Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
robi57362    2345

Drozeja mocznik w sobote widzialem znowu w gore o 20 zl teraz juz 1440. Reszta od 2 tyg bez zmiam


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie aktualnie saletra amonowa po 1080zł/t ,a mocznik 46% węgierski po 1200zł/t ,polski widziałem że sprzedają po 1400-1450zł/t.Myślałem żeby kupić saletry trochę ,jak myślicie dobra cena jak  na te chwilę?,przy wiekszych ilościach może bedzie jeszcze coś taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

ja mysle ze 1080 to cena dobra, obserwuje ceny od dluzszego czasu i wszystko idzie w góre a nie sadze zeby cena miala spadać


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolid20    98

A jak kupowałem w sierpniu saletre po 880 chyba to mówili mi że będzie tańsza do grudnia. Okolice Oświęcimia 1150 saletra


-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurniczek    214

Widzę że tu więcej sprzedających jak kupujących.To co teraz robią z azotowymi to typowa zagrywka złodzieja,kupuj bo za chwile będzie drożej.Nic nie będzie drożej a szczyt cen jest w tej chwili i kto może radzę nie kupować bo dużo straci jak korporacji azoty Puławy skończą się limity za granicę to Polskę zaleją swoim produktem w ciągu trzech tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

Tak, na koniec kwietnia, a Ty wtedy zaczniesz go kupować.  Wtedy to ja prawie cały azot mam już cały na polu! Z połową lutego ludzie ruszą z azotem na rzepaki i do tego czasu nic nie potanieje, nawet o złotówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    831

w połowie lutego? w tamtym roku trochę ludzi się wyrwało z azotem przed końcem lutego to agencja ponoć zebrała dobre żniwo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Właśnie a jak sie to ma do Unii przecież można dopiero od marca  a trzeba nawozić wcześniej robicie to w nocy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bzdury piszecie, prowokacja dyskusji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

w połowie lutego? w tamtym roku trochę ludzi się wyrwało z azotem przed końcem lutego to agencja ponoć zebrała dobre żniwo... :)

 

Co za bzdury! A ja zaręczam, że nie znasz kolego nikogo kto by dostał karę bo takich przepisów nie ma! Tylko i wyłącznie OSN ma ograniczenia. Ploty, Ploty i jeszcze raz ploty wymieszane z niedoinformowaniem. Sam jednego roku czekałem jak głupi do marca. Potem trafiło sucho i nawóz leżał nierozpuszczony. A u tych co się "wyrwali" w lutym rzepak pięknie rósł.

 

...ale nie ważne. Nawozy nie potanieją i już.

Edytowano przez Cihu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vvojtas1    26

w połowie lutego? w tamtym roku trochę ludzi się wyrwało z azotem przed końcem lutego to agencja ponoć zebrała dobre żniwo... :)

 

Za wyjątkiem OSN - tzn kilka % powierzchni gruntó w Polsce można stosować nawozy azotowe za wyjątkiem tych naturalnych (obornik, gnojówka gnojowica) przez cały rok i agencji nic do tego. Jest jeszcze kwestia programów rolnośrodowiskowych ale to juz każdy wie co zadeklarował.

Podsumowując z nielicznymi wspomnianymi wyjątkami w standardzie można legalnie i bez żadnych agencyjnych konsekwencji siać nawozy przed końcem lutego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loquito    240

Ceny z podkarpackiego Jarosław i okolice ceny brutto:
Saletra 34N                  1100 - 1200 zł/t
Yara Extran/Sulfan       1040 - 1100 zł/t
Saletrosan 24N            1080 - 1100 zł/t
Kiserit                           1350 zł/t
Siarczan magnezu granulowany 860 zł/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

może ktoś ma ofertę na yara mila hydrocomplex - interesuje mnie całe auto (24t)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunf    32

mocznik super n46 z inhibitorem 1520 netto w Agrii, cena z tego tygodnia

 

proszę bardzo, dalej niech winduja ceny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1530

może ktoś ma ofertę na yara mila hydrocomplex - interesuje mnie całe auto (24t)?

 

 

pod co to ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyz88    7

Bez chlorowe pewnie pod truskawki :) a tak poważnie to tez jestem ciekawy bo drogi to nawóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj