Polecane posty

strzechu    250

Woj opolskie:

- Saletra pulan 1007 zł brutto 

- RSM 32 735 zł brutto

gdzie rsm w takiej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

U mnie dziś przyszła cysterna RSM zamówiona na początku listopada po 775 brutto. Cena na dziś gdybym zamówił już 860 brutto.

Saletra puławska BB za 24T już 1040 brutto. Już nowe ceny no i zamówione. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

zaklepalem wczoraj ceny na poniedzialek, ultra 8 1340 zl, kizeryt 1240 zl, salmag 865 zl za tone brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

Saletra Anwil 1010 zł/t brutto w bb. 1020 w workach 50. Nieistotne czy 5, czy 20t. Negocjacje ceny przy zamówieniach całosamochodowych. Śląskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181

Dokupiony jako ostatni fosforan amonu za 1750 brutto. Tylko w jednej firmie podobna cena, reszta od 100 do 250 zł drożej! Saletra grubo ponad 1000 zł, a mocznik okolice 1200 zł, saletrosan 940 zł. Ceny brutto. Normalnie masakra. A ja jeszcze żałowałem przez krótki okres, że rsm za 800 zł brutto, z przechowaniem do wiosny i dowozem przepłaciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renovoltage    475

Mi udało się kupić sól potasowa za 1250 brutto

oraz fosforan amonu litewski 18-46 za 1600 brutto

 

Cena wynegocjowana w trudach, nawóz  produkcja zeszłoroczna, magazynowany nic nie skawalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

handlował ktos z firmą BAYWA córka firmy Cefetra?

oferta od nich RSM 32 775 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

Ampol Merol, ceny brutto przy ilości 24 t:

 

Saletrzak Canwil - 930 zł/t

Saletra - 1030 zł/t

RSM 32 - 850 zł/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie kupować teraz nawozy czy poczekać do wiosny bo ceny ostatnio wzrosły przez wypłacane zaliczki.Ceny na wiosne będa niższe czy nie ma co liczyć na jakieś spadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

na azotowe poczekam kupiłem sól potasową po 1260 plus wat  a mam ofertę na saletrę polską po 990 brutto ale poczekam do wiosmy

Edytowano przez icek1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmkeen    7

Jakie u Was ceny soli i fosforanu  i korn kali ? U mnie na dziś sól 1330 zł/t, fosforan 1690 zł/t a korn kali 1110 zł/t. Ceny brutto ilości powyżej 5t. 

Edytowano przez Farmkeen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maskin    7

handlował ktos z firmą BAYWA córka firmy Cefetra?

oferta od nich RSM 32 775 netto

 

raczej cefetra to córka baywy,  bo baywa w niemczurach to spoldzielnia handlujaca z rolnikami jd, zbozem, paszami, czesciami, itp. ciekawe po ile mocznik sprzedają? podaj namiar do nich

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tromba222    8

wiecie gdzie mozna kupic suprofos w małopolsce?

 

a czemu akurat to? Gorszego nawozu od suprofosu do tej pory nie stosowałem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Azoty przed zimą podrożały 100-200zł/t to na śnieg się teraz nawozi. Niedługo w czerwcu trzeba będzie kupować, w sumie to w sierpniu kupiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

Mocznik 1360/t bb,
NPK yara 5-10-25+S 1380/t bb,
Wapniowo-magnezowy 45% 290/t.
Dobre ceny czy nie koniecznie? Co do mocznika trzeba czekać bo puste magazyny, pani z agroloku mówi że polski Mocznik za granicę wysyłają bo lepszy biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

kupiony mocznik wegierski worek 25 kg po 1160. cena bez wzgledu na ilośc. Jak oceniacie ten mocznik wegierski w porownaniu do polskiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25258

Mocznik 1360/t bb,

...

Wapniowo-magnezowy 45% 290/t.

Dobre ceny czy nie koniecznie? ...

Dla mnie to tragiczna cena. Kilka dni temu kupiłem puławski ten gruby w BB po 1150zł

A ten nawóz wapniowo magnezowy to co za cudo? Czy nie workowany dolomit po 15zł/t na kopalni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czemu akurat to? Gorszego nawozu od suprofosu do tej pory nie stosowałem.

 

 

stosowałem polifoske6. yare mile complex ,bilfoske ,wszystkiego ok 400 kg/ha, a od tamtego roku suprofos 26(3 12 26) i rozpuszcza sie kilkakrotnie szybciej niz polifoska o mimo mniejszej wartosci składników wydaje mi sie ze wszystko lepiej w polu wygląda i mowie o nawożeniu tytoniu i warzyw także nie wiem po czy sadzisz ze to niedobry nawoz?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiony mocznik wegierski worek 25 kg po 1160. cena bez wzgledu na ilośc. Jak oceniacie ten mocznik wegierski w porownaniu do polskiego???

to to samo, polskie linie robią mocznik w węgrzech też w 25kg workach, ta sama granulacja tylko bez druku że z puław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj