Polecane posty

Marcin99    0

Ja mimo wszystko go nie polecam.

Zadzwon do wilkolaziaka oni tez maja dosyc dobre ceny.

 

Jakieś konkrety?

Nie bo nie?

Stosuje sulfan już kilka lat i nie mam zastrzeżeń.

Jakośc nieporównywalna do saletrosanu.

Nic się nie pyli,przyswajalnośc super,granula wyrównana.

Pozdrawiam niedowiarków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25618

Rozumiem, że wylewasz żale, ale zachaczasz o paragraf. A anonimowy nie jesteś i zawsze można użyć słów bardziej dyplomatycznych żeby nie narazić się na ciąganie po sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Stosował ktoś z was polifoskę krzem, bo planuje ją zakupić pod ziemniaki.

po ile jest u ciebie? Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

Jak oszukał i mu się udało to będzie naciągać innych więc lepiej takich omijać dużym łukiem .Dziękujemy za ostrzeżenie przed złodziejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Ja nie rozumwiem forum jest po to zeby sobie pomagac.
Zrobil mnie w bambuko juz przynajmniej ze trzy razy i juz ze 4 lata z nim nie wspolpracuje.
Pisze jak jest i poprostu ostrzegam innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer19900    2

npk 7-20-30 +5S - 1250 Netto / 1350zł brutto

takie warunki mam przy 24t płatność 3 dni.

 Przemo u kogo takie ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin99    0

A no takie konkrety ze poprosu jest zlodziejem i nie dam mu zarobic proste.

 

Ale mi chodzi o jakośc nawozu a nie o handlarza.

Możesz coś w tym temacie powiedziec?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

Ma ktoś jakieś informacje odnośnie zmian cen nawozów wieloskładnikowych w najbliższym czasie? Obniżki, podwyżki czy na razie bez zmian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolskiRolnikt   
Gość PolskiRolnikt

Zamówiony:

Polidap: 1800zł  [ Worek ]
Sól: 1400zł  [ Big Bag ]

Ilość po 2 tony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

RSM32 ma przyjść na początku grudnia cysterna po 782 zł/t brutto ale zamawiane na początku listopada. Zamówione Stampol Opole Lubelskie. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ma ktoś jakieś informacje odnośnie zmian cen nawozów wieloskładnikowych w najbliższym czasie? Obniżki, podwyżki czy na razie bez zmian?

 

Po Nowym Roku obniżki bo zastój będzie teraz przez te zaliczki ruszyło ale juuż hamuje kto chciał ten kupił duży impotrtteż powoduje sadki n krajowym rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

dokładnie, agrolok nie pozwala na duże wzrosty bo sam mocno nie podnosi zagranicznych nawozów więc i krajowi producenci trzymają cenę, jak dla mnie jedyny wzrost taki jak był w ostatnich dwóch-trzech tygodniach będzie można zaobserwować gdy sezonowcy zaczną kupować w marcu-kwietniu nawozy a do marca cena powinna się trzymać normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

Ale w nawozach takich jak Polifoska 6 czy Ultra 8 (bo o takie w zasadzie mi chodziło) chyba w ostatnich 2-3 tygodniach nie było żadnych podwyżek? (przynajmniej według moich informacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilo1888    61

Saletra 34% - 1050 zł/t brutto BB

Saletrosan 26 - 920 zł/t bruto BB 

 

u mnie na składnicy mówią że saletra i mocznik około 150-200 zł ma do góry skoczyć , bo i tak w ciagu tygodnia podnieśli o 60 zł saletre 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

jakiś czas temu zakupiony Polidap po 182 zł brutto a dziś Fosdar 40 po 136 zł brutto pod łubin. Wszystkie nawozy już mam. Jedynie jeszcze coś pod maliny ale to na wiosne, Nie mam jej dużo bo jakieś 0,12 ha to kupi się jakąś polifoske start 25kg albo 50kg i wystarczy. Mocznik był po 114 zł brutto a dzis już po 123 zł brutto  a saletra bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Ale w nawozach takich jak Polifoska 6 czy Ultra 8 (bo o takie w zasadzie mi chodziło) chyba w ostatnich 2-3 tygodniach nie było żadnych podwyżek? (przynajmniej według moich informacji)

Wieloskładniki to chyba wręcz potaniały. Azoty poszły w górę i to sporo.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renovoltage    480

@andrzej1988

 

Nieźle się zrobiłeś w ... z tym fosforem ...

 

kg czystego fosforu rozpuszczalnego w wodzie 4,9zł/kg polidap(przy założeniu ze masz z polic) import jeszcze taniej

5,9 zł/kg fosdar

 

O jakości nie wypominając już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

No właśnie się zastanawiam czy kupić wieloskładnik do końca listopada czy dalej obserwować co się będzie działo. Na razie nie mam informacji, żeby miały podrożeć, ale być może to tylko cisza przed burzą :) .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj