Polecane posty

Agrest    25596

Oferta z dziś szkoda że ja wszystko kupiłem

Trans Bor bez negocjacji przy zakupie 1 tony na podwórko dostawa

Polifoska 6 1430 zł  Saletra Amonowa 940 zł  o to si epytałem i takie ceny dostałem zawału z ta polifoską przy 8 tonach zeszli by pewnie do 1380 zł

Ja zakupiłem jakiś czas temu 10t yara bella po 930. Wtedy to była super cena i miało być drożej, a tu okazuje się, że teraz piszą o cenie 850 brutto. Też zawału można dostać, ale o 800zł nie warto. Lepiej zalać temat za 30 zeta ku zapomnieniu ;)​ tudzież samogonem pogonić. 

Ktoś musi stracić, żeby zarobić mógł ktoś! Smutne, ale prawdziwe.

Ja jeszcze stary (chyba?) nie jestem, nie wiem ile Ty masz lat, ale z biegiem czasu jak nabierasz doświadczenia i kolejne miliony na rolnictwie zarabiasz, nie warto zaprzątać sobie głowy chwilowymi wahaniami cen nawozów. Zawsze można dorobić u bukmachera lub Lotto. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

ta są dopłaty to i można (a pewnie wg niektórych trzeba) podnieść cenę

 

A jak tam litewska saletra z agroloku bo na dziś chcą za nią 930 zł ,

 

a  polską z amrol-merlen (czy jakoś tak) po 950 zł

 

 

 

Racja że za bardzo nie ma co się cenami przejmować tzn żeby zawału zaraz  dostać bo jeszcze ciągnik może nawalić, grad przyjść , a jeszcze jakiś urodzaj i co wtedy stały klient szpitala :o;)

 

 

Zawsze można dorobić u . biggrin.png  bukmachera lub Lotto

zawsze można dorobić bukmachera lub Lotto <_<

Wiem bo próbowałem raz, drugi ,trzeci i ... nic -_- a nawet sms do rmf wysłałem i nikt nie zadzwonił :lol:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25596

He! Do RMF-u to ja nie raz słałem i w końcu wszelkie SMS-y płatne zablokowałem. Ale rolnicy też wygrywają. Kiedyś Hubert gościa podczas orki pod bodajże Piotrkowem Trybunalskim zastał i parę tyśków przytulił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

PK 15-30 1210

Poli 6-12-34 1235

K60 1275

P40 1295

Lubo 3,5-10-20 865

Kizer 1060

Mocz gruby 46 1000

Ceny netto BB ilości dowolne.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr_gre    0

Grupa Azoty to mafia nawozowa... Jak rolnicy nie mają pieniędzy to ceny nawozów są niebywale niskie, a jak tylko ruszają dopłaty lub przychodzi czas sprzedaży płodów to ceny automatycznie idą w górę aż trzeszczy! Dobrze że mają konkurencję w postaci nawozów importowanych ze wschodu. Dzięki temu ceny nawozów są dużo niższe w porównaniu do zeszłego roku.

Tak dla informacji aktualne ceny brutto u mojego dostawcy:

Polifoska 6 - 1350zł,

Saletra Zaksan - 900zł,

Saletra Pulan - 920zł,

Mocznik Puławy - 1050zł,

Rsm 32% - 750zł.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzygkop    4

PK 15-30 1210

Poli 6-12-34 1235

K60 1275

P40 1295

Lubo 3,5-10-20 865

Kizer 1060

Mocz gruby 46 1000

Ceny netto BB ilości dowolne.

Kolego dasz jakiś namiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Ampol-Merol


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodo101    8

http://www.agrofoto.pl/biznes/grupa-azoty-miala-w-iii-kwartale-1-9-mln-zl-straty-netto,67966.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

ale ściema, rok temu plony i ceny płodów były nie lepsze a nawet gorsze niż w tym roku a jakoś spadków cen nawozów nie było. Konkurencja ze wschodu daje popalić i tyle.


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porems    69

@porems

 

U kogo i jakie ilości ?

w AMPOL-MEROL 5,5t saletry 6t mocznika 4t soli potasowej 3,5t polifoski 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo-17    11

Przywiezione 11,5 tony Rsm-u , po 665 zł , 2 tony saletrzaku po 870 zł. Myślę że cena wporządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gen    50

Od kogo ten RSM bo mi Sobianek ma przywieść po 705 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusek-360    47

U mnie są takie ceny:
Mocznik 1180zł
Saletra 1000zł
Saletrzak 900zł (worki 25kg)
Tarnogran 980zł
Potafoska 680zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo-17    11

Od kogo ten RSM bo mi Sobianek ma przywieść po 705 netto

 

Od Świcia ,cena  z września.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek59    4

saletrosan-880                                                                                                                                                                                                                               saletra-950                                                                                                                                                                                                                                     saletrzak-820

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

Dzis kupine rsm 32% cena 800brutto rsm 26+3s cena 660 brutto polidap 1850zl tona. Woj opolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp255    7

Saletra w zależności od dystrybutora 950-1000 zł brutto. Dopłaty się zaczęły to i ceny poszybują w górę. Pod rzepak na pierwszą dawkę co dajecie?


Jeśli pomogłem daj zieloną strzałkę ;) Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

ale ściema, rok temu plony i ceny płodów były nie lepsze a nawet gorsze niż w tym roku a jakoś spadków cen nawozów nie było. Konkurencja ze wschodu daje popalić i tyle.

 

popieram, kiedyś ludzie bali się kupować nawozy  ze wschodu bo w trakcie transportu dużo przewoźników kantowało, teraz jak ciągnie to agrolok gdzie prawie każdy zna tą firmę to mnóstwo ludzi się do nich przerzuciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj