Polecane posty

garek    155

ultra 8  kupiona dzisiaj po 1210 netto  


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W każdym punkcie takie ceny Polifoski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przem    37

Miał ktoś styczność z Saletrosanem 30? w ubiegłym roku dystrybutor odradzał mi zakup twierdząc że jest problem z przechowywaniem, podobno bardzo się zbrylał. I jak kształtuje się cena w porównaniu do Saletrosanu 26?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max307    2

Tez słyszałem takie opinie, ale z własnego doświadczenie nie mogę się wypowiedzieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Armand    25

Saletrosan 30 nie jest już produkowany.

Co do zbrylania się... Z Saletrosanem (26 również) miałem 2 razy doświadczenia, że był zbyt ciepły wsypany do worków i nie wiem jak to nazwać... nie był zbrylony tylko skawalony tzn. po uderzeniu rozsypywał się - nie było grud. Średnio to wyglądało ale większych problemów nie było. Z tego co słyszałem to w takich przypadkach przesypywano towar do nowych worków i było już ok.

Nie przechowywałem nigdy dłuższy okres bezpośrednio pod chmurką ale może lepiej tego nie robić jeśli nie ma takiej konieczności ;)

Cenowo 30 był zwykle trochę droższy ale bywały okresy że cena bardzo zbliżona lub nawet równa.

 

Co do pytania o cenę ZAKsanu to w Kętrzynie 870 netto - już niestety po podwyżkach.

 

Co do Salmagu to jest to saletrzak w grubej granuli.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w woj.lubelskim  MOCZNIK NAWOZOWY 46% PULREA 25 kg -1130zł    SALETRA AMONOWA 34% PULAN W.30 KG-1060zł                                         POLIFOSKA 6   NPKS  6-20-30-7 PALETA-1630zł .Jak myślicie ceny w miarę przyzwoite? bo niektorzy w mojej okolicy to sprzedają mocznik nawet po 1300zł  i jak myślicie nawozy jeszcze zdrożeja przez wypłacane zaliczki czy już raczej nie bedzie podwyżek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo6234    80

Świętokrzyskie pow. buski saletra amonowa 34% pulan 960zł , mocznik 46% 1050zł  ceny brutto dziś kupowałem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mefiu000    0

pablo6234 gdzie takie ceny?

 

Ja również powiat buski, też dzisiaj zakupiłem

Polifoska 6 - 1460

Super Fos Dar 40% - 1450

Yara Complex - 2600

Yara Corn 7-20-28 - 1850

Saletra amonowa 34% Pulan - 970

Saletrzak tarnowski z borem - 890

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Po ile u Was zaksan ?

Na składach ok 1000 brutto za BB, w zeszłym tygodniu dojechał do mnie prosto z zakładu po 900 brutto.

 

 

 

Miał ktoś styczność z Saletrosanem 30? w ubiegłym roku dystrybutor odradzał mi zakup twierdząc że jest problem z przechowywaniem, podobno bardzo się zbrylał. I jak kształtuje się cena w porównaniu do Saletrosanu 26?

 

W zeszłym roku miałem kupiony jesienią, zużyty wiosną i nie zauważyłem zbrylania większego niż innych nawozów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo6234    80

pablo6234 gdzie takie ceny?

 

Ja również powiat buski, też dzisiaj zakupiłem

Polifoska 6 - 1460

Super Fos Dar 40% - 1450

Yara Complex - 2600

Yara Corn 7-20-28 - 1850

Saletra amonowa 34% Pulan - 970

Saletrzak tarnowski z borem - 890

 

Nowy Korczyn tylko na mocznik trzeba już czekać bo za dwa tygodnie będzie dopiero bo idzie jak ciepłe bułeczki  ogólnie ja  kupuje tam bo jest taniej niż na terenie buska przy większych ilościach  zawsze się coś zaoszczędzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk2411    30

Dziś kupiona saletra anwil 10 t 950 zl brutto, prosto od producenta.

Edytowano przez patryk2411

Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DużePole    1

Chłopaki mega przepłacacie...

mam namiar na bardzo dobre ceny.

 

Saletra KK 925 zł brutto

Saletra PULAN 930 brutto

Polifoska 1400 brutto

Mocznik 1060 brutto.

 

Co prawda przy całych autach ale u mnie się bardzo sprawdzili.

Polecam ich z ręką na sercu bo nie ''kroją'' mnie jak Ci wielcy wiecie kto;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porems    69

zakupiona saletra 34% 910 brutto mocznik 46% 1060 brutto polifoska 6 1380 brutto sól potasowa 1330 brutto kuj-pom powiat wąbrzewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Chłopaki mega przepłacacie...

mam namiar na bardzo dobre ceny.

 

Saletra KK 925 zł brutto

Saletra PULAN 930 brutto

Polifoska 1400 brutto

Mocznik 1060 brutto.

 

Co prawda przy całych autach ale u mnie się bardzo sprawdzili.

Polecam ich z ręką na sercu bo nie ''kroją'' mnie jak Ci wielcy wiecie kto;)

 

Jak przy 24t to żadna okazja a nawet drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oferta z dziś szkoda że ja wszystko kupiłem

Trans Bor bez negocjacji przy zakupie 1 tony na podwórko dostawa
Polifoska 6 1430 zł  Saletra Amonowa 940 zł  o to si epytałem i takie ceny dostałem zawału z ta polifoską przy 8 tonach zeszli by pewnie do 1380 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj