Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
srodecky    3

Ja teraz czekam, aż ceny azotowych trochę spadną i uda się zaoszczędzić. A polecacie Panowie jakiegoś producenta z zachodu kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEWCA    24

Radzę zważyć sobie BB samemu i dopiero tak pisać bo ludzie różne historie opowiadają.

Dostałem transport saletry prosto z zakładu z podaną dokładną wagą netto i nic nie jest oszukane

 

 

 

Saletrosan dobra cena ale saletre można taniej, Chemirol ma chyba po 960.

 

  Jak mam rozsiewacz nawozów z wagą i po wsypaniu BB................reszta jest już znana.

 


kto sieje ten zbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

Jeżeli chodzi o nawozy dolistne, to coś tam słyszałem o Ziarn-polu Wklejam linka, jakby ktoś chciał sam sprawdzić http://www.ziarnpol.pl/pl/oferta/agro/nawozy/nawozy-dolistne.html

 

k**wa troll wszędzie to wkleja żeby chociaż to coś było warte

Panowie a Jak u Was Ultra 8 kosztuje ? Mam propozycjie na 24 tony po 1180 netto i nie wiem czy to dobra cena?

dobra-jaka lokalizacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

po tyle zamawiałem w poniedziałek (24.10). agrochemik pułtusk. ceny brutto

saletra amonowa anwil- 920 

mocznik puławy 1040

polidap -1850

sól potasowa 1310

polifoska 21- 760

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem 16 ton nawozów . Kierowcy mówili o podwyżkach cen nawozów w listopadzie - czy to prawda ?

Jestem z Mazowieckiego .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

  Jak mam rozsiewacz nawozów z wagą i po wsypaniu BB................reszta jest już znana.

 

 

Waga w rozsiewaczu nie musi być super dokładna, te 2% spokojnie może przekłamywać więc nie sugerowałbym się tym, ze wszystkie worki sa oszukane.

 

 

@Arek ilości mniejsze (nie loco)

 

więc jak myślicie co będzie z cenami azotowych, bo przez te dopłaty i obecną sytuacje na rynku ciężko jest wyczuć ewentualne spadki i podwyżki cen?

jeszcze raz napisze, mam ofertę na saletre 34 Puławy 1000zł/t brutto i saletrosan 26 (13) 910 zł/t brutto wszystko w workach BB. Ceny jeszcze do delikatnej negocjacji.

w tamtym roku o tej porze różnica na saletrze - 220zł, na saletrosanie 150zł taniej.

 

Saletrosan jednak też drogo masz, dzisiaj dzwoniłem na okoliczne składy i po 850-860 można kupić przy ilości 6t. Cena raczej w górę idzie bo przy zamawianiu dzisiaj tez chcieli odrazu fakturować a dostawa za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

"Kierowcy mówili" :D Przecież przeciętny szoferzyna nawet nie bardzo ma pojęcie do czego służy towar, który przewożą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    241

lubelskie saletra 950 brutto cena dziś a jeszcze miesiąc temu dzwoniłem do tego samego składu to była po 1000 i straszyli podwyżkami

osobiście chyba poczekam do grudnia bo podobno wegierska ma być po 800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek37   
Gość mirek37

mogę kupić

sól pot.1350

superfosfat 40% 1350

rsm32 820 /t

mocznik 1100

saletra 1000

dobre ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cobrap    0

Dzis zamowiona Yara Extran 27 po 790 netto a w piatek byla jeszcze po 770 netto. Dostawa koniec listopada, platnosc 30 dni po dostawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Agrochemik Pułtusk Polifoska 6 1530 zł/t jak się nie mylę, oferta z czwartku.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

Dzisiaj kupiona saletra pulan big bag 950 zł brutto, RSM 26 - 640 zł brutto, polifoska 8 - 1460 zł brutto, mocznik worki 25 kg - 970 brutto. Powiat lubelski.

Edytowano przez Laver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cobrap    0

cobrap, yara z niemiec czy z rosji/litwy ?

 

przewaznie jest z finlandi, raz sie tylko zdazylo z niemiec. Jedzie bezposrednio ze szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj