Polecane posty

popec    6

Saletra amonowa 1100 tona w workach ma ktos namiary na tansze nawozy w podlaskiem? Bo chcialbym juz kupic nawozy..

 

Niewiem dokładnnie z jakiej cześci podlaskiego jesteś ale powiaty łomża i kolno to tu sa fajne ceny:

 

-mocznik Pulrea Big-Bag w cenie 1180zl/tonę

-Polifoske 6 Big-bag cena 1640/tonę

-Polifoskę 8 Big-bag cena 1670/tonę

-Polifoska 6 worek 1700/tonę

-Saletra Pulan 34% N worek 30kg 1100pln/tonę

-Superfosfat 40 Big-bag cena 1470/tonę

-Superfosfat 40 worek cena 1500/tonę

SALMAG BIG-BAG 500kg 970/tone worek 1000

ceny brutto

Firma Agrisolutions tel. 694054943

Edytowano przez popec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Fajne ceny? Transrol koło sokół pulrea 1030brutto bo polifonia 6 1520brutto bb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    67

Bralem u nich skladaki po 5 6 ton, ogolnie polecam widze, ze poli cena bez zmian brlem lipiec saletra w gore z 990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popec    6

zdzwonilem do transrolu z ciekawości czy naprawde robią nas w konia z tymi cenami i wyszło ze tak: podawane tu ceny są cenami hurtowymi za cały samochód 24 mocznika i to z dostawą za conajmniej 4 tygodnie co ciekawe samego mocznika nie mozna zakupić trzeba wziąc jeszcze drugi samochód wieloskładnika gdzie polifoska 6 np wychodzi po 1530/ tone BB wszystko oczywiście płatność z góry. U mnie w okolicy mocznik litewski jest po 1100/ tonę wiec jesli gdzieś pulrea jest za 1100 coś w cenie detalicznej to moim zdaniem jest tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No nie wiem bo 3 tygodnie temu brałem dokładnie 2t mocznik i 1t polifonia i tyle płaciłem przywieźli na drugi dzień tyle że jestem stałym klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Tydzień temu kupione w bb saletrosan 780 Pln/t i saletra 860 Pln/t. Ceny netto


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    242

polidap 1930 , sól potasowa 1430 ceny brutto, worki, dziś zamówione jutro dostawa

 

Edytowano przez bizon1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    67

Tydzień temu kupione w bb saletrosan 780 Pln/t i saletra 860 Pln/t. Ceny netto

Mozesz podac jaka miejscowosc w lubelskim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

Niewiem dokładnnie z jakiej cześci podlaskiego jesteś ale powiaty łomża i kolno to tu sa fajne ceny:

 

-mocznik Pulrea Big-Bag w cenie 1180zl/tonę

-Polifoske 6 Big-bag cena 1640/tonę

-Polifoskę 8 Big-bag cena 1670/tonę

-Polifoska 6 worek 1700/tonę

-Saletra Pulan 34% N worek 30kg 1100pln/tonę

-Superfosfat 40 Big-bag cena 1470/tonę

-Superfosfat 40 worek cena 1500/tonę

SALMAG BIG-BAG 500kg 970/tone worek 1000

 

Firma Agrisolutions tel. 694054943

 

troche to nie moje strony bo ja z okolic bialegostoku jestem.. wiec ciężko z transportem by bylo..

a z transrolu dowoza pod bialystok?


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejczbio    82

Saletrosan to chyba ze strych zapasow, slyszalem, ze zaczynaja jego produkcje w listopadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    67

Darek16 raczej dowioza ja bielsk podl to bez problemu przzywiezli 50km zadzwon fajne konkretne kobiety i Ci powiedza co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masio513    50

Darek16 raczej dowioza ja bielsk podl to bez problemu przzywiezli 50km zadzwon fajne konkretne kobiety i Ci powiedza co i jak

ale ceny też konkretne mają gdzie w Bielsku POLIFOSKA 6 BB po 1580 brutto, a worek 1600zł. Jest różnica i to duża.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    67

Wiem kupuje u nich, ale w lubelskim widze taniej maja zalezy tylko ktora czesc to zawsze mozna tira saletry wziac z kims na spole jak cena ok. Byla u nich w lipcu 990 brutto bb ale poli wzialem i stawiac na dworze nie bardzo chcialem poczekam moze sytuacja sie wyklaruje do grudnia, trzeba bedzie brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2254

No nie wiem bo 3 tygodnie temu brałem dokładnie 2t mocznik i 1t polifonia i tyle płaciłem przywieźli na drugi dzień tyle że jestem stałym klientem.

 

Hah 3 tygodnie temu to żeś podał cenę. Teraz grubo ponad 1600 jest w bagsach polifoska 6 za zestaw 24t. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
criskp86    30

dziś dzwoniłem do bielska firma seal to polifoska 6 kosztuje 1560 brutto ilości małe dla stałego klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Mozesz podac jaka miejscowosc w lubelskim ?

Kupione w Teamagro Kuczyńska


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

dziś dzwoniłem do bielska firma seal to polifoska 6 kosztuje 1560 brutto ilości małe dla stałego klienta

Daj jakis namiar na firme..


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Armand    25

Z dowozem 24t na Warmińsko-Mazurskie:

Polifoska 6 - 1445 netto

Dobrofos 6-15-25 (4CaO,15SO3) - 1195 netto.

Dobrofos można łączyć na jednym aucie np. z saletrą, mocznikiem, saletrosanem, solą potasową, fosdarem i innymi.

Zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroRedziny    6

Pod koniec sierpnia brane:
Saletra 950zł/t BB
Saletrosan 1140zł/t BB (drogo w porównaniu do reszty)
Polifoska 6 1620zł/t BB
Salmag/Saletrzak 880zł/t worek 50kg
Ceny brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGAGRO    14

Drodzy rolnicy,

w sklepie internetowym BIG-AGRO.PL jak i w sklepie stacjonarnym AGRIVISION (oddział K. Kętrzyna) nastąpiła aktualizacja cen NAWOZÓW.

 

Aktualna oferta cenowa znajduje się tutaj: http://big-agro.pl/kategoria-produktu/nawozy/

 

Promocja na nawozy przy zakupie 24 ton:

 

Nawozy_AF.png

 

Pobierz ofertę

 

Zapraszamy również do zakupu nawozów dolistnych!  Darmowa wysyłka:

 

NaturalCrop_AF.png

 

Sprawdź ofertę

 

 


Zapraszamy na zakupy online 24/7 w e-sklepie www.big-agro.pl

Szeroka oferta - atrakcyjne ceny - szybkie i w większości darmowe dostawy w całej Polsce!

Zapraszamy do śledzenia większości naszych działań na Instagramie i Facebooku: MAZURSKI GOSPODARZ (Armand / ASZv3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1533

 

ma ktoś taniej RSM 26 ? 

Dostałem ofertę na 640 brutto przy całym samochodzie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

saletrosan zamówiony po 770 netto ( przepłaciłem chyba o 20 pln ale jakoś to przeżyje )


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Chyba się wypiszę z tego forum i poszukam innego, choć szkoda po tylu latach. Kiedyś to było miejsce wymiany poglądów i udzielania rad. Teraz robi się tablica reklamowa...... Czytać się nie chce. Czy istnieją tu jacyś moderatorzy? A może zmienił się regulamin i gdzieś to przeoczyłem....


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ale jakim mózgiem trzeba być żeby oferować np 24 tony saletry po 1100zł/t podczas gdy post wyżej ktoś napisał że kupił tą samą saletrę 100kg za 90 zł - już nie raz się spotkałem z taką sytuacją na tym forum - jesteście jak konsultanci telefoniczni sieci komórkowych  - wciskają na przedłużenie umowy 1000minut i super telefon za 99zł a w salonie dostaniesz no limit i ten sam telefon za 1zł przy tym samym abonamencie.... A może się trafi jakiś frajer a co tam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj