Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bialy2005    582

Przy całym aucie polifoska 6 1410 ńetto bez targowania sobianek i bimar , NPK 7-20-30 blend 1400 brutto, a jedna granula 1440 brutto, 3-19-29 blend 1350 brutto u lokalnego dystrybutora przy 20t


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

Drogo i niekorzystne warunki. Przy zamówieniu całosamochodowym można śmiało kupić Polifoskę 6 po 1510 brutto , saletre kędzierzyńską po 870 brutto. Wszystko z darmową dostawą i terminem płatności co najmniej 60 dni. Przy gotówce można jeszcze urwać z 10 zł na tonie z polifoski i pewnie z 30 zł z saletry .

 

Reklamy nikomu nie będę robił powiem tko że południowo wschodnia Polska

j/w saletra była do wyjęcia 100zł taniej, a i pewnie teraz jeszcze jest

 

można kupić ale wtedy diler sobie ściąga prosto od producenta do ciebie i musisz zamówić 24 tony jednego nawozu, tutaj oni kupują najpierw dla siebie i później sprzedają, dlatego nigdy nie będą mieli takiej ceny jakby zamówili transport jednego nawozu prosto do ciebie

ale to jest tylko i wyłącznie problem sprzedawcy, jeśli nie potrafi on przerzucić towaru z zakładu do klienta, bez dotykania zarabiając swoje, a w dodatku zapewniając niższą cenę rolnikowi; a rolników "poproszę tira saletry w dobrej cenie, gotówką" wbrew pozorom nie jest w obecnych czasach mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Dzisiaj zamówiłem nawozy azotowe:

950 kg saletry kędzierzyńskiej w cenie 960 zł za tone pojdzie na pierwsza dawke i 1250 kg RSM 26N +3S w cenie 850 zł za tone ktory pojdzie na druga dawke. Coś ten RSM za drogi chyba jak na te ceny. Wczesniej gosciu wprowadził mnie w błąd i powiedział mi cene całego samochodu w cenie 630 zł za RSM a mniejsze ilosci są droższe. Suma sumarum czysty azot z saletry wyjdzie mi po 3 zł za kg a RSM 3,26 zł tylko że dodatkowym atutem jest siarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Dziś kupiona Saletra z Anwilu po 970zł/t brutto "50kg, i Saletrzak po 880zł/t brutto również w worach 50kg.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

saletra anwil 900 zł

saletrzak 840 zł

polifoska 6 1560 zł

 

ceny brutto i worki 50 kg. Powiat płoński kupione tydzień temu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Jakie są u was ceny RSM? mam pierwszy raz do czynienia z tym nawozem i nie wiem jakie to są ceny które podajecie. czy to cały samochód czy małe ilości? Bo według tego delera u którego brałem cena ilości samochodowych a małych ilosci to roznicy około 200 zł na tonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

na całym samochodzie dilerzy mało zarabiają zazwyczaj, największy zysk kręcą jak bierzesz na tysiące, dodatkowo cena rsm jest mniej podatna na skoki cenowe, do dołu idzie długo ale  drożeje powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

NPK 7-20-33 przy jednym BB 1370 netto (niby litewski ale na worku etykieta gomel chemical plant, sieje się dobrze bo jedna granula, biorę go prawie co roku).


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Nie wiem dlaczego ale to jakies kombinacje sa Litwa ciagnie z BY i RUS do siebie a z LT do nas :) Koszt  transport z LT do PL to sa smieszne sumy mniej niz u nas po kraju sie jezdzi.

 

Ja zamówiłem 20t 7-20-30 blend 1400 brutto dzis ma byc podbno.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1533

kwestia lokalizacji dostawy.

 

okolice Radzynia Podlaskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

propozycje jakie dostałem (ceny brutto):

saletra 34% - 934pln/t

mocznik 46% - 999pln/t

saletrosan 26% - 826pln/t

kizeryt - 1280pln/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdzie takie ceny ? I jaka ilość by w takiej szło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo12    373

saletra Pulan 34% - 980zł
mocznik - 1120zł
salmag - 870zł
Nawozy w workach. Ceny brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

dzisiaj dojechała do mnie saletra za 960 zł tona, RSM+S za 850 zł tona i Dolokorn za 650 zł tona. Ten RSM z siarką daje po nosie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181

Coś Andrzej strasznie drogo ten rsm. U nas chodził niedawno po 620 netto, a rsm 32 po 740 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

tez mi sie wydaje ze drogo... nie wiem czemu? ogolnie inne nawozy ma w dobrej cenie a czemu RSM taki drogi? Kierowca mowił ze i tak tanio bo był droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

na rsm jest mniejszy popyt i tak jak tu już kiedyś pisałem, tanieje powoli ale i drożeje powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Wczoraj kupiony mocznik w małych workach po 1120zł\t brutto i saletrzak po 830zł\t.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj