Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Egzo    27

Dobre ceny i nawet lepsze od tych napisanych przez baska mozna dostac w Agrochemie bodajze z Dobrego Miasta. Sol 1380 fosforan import 1670 ceny brutto zamawiane 2 tygodnie temu ;) Oni obsluguja takze mazowsze z ktorego jestem. A saletra u mnie w okolicy najlepsza cena 850 brutto :D

Edytowano przez Egzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzo    27

Big bag ale nie wiem z jakiej firmy bo w tym roku planuje RSM i sie za bardzo nie interesowalem :P

PS napewno polska ;)

Edytowano przez Egzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGAGRO    14

Ceny za tone (z VAT)

Nawozy azotowe:
PULAN® N34 - 949 zł
Pulrea® – mocznik - 1149 zł
Zaksan® saletra amonowa - 959 zł

Nawozy azotowe z siarką:
DobroCaN N(CaO-MgO-SO3) 24-(6-3-29) - 1199 zł
Saletrosan® 26 - 879 zł

Azotowo-potasowe z siarką:
comAGRO™ 24-6 - 1229 zł
comAGRO™ 21-12 - 1239 zł

Fosforowo-potasowe z wapniem i mikroelementami:
Agrafoska PK 24-24 - 1499 zł
Agrafoska PK 20-30 - 1499 zł
Agrafoska PK 16-36 - 1519 zł
Agrafoska CORN PK(CaO-MgO-Zn) 14-30(12-4,5-0,2) + mikroelementy - 1499 zł

Wieloskładnikowe NPK+
Dobrofos™ NPK 6-15-25 - 1339 zł
Polifoska® 8 - 1630 zł
Polifoska® 6 - 1595 zł
Dobrofos™ NPK 3-16-30 - 1469 zł
Dobrofos™ NPK 7-14-24 - 1459 zł
Dobrofos NPK(CaO-SO3) 5-20-20-(5-7) + mikroelementy - 1439 zł

Mikrogranulaty (25 kg):
Micro™ K - 295 zł
Micro™ B - 275 zł
Micro™ R - 275 zł

Mocznik LIT 46N (import Grupa Azoty) – 1135,00 zł brutto/t
Saletra amonowa 34N (prod. Anwil Włocławek) – 920 zł brutto/t

 


Zapraszamy na zakupy online 24/7 w e-sklepie www.big-agro.pl

Szeroka oferta - atrakcyjne ceny - szybkie i w większości darmowe dostawy w całej Polsce!

Zapraszamy do śledzenia większości naszych działań na Instagramie i Facebooku: MAZURSKI GOSPODARZ (Armand / ASZv3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

nie wiem ale w małopolsce można było kupić saletrzak azoty tarnów 27% po 740 zł w zeszłym tyg. brat 400 kg  po tyle kupił a ilości tirowe po 700 podobno brali. . dziś ten sam towar po 850 i mówią że do od listopada 1150/t  więc chyba trza coś zakupić teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    172

te promocje były o ile wiem dostępne przez chwilę,dalej niby były,lecz nie można było kupić..podejrzewam,że zrobiło się spore zainteresowanie i zakłady nie chciały za dużo stracić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

może właśnie o to chodziło aby zrobić sobie reklamę i jak będzie mnóstwo ludzi to cena w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldii1    122

W piątek kupiłem pulgran po 915netto. Na pulan ceny niby jeszcze nie mają ale na dniach ma przyjechać. Zobaczymy po ile będzie, bo zamówiony już z miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmkeen    7

Cena na Pulan w firmie Osadkowski, lecz niestety towaru na dziś już brak. 

Edytowano przez Farmkeen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

Czy może ktoś potwierdzić informację, że Anwil anulował lipcowe zamówienia na nawozy azotowe?

jakas bujda na resorach :P chyba, że Twój diler za mało zarobił i chce Cię skubnać jeszcze :D

ja kupiłem 1 lipca po 820 brutto anwil saletrę wczoraj dotarła na podwórze

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGAGRO    14

 

efektywne-nawozy-promocja_195500_2617_69

 

efektywne-wapna-nawozowe_195500_2617_264

 

Mamy stale dostępny towar!

 


Zapraszamy na zakupy online 24/7 w e-sklepie www.big-agro.pl

Szeroka oferta - atrakcyjne ceny - szybkie i w większości darmowe dostawy w całej Polsce!

Zapraszamy do śledzenia większości naszych działań na Instagramie i Facebooku: MAZURSKI GOSPODARZ (Armand / ASZv3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

Ceny na dziś u mnie:

 

Mocznik Pulrea - 1050zł/t/brutto

Saletrzak/salmag - 850 zł/t/brutto

Saletra Anwil - 950 zł/t/brutto

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181

saletra anwil-900 brutto

rsm 32 -800 brutto

korn kali 1130 brutto

 

Flora praszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Ma ktos ceny z podlasia ?

U mnie:

saletra 990

mocznik 1060

Cena bb

 

powiat hajnowski

saletra 32N   1040 bb

polifoska 8    1640 bb

polifoska 6     1580bb tu nie pamiętam dokładnie

mocznik 1100 z hakiem ale też nie pamietam

a w bielsku gdzie takie ceny? A NPK po ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    67

To nie z bielska z miejscowosci Sokoly, dowoza w cenie i sporo taniej jak w bielsku, teraz nie wiem po ile sa musisz zadzwonic do trans-rolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGAGRO    14

Jakbyś był chętny do zamówienia całosamochodowego nawozów (24 tony) to przy przedpłacie SALETRA PULAN 34N jest u nas za 860 zł, MOCZNIK PULGRAN 46N 990 zł, Polifoski 6, 8 mamy za 1595 i 1630 (przy zamówieniu do dopełnień tych 24 ton jakieś rabaty na to też by były). 

 

Pełna lista promocyjna na 24tony: http://big-agro.pl/wp-content/uploads/2016/07/Efektywne-nawozy-promocja.pdf

+ dodatkowo oczywiście do tego dochodzi normalna lista nawozów dostępna na stronie

 

Uprzedzając pytania: oryginalne, z tego roku, koszt dostawy zależny od miejsca


Zapraszamy na zakupy online 24/7 w e-sklepie www.big-agro.pl

Szeroka oferta - atrakcyjne ceny - szybkie i w większości darmowe dostawy w całej Polsce!

Zapraszamy do śledzenia większości naszych działań na Instagramie i Facebooku: MAZURSKI GOSPODARZ (Armand / ASZv3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    67

Daj dobre ceny to ktos moze zamowi, poli 6 1520 zl brutto w ilosci 5 ton w domu juz rozsiewana wiec ogarnij spam albo marze opusc bo forum jest dla rolnikow a nie naganiaczy - moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGAGRO    14

Daj dobre ceny to ktos moze zamowi, poli 6 1520 zl brutto w ilosci 5 ton w domu juz rozsiewana wiec ogarnij spam albo marze opusc bo forum jest dla rolnikow a nie naganiaczy - moje zdanie

 

Niektóre nawozy mamy w niższych cenach, niektóre w wyższych. Nie jesteśmy w stanie zaoferować wszystkich produktów w najniższej cenie. Tak samo, jakbyś Ty zapewne nie chciał sprzedawać swoich płodów w najniższych możliwych cenach.

 

Jeżeli chodzi o cenę - tak jak wyżej wspomniałem, w przypadku większych zakupów cena podlega negocjacji. Na stronie wstawione są produkty na sztywno. W większości przypadków z obustronnym zadowoleniem cenowym sprzedajemy produkty.

 

Też jesteśmy rolnikami. Nie martw się, nie naciągamy nikogo :) Nie zmuszamy również do zakupu - też byśmy woleli kupić po nosem, jak ktoś ma takie samo jakościowo i tańsze.

 

Życzymy miłego wieczoru i pozdrawiamy :)


Zapraszamy na zakupy online 24/7 w e-sklepie www.big-agro.pl

Szeroka oferta - atrakcyjne ceny - szybkie i w większości darmowe dostawy w całej Polsce!

Zapraszamy do śledzenia większości naszych działań na Instagramie i Facebooku: MAZURSKI GOSPODARZ (Armand / ASZv3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Jakbyś był chętny do zamówienia całosamochodowego nawozów (24 tony) to przy przedpłacie SALETRA PULAN 34N jest u nas za 860 zł, MOCZNIK PULGRAN 46N 990 zł, Polifoski 6, 8 mamy za 1595 i 1630 (przy zamówieniu do dopełnień tych 24 ton jakieś rabaty na to też by były). 

 

Pełna lista promocyjna na 24tony: http://big-agro.pl/wp-content/uploads/2016/07/Efektywne-nawozy-promocja.pdf

+ dodatkowo oczywiście do tego dochodzi normalna lista nawozów dostępna na stronie

 

Uprzedzając pytania: oryginalne, z tego roku, koszt dostawy zależny od miejsca

Drogo i niekorzystne warunki. Przy zamówieniu całosamochodowym można śmiało kupić Polifoskę 6 po 1510 brutto , saletre kędzierzyńską po 870 brutto. Wszystko z darmową dostawą i terminem płatności co najmniej 60 dni. Przy gotówce można jeszcze urwać z 10 zł na tonie z polifoski i pewnie z 30 zł z saletry .

 

Reklamy nikomu nie będę robił powiem tko że południowo wschodnia Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

można kupić ale wtedy diler sobie ściąga prosto od producenta do ciebie i musisz zamówić 24 tony jednego nawozu, tutaj oni kupują najpierw dla siebie i później sprzedają, dlatego nigdy nie będą mieli takiej ceny jakby zamówili transport jednego nawozu prosto do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGAGRO    14

Drogo i niekorzystne warunki. Przy zamówieniu całosamochodowym można śmiało kupić Polifoskę 6 po 1510 brutto , saletre kędzierzyńską po 870 brutto. Wszystko z darmową dostawą i terminem płatności co najmniej 60 dni. Przy gotówce można jeszcze urwać z 10 zł na tonie z polifoski i pewnie z 30 zł z saletry .

 

Reklamy nikomu nie będę robił powiem tko że południowo wschodnia Polska

 

Dla zamówienia całosamochodowego nie ma tutaj wyceny na Polifoskę 6. Dostawy w swoich okolicach również mamy za darmo (praktycznie na wszystko). Jazda za darmo na drugi koniec Polski raczej nie byłaby opłacalna gdybyśmy mieli to robić za darmo :)

 

Terminy płatności zależą najczęściej od wielkości firmy i od terminów, które one mają ustalone z innymi firmami. My jesteśmy dosyć małą firmą - stąd taki, a nie inny termin płatności.

 

Proszę również zauważyć, że ceny dosyć mocno różnią się od terenu kraju - my dla odmiany jesteśmy z północno-wschodniej PL.

 

Pozdrawiamy


Zapraszamy na zakupy online 24/7 w e-sklepie www.big-agro.pl

Szeroka oferta - atrakcyjne ceny - szybkie i w większości darmowe dostawy w całej Polsce!

Zapraszamy do śledzenia większości naszych działań na Instagramie i Facebooku: MAZURSKI GOSPODARZ (Armand / ASZv3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj