Polecane posty

Martes    0

saletra bb - 880 saletrzak 780 ceny brutto płn. Wielkopolska

 

A jaka saletra? 34,5%, bb po 600 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Handlował ktoś z firmą AMPOL-MEROL  można im zaufać

 

Zapewne połowa forum z nimi handlowała, firma ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@martes saletra z anwilu 34% N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

Dostałem dziś ofertę na RSMS 26 po 570 netto całe auto. Jak to wygląda u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHIB    0

Witam , widzę ze sporo osób pisze ze saletra jest po 900, a patrząc na skupy to wszędzie 1200-1300, żeby dostać taka ofę 900 to trzeba brać całego tira? i tylko bezpośrednio od producenta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam , widzę ze sporo osób pisze ze saletra jest po 900, a patrząc na skupy to wszędzie 1200-1300, żeby dostać taka ofę 900 to trzeba brać całego tira? i tylko bezpośrednio od producenta ?

 

Firmy albo mają "stare" zapasy z zeszłego roku, albo chcą na Tobie przyciąć z 300 zł/t. Brałem ostatnio pół palety saletry w workach 50kg na TUZ to płaciłem po 900 zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martes    0

Dostałem dziś ofertę na RSMS 26 po 570 netto całe auto. Jak to wygląda u was?

RSM 32 690 netto. Wielkopolska północna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGAGRO    14

Bez kryptoreklamy, otwarcie polecam nawozy dolistne z naszej oferty: http://big-agro.pl/kategoria-produktu/nawozy-dolistne/

Stosowane u nas, polecamy :)


Zapraszamy na zakupy online 24/7 w e-sklepie www.big-agro.pl

Szeroka oferta - atrakcyjne ceny - szybkie i w większości darmowe dostawy w całej Polsce!

Zapraszamy do śledzenia większości naszych działań na Instagramie i Facebooku: MAZURSKI GOSPODARZ (Armand / ASZv3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    67

Ma ktos ceny z podlasia ?
U mnie:
saletra 990
mocznik 1060
Cena bb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGAGRO    14

Ma ktos ceny z podlasia ?

U mnie:

saletra 990

mocznik 1060

Cena bb

Jak interesuje Cię z WM (konkretnie Kętrzyn), to Zaksan® saletra amonowa (1 tona) - 985 zł VAT.

Pulrea® – mocznik (1 tona) 46 N trochę droższy - 1085 zł z VAT.


Zapraszamy na zakupy online 24/7 w e-sklepie www.big-agro.pl

Szeroka oferta - atrakcyjne ceny - szybkie i w większości darmowe dostawy w całej Polsce!

Zapraszamy do śledzenia większości naszych działań na Instagramie i Facebooku: MAZURSKI GOSPODARZ (Armand / ASZv3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmkeen    7

U mnie oferta na saletre Pulan 795 zł netto/t przy całym aucie... Z Anwilu tańsza, ale brak, bo we Włocławku oczywiście produkcja kolejny rok z rzedu o tej porze stoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldii1    122

Nie wiem jak to rozumieć ale żadna firma w okolicy nie ma cennika na azoty. Jedynie dziś dowiedziałem się że mocznik pulrea po 910 netto. Tylko że mi bardziej pasuje pulgran bo fajniej się sieje i nie pyli tak. Moim zdaniem to wiele firm czeka jak będzie się kształtować cena zbóż i dopiero da cenniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo932    4

ceny za t/netto:

sól potasowa 1290zł 

salmag 755zł

yara can saletra 805zł

rsm 28 - 605zł

rsm 32 - 705zł

saletra pulan 850zł

mocznik pulrea 890zł

mocznik pulgran 920 zł

poli 6 - 1430zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bask    1

ceny za t/netto:

sól potasowa 1290zł 

salmag 755zł

yara can saletra 805zł

rsm 28 - 605zł

rsm 32 - 705zł

saletra pulan 850zł

mocznik pulrea 890zł

mocznik pulgran 920 zł

poli 6 - 1430zł

 

Gdzie takie ceny?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

województwo Mazowiecki powiat żuromiński i okolice. jaka firmę polecacie? od kogo najlepiej kupić? no i oczywiście najtaniej :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Gdzie takie ceny?

 

 

ten kolega od jakiegoś roku podaje cyklicznie ceny dużo niższe niż powszechnie obowiązujące, nie odpowiada skąd je ma, więc albo jest to diler z dużym obrotem i pisze ceny po jakich kupuje tirami albo zmyśla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek21    4

dzziś zakupiony mocznik po 107 brutto w ilości 2,5 tony z dostawą na miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj