Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pawel2678    56

mam propozycje soli po 1300 w bigach ze wschodu sól ma granulację podobną do naszej tyle ze jest biała tylko jestem ciekaw czy ma te 60 procent jak miał ktoś z nią styczność proszę o rade

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    98

podzwoniłem popytałem

Saletra lokalnie 870-900 anwil

Polfoska 6 1560

 

Agrolok yara pk 20 30 1500 brutto

 

Chemirol npk 7 20 30 1450

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunf    33

o nawozach dobre ale otych złodziejach i kłamcach z wia lanu już nie i sprawdzi z kiedy te nawozy mają i czy nie są oszukane tak jak opryski a o maszynach już nie mówię 

 

dlaczego oszukane nawozy i srodki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dlaczego oszukane nawozy i srodki ?

zbrylone stoja po 2 a nawet 3 lata pod gołym niebem opryski nie działaja prawdo podobnie stare lub podmarzły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunf    33

zbrylone stoja po 2 a nawet 3 lata pod gołym niebem opryski nie działaja prawdo podobnie stare lub podmarzły 

 

ale z niedziałającymi srodkami to ten rok był suchy i tak to własnie wyglada, po prostu odparowały z lisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2255

Jak ktoś robi zabiegi  w dzień przy ponad 20 stopniach to jo. 

Polifoska się nie zbyrli, czy stoi pod dachem czy nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

A saletrę w jakiej cenie mają? 

Sory, że tak późno. 940 brutto. Przy większych ilościach pewnie opuszczą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

No to tanio nawet, lokalni handlarze wywieszają na wiejskich tablicach kartki super mega promocja saletra 1000zł.... Agrochemik zawsze miał azot tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludwik1983    4

witam przywieźli mi nawozy z agroloku i mocznik mam wschodni pakowane chyba przez fime fertivend z Warszawy mial ktoś je i z jakiego wschodniego kraju moze byc reszta nawozow ultory saletra j saletrzak z yary super świeże daty produkcji zadowolony jestem bo w poprzednim roku przywieźli że szkoda gadac ps wiezli jeszcze saletrzak komus z canwilu to porazk z kamienialy a nawiezku wyblakly od slonca pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

w tym roku jednak czar niskich  cen Agrochemika prysł....

 

Możesz napisać czemu?

 

Ja dziś zamówię u nich saletrę i poli 6. Zawsze parę groszy w kieszeni zostanie niż bym miał zamawiać w sezonie kiedy najwięcej nawozów na pola idzie. 

 

Z kolei wczoraj z ciekawości zadzwoniłem do chemirolu, babka jakaś taka mało rozgarnięta trochę była, spytałem cenę saletry przykładowo gdybym miał zamawiać 3 - 4 tony. Cena 1230 brutto. Chyba babce się cos musiało pomylić jednak bo nie wierzę w taką rozbieżność cenową w promieniu 20km. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    98

Możesz napisać czemu?

 

Ja dziś zamówię u nich saletrę i poli 6. Zawsze parę groszy w kieszeni zostanie niż bym miał zamawiać w sezonie kiedy najwięcej nawozów na pola idzie. 

 

Z kolei wczoraj z ciekawości zadzwoniłem do chemirolu, babka jakaś taka mało rozgarnięta trochę była, spytałem cenę saletry przykładowo gdybym miał zamawiać 3 - 4 tony. Cena 1230 brutto. Chyba babce się cos musiało pomylić jednak bo nie wierzę w taką rozbieżność cenową w promieniu 20km. :D

 

a ile Ci policzyli za saletrę i polifoskę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181

Nic tylko kupować nawozy. Pszeniczka po 50 zł będzie, a przed zasiewami nawozy 20 procent do góry, bo przecież trzeba kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz2004    0

Agrochemik

saletra 34% BB 600kg - 940zł/tbrutto

polifoska 6 BB -1520zł/t brutto

saletrosan 26%N BB - 860zł/t brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

a ile Ci policzyli za saletrę i polifoskę?

saletra - 930, poli 6 - 1520, czyli tak jak wyżej kolega napisał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A u mnie w okolicy za saletre i to nie z grupy azoty krzycza 1200zł. MOże ktos poda namiar na dobrego dostawcę z okolić Działdowa tak +- 50km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas210    22

firma mazur nowe miasto lubawskie kupowałem saletre po 890 brutto w bigu teraz moze byc troche drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    98

saletra - 930, poli 6 - 1520, czyli tak jak wyżej kolega napisał. 

 

mnie 3 dni temu za saletrę tez koło tego krzyczeli,  a wczoraj telefon, że po 880 puszczą

Za polifoskę twardo chcą 1560

Podobno Puławy w tym tygodniu nowy cennik za azot opublikowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

firma mazur nowe miasto lubawskie kupowałem saletre po 890 brutto w bigu teraz moze byc troche drożej.

 

Kolega kupił u nich po 870 brutto  z opcją przywozu po nowym roku

 

Edytowano przez robert123farmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marb80    8

Fazot

saletra 34%    790 netto

polifoska 6     1400 netto

 

Jakie ilości przy takiej cenie i co z dostwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj