Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
d4rek    67

Panowie jak macie jeszcze w domu rosyjskie nawozy wrzucie fote bo ja kupilem kiedys poli7 chyba z canexu czy jakos tak z litwy przepakowywana w Polsce to kamien byla po paru miesiacach. Wiec jesli macie sprawdzone dobrze by bylo wiedziec jak to konkretnie wyglada firma czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

No właśnie wypowie się ktoś na temat rosyjskiego moczniku. Mnie agrolok oferował po 1180 brutto.

 

miałem w tym roku bodajże litewski, nie zgrubił się, ładnie się wysiewał, cena niższa od polskiego o 200zł na tonie, w majowym lub kwietniowym topagrar przedstawiciel puław sam przyznał, że jeśli nie nadążają z produkcją sami biorą import i ładują w baksy

a najlepszy myk jest, że idzie w worki mocznika, a drukiem na boku napsiane, że towar importowany i wsypany w baksa, zwyczajne oszustwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19706

Panowie jak macie jeszcze w domu rosyjskie nawozy wrzucie fote bo ja kupilem kiedys poli7 chyba z canexu czy jakos tak z litwy przepakowywana w Polsce to kamien byla po paru miesiacach. Wiec jesli macie sprawdzone dobrze by bylo wiedziec jak to konkretnie wyglada firma czy cos

Panie a jak były wory zabezpieczone??Miałem NPK i źle były worki zabezpieczone i leciało do nich i się zbryliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    67

Worki 50 zaskocze Cie bo byly zabezpieczone ... folia jak to worki ;-) mowiac serio uszkodzen nie zauwazylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2255

Białoruskie NPK zbryla się przez zimę, litewskie niby nie. 

 

Mocznik białoruski ok, ale w grubej granulacji, w małej przecież to jak mąka wygląda i pyli strasznie cały ciągnik i rozsiewacz się lepi. 

Kiedyś ojciec jak pryskał dolistnie mocznikiem to dał raz białoruski to poparzenia były duże. 

 

Polifoska 6 już z 1485 skoczyła na 1650. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludwik1983    4

ral ktos z agroloku mocznik import w 30kg workach szukam opini poniewaz opiekun mowil ze mocznik jest z firmy barter dzwonie tam oni mówią ze pakuja w bagi i worki po 50kg w zeszlym roku jak bralem ultor 9-25-25 to bagi byly bez nadruku i się wkurzylem chyba dzialaly ale lepiej dmuchać na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzo    27

Ogólnie z bartra mocznik jest ok ale ja zawsze brałem w bagach z chemirolu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

Polifoski 6 - 1520/t, 8 - 1560/t, Tytan - 1540/t, Polidap - 1860/t, Superfosfat - 1370/t, Sól potasowa - 1400/t.  

Big Bagi, ceny brutto, Pułtusk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Polifoski 6 - 1520/t, 8 - 1560/t, Tytan - 1540/t, Polidap - 1860/t, Superfosfat - 1370/t, Sól potasowa - 1400/t.  

Big Bagi, ceny brutto, Pułtusk

A saletrę w jakiej cenie mają? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Polifoska 6 worek '50kg - 1560zł/t cena brutto


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46

saletra byla tania przez kilka dni bo anwil oproznial magazyny i w pomorskim mozna bylo kupic po 770zl od poniedzialku cena rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

Saletra Kędzierzyńska 894 brutto / BB 24 tony

 

brać czy czekać na lepsze czasy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumcio40    296

saletra byla tania przez kilka dni bo anwil oproznial magazyny i w pomorskim mozna bylo kupic po 770zl od poniedzialku cena rosnie.

A niech sobie podnoszą, problem w tym, że to rolnicy mają opróżnione portfele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomek    186

770 netto za tonę Saletra Anwil, czekam na nowe cenniki na RSM bo przy tych cenach powinien być po 600netto z hakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

No właśnie z rsm'em się opóźniają, teraz wychodzi w tej samej cenie co saletra, a zawsze był w tej cenie lub delikatnie tańszy co mocznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekozar    7

łódzkie polifoska 6 1550 8-1580 tytan-1570 ceny brutto co azotu słyszalem ze anwil saletra 880 brutto . czekam na rsm podobno po 15.

po ile u was koszelowka kaszka w BB1 tonowy mam propozycje po 280zł i nie wiem czy dobra cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Widzę ceny praktycznie takie same jak w punktach mają te 3zł czy 10zł różnicy.. Porównując z nawozami tańszymi w necie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loquito    240

Yara pk 20-30 w cenie 1510 zł brutto Wia Lan Przeworsk. Jakie są Wasze opinie o tym nawozie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Yara pk 20-30 w cenie 1510 zł brutto Wia Lan Przeworsk. Jakie są Wasze opinie o tym nawozie. 

o nawozach dobre ale otych złodziejach i kłamcach z wia lanu już nie i sprawdzi z kiedy te nawozy mają i czy nie są oszukane tak jak opryski a o maszynach już nie mówię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldii1    122

Npk w czerwcu a azoty w lipcu.

Edytowano przez waldii1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj