Polecane posty

Gość   
Gość

wczoraj propozycja z agroloku na saletre z anwilu bezporsrednio z wloclawka cale auto 830 brutto zastanawiam sie czy czekac czy brac

 

Wątpię że to z Anwilu prawdopodobnie Gruzińska tyle że zmienili jej obywatelstwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

a stosowaliscie gruzińska saletre jesteście zadowoleni czy

 

Miałem jej trochę, żadnych różnic w porównaniu do anwilu.

Anwil mocno zszedł z ceną więc propozycje poniżej 900zł/t są realne.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    66

Nie uwazacie ze azotowe potanieja wrzesien/pazdziernik w tych terminach conajmniej ? Jezeli teraz takie ceny a popytu brak ze wzgledu na pore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

W tamtym roku azoty były najtansze w lipcu. Dwa lata temu tez były najtansze w lipce i wychodzi teraz ze lipiec bedzie najtanszy na azoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

Wszystko zależy od tego czy amerykanie z satelit policzyli ile polscy rolnicy w kieszeniach mają pieniędzy i czy podziela się tymi informacjami z wytwórcani  nawozów azotowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konio1011    100

Teraz popytu nie ma bo nikt kasy nie ma oprocz dystrybutorow ktorzy kupuja tanio.. Czym pozniej jak rolnicy kase dostana za zboza rzepak itd to watpie zeby taniej bylo bo i ruch wiekszy bedzie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181

U nas cenników na azoty jeszcze nie ma. Fosforan np 1620 netto na dzień dzisiejszy, czyli drożyzna. Myślę, że wieloskładniki pójdą do dołu, bo pszenicznka szykuje się po 550 brutto albo i mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Dzwoniłem na skład nawozów w Suściu woj lubelskie to jeszcze nie mają cennika na Azoty. Kazali zadzwonic za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldii1    122

W jakiej cenie jest polski mocznik najlepiej pulrea a jeszcze lepiej pulgran?

Edytowano przez waldii1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karror830    3

No właśnie wypowie się ktoś na temat rosyjskiego moczniku. Mnie agrolok oferował po 1180 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

No właśnie wypowie się ktoś na temat rosyjskiego moczniku. Mnie agrolok oferował po 1180 brutto.

 

Miałem mocznik ze wschodu, nie kojarzę czy to był białołoruski czy rosyjski ale granulowany, rewelacja lepiej się wysiewa niż polski który jest prilowany.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1441

@ AleksanderX   obejrzałeś  wieczorynkę  to  spać  a  nie  głupoty   wypisujesz   w  każdym  temacie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19554

odpuśc go sobie

 

wiesz w ogóle co piszesz???

Miałem mocznik ze wschodu, nie kojarzę czy to był białołoruski czy rosyjski ale granulowany, rewelacja lepiej się wysiewa niż polski który jest prilowany.

Dokładnie miałem białoruski i sieje się rewelacyjnie ale słabiej niż nasz się rozpuszcza w opyskiwaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Ten co miałem nie jest zalecany dolistnie. Ale dobra granulacja, to równomierny wysiew (leciał swobodnie na 12m). Dawałem pod agregat więc rozpuszczalność mi nie przeszkadzała.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

Rosyjski się zbryla i do wiosny będziesz miał skałę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19554

u mnie leży od lutego i dziś nawet dodawałem do zabiegu i jakiś większych zbryleń nie widziałem...

Na następny sezon na pewno do opyskiwacza kupię polski,ale pod korzeń tylko wschodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj