Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
loquito    240

Kuczyńska Oddział Chłopice Polifoska 6 1590 zł brutto, Saletra 1200 zł brutto przy ilościach ok 6 ton. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro93    215

Z tego co czytam to azoty tanieją i maja taniec a jak jest z polifoskami czekać czy zaopatrywać się pod oziminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    66

Knoro gdzie u nas kupujesz ? Ja zamowilem poli 6 az z Sokól bo u nas wszedzie bylo po 1700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro93    215

A jak z ta tendencją jest tanieją czy drozeja? Ty różnie u Niewińskiej z kluka często biorę. Po ile ta polifoska z Sokol? Za dowóz ile biora? Jakie ilości woza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    353

trochę was zaskoczę, ceny na dziś; saletra 840zł, polifoska 6 1530zł, cena za całe auto.

 

saletra 840 netto? prawde mowisz? podaj dokladne namiary

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

a  u nas samochód z saletrą woził po 750  ala w workach a u nas kukuja w bb

Edytowano przez AleksanderX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldii1    122

To "u nas" to gdzie? W bb powinien być tańszy. Tak jak npk jest tańsze o 50 zł w bb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz611    3

Nawozy:

- Polidap BB 1805zł/tona

- Sól potasowa BB 1500zł/tona

- Saletra BB 1182zł/tona

- Mocznik BB 1328zł/tona

- Kizeryt BB 1180zł/tona

- Polifoska 6 1571zł/tona

Ceny brutto. Są to ceny na nieduże ilości nawozów. Przy większym zamówieniu pewnie by coś jeszcze odleciało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tromba222    8

dlatego pytam czy to nie ściema, jutr zadzwonię do sprzedawcy i się zapytam, tylko niech użytkownik przedstawi kontakt.

 

Pisałem na poprzedniej stronie. Bednar Wałcz - saletra 750 Netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kuczyńska Oddział Chłopice Polifoska 6 1590 zł brutto, Saletra 1200 zł brutto przy ilościach ok 6 ton

 

 

 

kolego to drogo mi wyszło po 1530 też od nich 6 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Nawozy:

- Polidap BB 1805zł/tona

- Sól potasowa BB 1500zł/tona

- Saletra BB 1182zł/tona

- Mocznik BB 1328zł/tona

- Kizeryt BB 1180zł/tona

- Polifoska 6 1571zł/tona

Ceny brutto. Są to ceny na nieduże ilości nawozów. Przy większym zamówieniu pewnie by coś jeszcze odleciało. 

 

Od kogo ten cennik?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz611    3

Od kogo ten cennik?

Jest to cennik z firmy AMPOL-MEROL Radomin. Od Pani Ani C.

Od kogo ten cennik?

Jest to cennik z firmy AMPOL-MEROL Radomin. Od Pani Ani C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj