Polecane posty

magnum123    288

Co do nawozu Ultra 8 czy 7 to złego słowa nie powiem. Stosowałem go 2 lata i godny polecenia. Jesli tylko jest gdzies na składzie  to go biorę  bo robi robotę i jest tańszy niż polifoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    91

A jak wygląda sprawa jakości i wagi azotów ze wschodu? Potanieją jeszcze ? Saletra gruzińska 960 brutto.


NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franzlotz    1

Gruzińskiej to ja bym nie chciał. Ta litewska jest podobno fajna, znajomy z Brzegu stosował i był zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    91

Jakie były problemy z gruzińską ?

Edytowano przez EppS

NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Ja slyszalem ze ta gruzinska to przychodzila bardzo nierownymi partiami .
Jedna partia miala owszem 34N.
A byly partie co przychodzily i mialy 24N to troche roznicy jednak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Ultra 7 1410 brutto, więc "ósemka" pewnie z 1450. Jak się dowiesz dokładnie to napisz, bo też będę kupował ten wynalazek i nie chcę przepłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo932    4

npk 6-16-35 w jednej granuli - 1345zł/t netto

blendix 5-20-25 1345zł/t netto możliwość terminu do 90 dni + parę zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzygkop    4

Tak myślicie? to po ile u was by kosztował?


Dodam tylko ze to jest cena z terminem na 4 miesiące,od poniedziałku npk ma  być droższe od 30 do 60 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Standardowa gadka naciągaczy, bierz dzisiaj bo jutro będzie dużo drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    91

Przecież niedługo  siew rzepaku a zaraz potem ozimych, będzie popyt a to nie sprzyja obniżkom.


NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    67

U mnie poli 6 juz w gore z 1520 brutto, wczoraj dzwonilem 1550 za bb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

chłopi maja mniej kasy no i popyt na nawozy będzie dużo mniejszy niż w ubiegłum roku  mysle iż o około 35 % tak więc po chwilowych podwyżkach na pewno berdą obnizki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

"Chłopi" może i mają mniej. Rolnik jak się dobrze gospodarzy na nawozy zawsze powinien mieć środki. Szanujmy sami siebie....


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Tak, szczególnie widać to na mleku, jak 3/4 osób za kukurydzę czy belki z stamtego sezonu ma niepopłacone a nawozów dawali połowę dawki albo i mniej bo zaległe rachunki dopłatami spłacali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Z tym szanowaniem chodziło mi o nazywanie samych siebie "chłopami" Mimo że sam rolę przewracam nie czuję się chłopem (patrz moja stopka) . Koniec wątku. Temat jest o cenach nawozów. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

chłopi ile mniej kupicie nawozów w tym roku bo ja ostro w dół o 50%  zyc też muszę z czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj