Polecane posty

Arek    218

Wapno węglanowe 54% CaO z Morawicy, transport do łódzkiego 67zł netto.

 

 

Macie jakieś doświadczenia z importowanym NPK 7-20-30-5 firmy AurePio? Granule ładne, równe cena 1290 BB netto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konio1011    100

Macro Speed Optima 18-30 + 6Ca 6.5S 0.3 Zn 0.2 Mn 1390 netto. Dobra cena ?? Sklad lepszy niz Polifoska 6( polifoska ma 17% fosforu rozpuszalnego w wodzie a to 17.3 no i dodatkowo mikro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludwik1983    4

ja stosowalem w tym roku aurepio pierwszy raz i na przyszly sezon tez zakupie moim zdaniem lepszy od nasEj polifoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Granule trochę drobniejsze ale równe i widać na każdej są równo wymieszane składniki więc powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Koczas bierz śmiało. Stosujemy już kilka lat i nie ma z nimi problemów. Zasobność nie spada, a rośnie więc chyba są dobre.

To jak tak mówisz wezmę delikatnie jakieś 4 tony na próbę. Rozumiem, że z Chemirolu to bierzesz. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcus1998    56

Nie z chemirolu, ale ten od nich to na pewno jakiś wschodni, a mieliśmy ich już dużo rodzajów na swoim podworku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19684

Wapno węglanowe 54% CaO z Morawicy, transport do łódzkiego 67zł netto.

 

 

Macie jakieś doświadczenia z importowanym NPK 7-20-30-5 firmy AurePio? Granule ładne, równe cena 1290 BB netto .

U mnie tj w północnej wlkp to wapno z transportem i terminem na koniec września 73 brutto, z sąsiadami wzięliśmy 10 aut i od razu cena 70,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Macro Speed Optima 18-30 + 6Ca 6.5S 0.3 Zn 0.2 Mn 1390 netto. Dobra cena ?? Sklad lepszy niz Polifoska 6( polifoska ma 17% fosforu rozpuszalnego w wodzie a to 17.3 no i dodatkowo mikro

moze bedzie rozkladac się ciut dluzej ale napewno zdarzy sie rozlozyc jesli zastosujemy przedsiewnie. Wyobraź sobie ze gleba to nie woda i sa tam kwasy i zachodza rozne reakcję ktore rozpuszcza ten nawoz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Wie ktoś może jak wyglądają ceny saletrzaku ?


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianov90    15

Nawóz Phosagro ultra 8 jak i ultra 9 moge polecić. Wysiałem 4 samochody tych nawozów 2 lata temu, nie było żadnych problemów. W tym sezonie zakupiłem ultra 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przem    37

Wapno węglanowe 54% CaO z Morawicy, transport do łódzkiego 67zł netto.

 

 

Macie jakieś doświadczenia z importowanym NPK 7-20-30-5 firmy AurePio? Granule ładne, równe cena 1290 BB netto .

 

@Arek to AurePio to oferta chemirolu? ta cena to za całe auto czy też za mniejsze ilości? mam oferte na polifoske 6 1500 brutto więc różnica spora, w ubiegłym roku różnica  była tylko 20zł na tonie. W ubiegłym roku kupiłem właśnie  AurePio z chemirolu i wszystko było ok, zawartości składników nie sprawdzałem ale granule grube dobrze się siało, niestety trochę się zbrylił mimo że prosto z auta trafił pod dach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

grupa azoty niedawno opublikowala wyniki finansowe za 2015. -na kazdej tonie nawozow[bez wyszczegolnienia jakich] maja troche ponad 100 zl czystego zysku, wiec mozliwosci spadku cen jakies sa, niestety do innych dzialow produkcji trzeba doplacac, wiec na znaczacy spadek cen polskich nawozow nie ma co liczyc, chyba ze na rynku zboz nastapilby krach.

 

ceny nawoz od  zniw ubieglego roku na pobliskich skladach nie drgnela ani o zlotowke-dziwne ,nigdy sie tak nie dzialo..

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

@Arek to AurePio to oferta chemirolu? ta cena to za całe auto czy też za mniejsze ilości? mam oferte na polifoske 6 1500 brutto więc różnica spora, w ubiegłym roku różnica  była tylko 20zł na tonie. W ubiegłym roku kupiłem właśnie  AurePio z chemirolu i wszystko było ok, zawartości składników nie sprawdzałem ale granule grube dobrze się siało, niestety trochę się zbrylił mimo że prosto z auta trafił pod dach.

 

Ampol-merol, nie cały samochód ale reszta poszła blisko więc można powiedzieć, że cały. Transport prosto z Terespola.

W zeszłym roku była mała różnica między polifoską a wschodnimi i też wziąłem polifoskę (1650 brutto) ale w tym roku różnica duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo932    4

ceny brutto ilości całosamochodowe lub składanki. big-bagi

sól potasowa aurepio - 1415zł/t

siarczan magnezu MgS 21-30 - 799złt

rsm 28 w mauzerach - 918zł/t

yara corn - 1782zł/t

saletra yara can 934zł/t

sulfan 956zł/t

agrafoska PK 8:48 - 1474zł/t

luboplon kalium (coś jak corn kali) - 1161zł/t

 

wapno węglanowe (50-54% CaO) 90% reaktywność - małopolskie/śląskie/świętokrzyskie od 73-85zł/t z dostawą

 

ja tylko chciałbym przypomnieć nazwe działu : ceny nawozów a nie dyskusje dotyczące nawozów.

Edytowano przez przemo932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

Co do kazdego nawozu z importu wschodniego co do skladu ok natomiast do przechowywania srednio to widze jak siejecie od razu mozna brac


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Polifoska 6 1395 netto w lubelskim. Kupiłem auto. Jak chcesz namiary priv. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

dzwoniłem dzis do Suśca, lubelskie to narazie nie maja nowego cennika na nawozy azotowe ale napewno beda tansze niz ostatnia cena. Polifoski potaniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

jak ktoś z powiatu wrocławskiego ,oławskiego ,oleśnickiego,trzebnickiego,namysłowskiego,milickiego zainteresowany azotem i npk jak i śor  proszę  pisać na priw chętnie odwiedzę kolegów z ofertą doradzę itd


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj