Polecane posty

kamils    6

propozycja na wykupienie Polifoski Tytan 6-25-25+ Zn+Fe branej na przechowanie  po 1405 zł netto tona

 

Nie ma rewelacji ! Sam brałem tytana w sezonie pod jarą  i płaciłem coś koło 1750 brutto a więc teraz powinna być sporo tańsza ale może się mylę ! A polifoska 6 była wtedy po 1730 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozeF84    1

polifoska 6 - 1530

mocznik - 1300

saletra kędzierzyńska - 1160

ceny brutto

z tego co mówił dealer to saletra ma być poniżej 1000  pożyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

W tym roku kupowanie nawozów na zapas to loteria, zawsze w styczniu-lutym drożały bo dopłaty schodziły pełną parą, w tym roku tego nie było, teraz nawet tanieją, więc typowe ruchy cenowe nawozów jak w ubiegłych latach to raczej nie w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181

saletra kędzierzyn 900 zł, litewska 34,5 po 920, 7-20-30 1430 zł. Ceny brutto. Myślę że jeszcze stanieje. Używał ktoś rsmu z fosforem, jakie są jego ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    176

saletra kędzierzyn 900 zł, litewska 34,5 po 920, 7-20-30 1430 zł. Ceny brutto. Myślę że jeszcze stanieje. Używał ktoś rsmu z fosforem, jakie są jego ceny?

Gdzie takie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozeF84    1

saletra kędzierzyn 900 zł, litewska 34,5 po 920, 7-20-30 1430 zł. Ceny brutto. Myślę że jeszcze stanieje. Używał ktoś rsmu z fosforem, jakie są jego ceny?

 

podaj namiary gdzie są takie ceny, u mnie poli 6 -1530brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Propozycja z dziś polifoska 6 1380 netto BB, polifoska 5 1350 netto BB, wapno granulowane w BB kornickie (kreda??) 100zł netto (!!) Ilości całosamochodowe


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Wstępna propozycja z Agrosimexu. Jestem zaskoczony zwłaszcza tym wapnem ale rozmowa była krótka. Jutro poznam więcej szczegółów.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Propozycja z dziś polifoska 6 1380 netto BB, polifoska 5 1350 netto BB, wapno granulowane w BB kornickie (kreda??) 100zł netto (!!) Ilości całosamochodowe

 Źle dosłyszałem z tą ceną wapna i sam byłem zdziwiony. Rozmowa była krótka i a hałasie. Cena tego wapna 280 zł, Polifoski jak pisałem wyżej. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianov90    15

Polifoska 6 1390 netto,

Saletra 34%N Litewska 850 netto,

RSM 32  860 netto

RSM 26+s 710 netto

NPK 7-20-30 import 1350 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

W agroloku taka cenę za saletrę? mi oferowali z tydzień temu po 990 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

MacroSpeed® OPTIMA PK (Ca,S) 18-30 (6-6,5) + Zn 0,3%, Mn 0,2% - 1490 zł/t brutto , płatność do końca sierpnia - Ampol Merol - ponoć to tylko chwilowa promocja, ale za bardzo w to nie wierzę.

 

NPK 8-20-30 ze wschodu - 1450 zł/t brutto - Agrolok

 

Jak myślicie to już dobre ceny czy na razie czekać na niższe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Jeszcze trzeba się przyczaić ;)


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    66

Nie macie problemu z litewskimi nawozami ze sa zbrylone roznego koloru i wielkosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Polifoska 6 BB 1407zl/t netto z dowozem. Kilkanaście ton, 30km od Lublina.

Edytowano przez ansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj