Polecane posty

hardkor113    637

Kupuj wtedy kiedy sezon wiosenny z nawozami sie konczy czyli tak jak mowisz przelom czerwaca a lipca.
Wtedy powinno byc taniej.A czy bedzie kto to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

Ten który najmniej kosztuje najlepiej to policzyć na czysty składnik po uwzględnieniu przyswajalności, to zn aczy efektywności stosowania i zysku jaki ma przynieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

jaki według was jest najtańszy azot ?

 

rsm jest najtańszy, zaraz za nim mocznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

No nie powiedziałbym, że ona jest wątpliwej jakości. Stosowałaś ją?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Saletra z gruzji to bardziej pewniejszy towar bo sprowadzany przez dużą firmę niż ruski mocznik czy npk który nie wiadomo z czym jest zmieszany jak handlarzyki kombinowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

Ja jednak wole sprawdzona polska saletrę i rosyjski mocznik który dorównuje jakością polskiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Saletra gruzińska jest dobra, tak samo jest dobry rosyjski mocznik, problem polega na tym jak uczciwe jest źródło tych nawozów, bo jak nic nie jest kombinowane i jest to czysty ruski nawóz to będzie działał tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ampol merol yara saletra 34.5% 1050brutto na podwórku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Koledzy ma ktoś może jakieś oferty na wieloskładniki? Zwykle maj to była najlepsza pora na ich zakup. Były teraz jakieś obniżki?


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499
Napisano (edytowany)

Panowie nie spieszcie sie z zakupami nawozów na razie.

Wiem z w miare pewnego źródła, ze w czerwcu mają wyraźnie potanieć. Szczególnie azotowe i niczym dziwnym nie bdzie saletra ponizej 1000 brutto

 

Grupa Azoty chce wyeliminowac konkurencje Gruzińską z naszego rynku i planuje spore obnizki, zeby nikomu nie opłacało sie sprowadzac tamtego nawozu.

Edytowano przez nunu85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Podobną informację (o obniżkach) i ja dostałem wczoraj więc czekam do czerwca. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

juz,bralem gruzińską saletre poniżej tysiaca, towar poszedł jak swieże bułeczki, jakosć- bez grud wilgoci, granula bardzo rowna, choc dosc drobna. Mocznik.pl 1320 brutto niestety bralem go tylko 4,5t wiec nie bylo co liczyc na obniżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

w ogłoszeniach jest duzo saletry litewskiej 34% po 900-950 brutto  z transpotem na mijsce wiec kwestia tylko czasu kiedy polskie zakłady opuscza a narazie straja sie windowac cene do póki jest popyt czyli teraz 3 dawka i zaczna sie spadki :) 


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamgaleon    7

mogę potwierdzić informację którą koledzy napisali o obniżce cen, byłem dziś na hurtowni i podpytywałem o nawozy i zaprzyjaźniony sprzedawca powiedział że nic nie sprowadzają bo cena ma od czerwca lecieć w dół 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Po tyle to litewska chodzi, o polskiej na razie zapomnij w tej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek_T    0

Koledzy jakie ceny NPK u Was ? Bo słyszałam że polifoski idą do góry w następnym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj