Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Są niespodzianki w tym miesiącu bo np. u nas:

Saletra Kędzierzyn- 1185zł/t brutto przy całym aucie

RSM32% Puławy- 980zł/t brutto w zbiornikach lub luzem przy całym aucie

Yara Extran (Can)- 1009zł/t brutto przy całym aucie

Reszta podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A u mnie dzis na punkcie nowa cena saletry pulan 1175brutto bb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    680

Orientujecie się czy w Azotach Puławy można kupić saletrę z przesiewu podobnie jak mocznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejczbio    82

daro189, w 14 Mar 2016 - 22:25, powiedział:snapback.png

polifoska 5- 1720

 

Pytanie do was - czy polifoska 5 mocno się pyli przy wsypywaniu/rozrzucaniu? na worku pisze, że ma 2% magnezu, brałem jej trochę w workach 50kg i miała na granulach tak jakby mączkę, która mocno się kurzyła. A z racji afery z nawozami wole zapytać tych co ją stosowali. i czy podobnie jest z polifoskami zawierającymi magnez, np polifoska m albo polifoska 4

Afera była z nawozem w BB

W workach też są podróbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludwik1983    4

Koledzy kupujecie nawozy w agroloku zmuwilem u nich ruski npk 9-25-25 i jak przyszlo to bagi byly bez rzadnego logo gole tylko kartka wydrukowana ze to 9-25-25 jaką ja mam pewność ze to nieoszukany nawoz dotej pory bralem w chemirolu ten rosyjski npk i logo napisy byly czy ktoś kupując nawoz miał tez nieoznaczone bagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

U nas powszechnie stosowany NPK blending 5-20-30 tez jest w nieoznakowanych BB i ma tylko kartke wydrukowana jaki ma skład. 


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547

u mnie też jest dostępne od dłuższego czasu coś podobnego 8-20-30 w BB bez oznaczeń tylko kartka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

i jaką macie pewność co składu i pochodzenia

 

Najlepiej dać zbadać ale nie wiem gdzie to zrobić i jaki koszt B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    432

potafoska 920

saletrzak 1030

mocznik 1400

polifoska 6 1740

ceny brutto worek 50kg mocznik w 25kg

woj łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamils    6

Ukraiński npk 7-20-30 1700

polifoska 6 1730

polifoska tytan 1750

ceny brutto BB

Lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekozar    7

W piątek dostałem e-smsa ze składu gdzie kupuje ze mają przeceny na salmag100-1020 saletrosan 30  1160-1200i can27 po 1160 saletrzak jakiś lekko spylony ceny nie podali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jano65    9

Witam.

Tak przez przypadek znalazłem stronkę. Artykuł z 11.03. Co z cenami. Już kiedyś można było kupić w Niemczech nasze nawozy taniej, teraz może wybierzemy się na zakupy na Ukrainę.

Kto jeździ po kieszeni polskiego rolnika !!!!!!

Liczę cenę saletry z Puław dostarczonej do granicy

190$ x 3,7838 = 719 zł   (średni kurs $ z 21.03.)

6300 hr x 0,1422 = 845 zł ( średni kurs hrywny z 21.03). To cena 845 po której odbiorca wysieje polską saletrę.

Był kiedyś śp. Gość co nie bał się wysypywać zboża z wagonów na granicy.

Może ktoś oprzytomnieje i jakieś służby zobaczą o co w tym temacie chodzi i czy wart abyśmy my w Polsce byli na każdym kroku DYMANI,

a tak ma być różowo.

CZYTAJCIE PONIŻEJ BO MOŻE ZABLOKUJE KTOŚ UCZCIWY.

 

http://latifundist.com/novosti/30566-v-ukrainu-zavezut-pervuyu-partiyu-polskoj-selitry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podol21    0

Witam. gdzie w mazowieckim tak pomiędzy Płockiem a Płońskiem można kupić nawozy kali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Witam.

Tak przez przypadek znalazłem stronkę. Artykuł z 11.03. Co z cenami. Już kiedyś można było kupić w Niemczech nasze nawozy taniej, teraz może wybierzemy się na zakupy na Ukrainę.

Kto jeździ po kieszeni polskiego rolnika !!!!!!

Liczę cenę saletry z Puław dostarczonej do granicy

190$ x 3,7838 = 719 zł   (średni kurs $ z 21.03.)

6300 hr x 0,1422 = 845 zł ( średni kurs hrywny z 21.03). To cena 845 po której odbiorca wysieje polską saletrę.

Był kiedyś śp. Gość co nie bał się wysypywać zboża z wagonów na granicy.

Może ktoś oprzytomnieje i jakieś służby zobaczą o co w tym temacie chodzi i czy wart abyśmy my w Polsce byli na każdym kroku DYMANI,

a tak ma być różowo.

CZYTAJCIE PONIŻEJ BO MOŻE ZABLOKUJE KTOŚ UCZCIWY.

 

http://latifundist.com/novosti/30566-v-ukrainu-zavezut-pervuyu-partiyu-polskoj-selitry

Bo GA czy anwil to firmy państwowe a państwo wszystkich okrada na każdym kroku.

Niedawno dokupiłem trochę saletry w 50kg workach za 1260 brutto, w sumie prawie to samo jak we wrześniu/październiku.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid9336    1

W piątek dostałem e-smsa ze składu gdzie kupuje ze mają przeceny na salmag100-1020 saletrosan 30  1160-1200i can27 po 1160 saletrzak jakiś lekko spylony ceny nie podali

 

Witam, także dostałem właśnie sms-a podajże z Agroskładu Ujazd , o promocjach na salmag oraz saletrosan 30.

Dzwoniłem to salmag podali mi 1000 zł w bb, a 1020 na palecie,  saletrosan 30 podali mi 1160 w bb a 1180 na palecie.

Tylko jak mówi ekozar coś właśnie lekko przypylony. Trzeba by było to zobaczyć najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    165

Witam. gdzie w mazowieckim tak pomiędzy Płockiem a Płońskiem można kupić nawozy kali?

 

Zadzwoń do Karpińskiej w Raciąż, na bank ma Korn-kali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Witam.

Tak przez przypadek znalazłem stronkę. Artykuł z 11.03. Co z cenami. Już kiedyś można było kupić w Niemczech nasze nawozy taniej, teraz może wybierzemy się na zakupy na Ukrainę.

Kto jeździ po kieszeni polskiego rolnika !!!!!!

Liczę cenę saletry z Puław dostarczonej do granicy

190$ x 3,7838 = 719 zł   (średni kurs $ z 21.03.)

6300 hr x 0,1422 = 845 zł ( średni kurs hrywny z 21.03). To cena 845 po której odbiorca wysieje polską saletrę.

Był kiedyś śp. Gość co nie bał się wysypywać zboża z wagonów na granicy.

Może ktoś oprzytomnieje i jakieś służby zobaczą o co w tym temacie chodzi i czy wart abyśmy my w Polsce byli na każdym kroku DYMANI,

a tak ma być różowo.

CZYTAJCIE PONIŻEJ BO MOŻE ZABLOKUJE KTOŚ UCZCIWY.

 

http://latifundist.com/novosti/30566-v-ukrainu-zavezut-pervuyu-partiyu-polskoj-selitry

Tylko kolego jest sprawa taka że dowiezienie wagonami to groszowa sprawa w przeliczeniu na tonę towaru i tam nikt nie dowali marży 400zł na tonie jak to robią u nas. Zapytaj się w mleczarni po ile sprzedają np ser żółty i zobacz ile ten sam ser kosztuje w sklepie.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cobra    17

wczoraj kupiony fosforan amonu 18 N 46 P 7 S  -jakiś import od Osadkowski po 2 000 tyś brutto bb (palcor ultra dap ) tak pisze na bb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj