Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
the1mati1    64

Kuzyn dziś dzwonił od Agrosklad ujazd

salmag 1020 worek i jak większa ilość coś jeszcze zejdzie BB też maja

Proponowali saletrosan 30 + 6s po 1180zl BB

Ja już niestety kupiłem a tu ceny nie rosną a jeszcze jakieś promocje

saletra can 27 Yara po 1160żł BB

 

 

To ja jak kupowałem od nich w listopadzie salmag to po 1035 worek a big bag po 1010brutto. Nie wierzę że takie ceny teraz mają chyba  że netto. Coś kręcisz. Przy jakich ilościach takie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Myslałem że Rsm macie tańszy ale widze dostałem dobra cene 800 netto za 32 na dzis przy zakupie cało samochodowym :)

 

 Takiej ceny to jeszcze nigdzie nie widziałem, mowa oczywiście o zamówieniu całej cysterki, chyba że to cena bez transportu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

 Takiej ceny to jeszcze nigdzie nie widziałem, mowa oczywiście o zamówieniu całej cysterki, chyba że to cena bez transportu?

Przy calym transporcie i krotkim terminie platnosci jak najbardziej mozliwe.

 Takiej ceny to jeszcze nigdzie nie widziałem, mowa oczywiście o zamówieniu całej cysterki, chyba że to cena bez transportu?

Przy calym transporcie i krotkim terminie platnosci jak najbardziej mozliwe.

 Takiej ceny to jeszcze nigdzie nie widziałem, mowa oczywiście o zamówieniu całej cysterki, chyba że to cena bez transportu?

Przy calym transporcie i krotkim terminie platnosci jak najbardziej mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Nie jest możliwe, nie kupisz po takiej kwocie rsm 32 nawet jakbyś kupował i 5 cystern, jedyna możliwość z taką ceną aby kupić rsm z puław a nie żaden podrabianiec to taka jak masz dostęp do torów i przywiozą ci wagonami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekozar    7

the1mati1

Nie zadzwoń sam :D

kto pyta nie bładzi


the1mati1

Nie zadzwoń sam :D

kto pyta nie bładzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

panowie jakie ceny u waszych dystrybutorów  Suprofosu 5-10-25 lub 3.5-12-26 ?

Edytowano przez thug

Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    186

Polifoska 6- 1660 BB

Polifoska Tytan- 1705 BB ceny brutto

Edytowano przez malorolny121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

widzę że chyba nikt nie używa suprofosu z fosfanu


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierowiec    112

Mam pytanie odnośnie nawozu Litewskiego NPK. Składniowo jest pomiędzy polifoska 6 a 8. Polifoska 6 i 8 1750zł/t brutto. Nawóz z Litwy wychodzi równo 100 zł taniej. Jest koloru czerwonego o podobnej strukturze do polifoski. Okoliczni rolnicy biorą. Miał ktoś doczynienia z tym towarem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    186

Ja go stosowałem ale jak zrobiłem próbę pół pola ten wschodni a pół polifoska to jednak + dla polskiego nawozu. Zboże lepiej wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

No u mnie też mimo wszystko że niby skład podobny to po polifosce rośliny były lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411

 pulrea 46N 1350 bb

polidap 18N-46P 2160 bb

sól potasowa 60K 1550 bb

salmag 1070 bb

Wszystkie ceny brutto z dowozem Podlaskie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Mam pytanie odnośnie nawozu Litewskiego NPK. Składniowo jest pomiędzy polifoska 6 a 8. Polifoska 6 i 8 1750zł/t brutto. Nawóz z Litwy wychodzi równo 100 zł taniej. Jest koloru czerwonego o podobnej strukturze do polifoski. Okoliczni rolnicy biorą. Miał ktoś doczynienia z tym towarem ?

 

Ja stosowałem ten wschodni nawóz NPK zamiennik Polifoski i wylądował on pod kukurydzą na ziarno  .Kukurydza była lepsza ,jak po Polifosce było widać gołym okiem a w zbiorniku to już całkiem było na plus dla nawozu ze wschodu .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierowiec    112

Dziękuję koledzy. Różnica cenowa nie duża bo zaledwie 1/17 całkowitej ceny a efekty mogą być diametralnie inne. Może zależy od partii która przyjedzie do polski ze wschodu. Może nie każda jest jednakowa albo inny czynnik spowodował o różnicy w plonie. Teraz sam nie wiem ale zdecydować trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443
kierowiec kolego ,jak się boisz to siej Polifoskę .U mnie cena Polifoski 6 jest wysoka 1850 małe worki ,a bb 1800zł.Zamiennik 1770zł bb.

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

Koledzy dostawca przywiózł mi dziś korn cali ale w białych workach(bb)Do tej pory kupowałem to były takie

http://agro-technika.pl/wp-content/uploads/2014/07/kali-390x235.jpg

spotkał się ktoś białymi bb bez loga czy coś jest nie tak?

 

przerabiałem już wiele nawozów z Kali und Salz  nigdy nie spotkałem się z workami bez ich logotypu .

chociaż kiedyś  jeden z dystrybutorów  pakował to u siebie wożąc Korn kali luzem musisz się wywiedzieć co i jak u swojego dystrybutora.


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jano7711    65

Mocznik 1420, saletra 1250, salmag z borem 1180 - ceny w workach, skład Przybysławice; lubelskie. Rsm od ok 980-990 do nawet 1100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj