Polecane posty

PATr    409

Cztery posty, wszystkie negatywnie o agroloku, kto normalny ci uwierzy? Tym bardziej że ja też nie widziałem hds'a w agroloku a trochę już od nich zamówiłem, albo trzeba im paleciakiem zdejmować albo mają taką ładowareczkę uczepioną na d*pie tira, ewn. potrafią jeszcze dhl'em wysłać i wtedy wózkiem paletowym zdejmują, kiedyś wysyłali też worki poukładane luzem bez palet i wtedy ręcznie trzeba było zzrzucać, nie wiem jak teraz bo już dawno od nich paszy nie zamawiam

Edytowano przez PATr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankeson    48

Coś tu kręcisz, agrolok nie ma transportu hds, już kilka razy o to pytałem i zawsze usłyszałem że nie mają.

Mi przywoziła firma zewnętrzna lub jakaś spedycja bo miał załadunek kostki brukowej w zakładzie kilkadziesiąt km dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka lat z nimi styczność i czegoś takiego nie było u mnie ani w okolicy. Ta historyjka mi nie pasuje trochę. Z tym hds to prawda że nie mają, w dodatku zawsze dzwonią i piszą smsy że dostawa będzie wtedy i wtedy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankeson    48

Cztery posty, wszystkie negatywnie o agroloku, kto normalny ci uwierzy? Tym bardziej że ja też nie widziałem hds'a w agroloku a trochę już od nich zamówiłem, albo trzeba im paleciakiem zdejmować albo mają taką ładowareczkę uczepioną na d*pie tira, ewn. potrafią jeszcze dhl'em wysłać i wtedy wózkiem paletowym zdejmują

A jak mam niby zacząć? Sprawdziłeś kiedy się zarejestrowałem? Nikogo nie zmuszam do wiary w to co piszę.Opisuje swoją sytuację może ktoś z tego skorzysta i nie da się wpuścić w maliny.Chyba o to chodzi żeby rolnicy trzymali sie razem i dzielili doświadczeniami, czyż nie?

Mam kilka lat z nimi styczność i czegoś takiego nie było u mnie ani w okolicy. Ta historyjka mi nie pasuje trochę. Z tym hds to prawda że nie mają, w dodatku zawsze dzwonią i piszą smsy że dostawa będzie wtedy i wtedy....

Też dostałem sms że moje zmówienie jest realizowane(czyt. przesyłka zostala spakowana i nadana) Ale nie napisali o której dojedzie:-) Nie chcac marnować dnia pojechałem w pole kilkanaście km dalej. Kierowca zadzwonił jak był na miejscu więc uznałem że bez sensu jest gnać do domu i poprosiłem sąsiada o pomoc i wskazanie miejsca rozładunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie najpierw piszesz że kierowca rozładował hds-em, teraz że sąsiad rozładował. Gubisz się w zeznaniach.... Przecież sąsiad musiał fakturę podpisać bo towaru na gębę kierowca nie zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

nie sąsiad rozładował tylko wskazał miejsce Czytanie ze zrozumieniem:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

to jeszcze zalezy skad kolega @jankeson jest. Być moze on nie jest z kuj-pom ani okolicy po ktorej agrolok rozwozi nawozy swoim transportem, tylko gdzieś dalej z Polski i tam już wynajmują firmy spedycyjne zewnętrzne nawet z hds jak sie trafi.

 

Co nie zmienia faktu, ze ów kolega, aby sie uwiarygodnić mógłby zamiescic tu jakieś skany dokumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankeson    48

Chłopie najpierw piszesz że kierowca rozładował hds-em, teraz że sąsiad rozładował. Gubisz się w zeznaniach.... Przecież sąsiad musiał fakturę podpisać bo towaru na gębę kierowca nie zostawi

Czytaj ze zrozumieniem! Gdzie napisałem że sąsiad rozładował? Wytłumaczę to Tobie łopatologicznie:-) Podjechał skład pod bramę i kierowca wysiadł z auta pytając się pierwszego napotkanego, człeka czy tu mieszka p.Iksiński? Ten na to że tak ,ale nie ma go w domu bo pojechał na pole a owy sąsiad to wie bo pojechałem razem z jego ojcem ponieważ mamy pola przez miedzę:-) Więc dzwoni do mnie i mówi że nawozy przyjechały i pyta gdzie je zrzucić, więc wskazuję jemu umówione miejsce. Towar został rozładowany a kierowca nie ma faktur tylko WZ więc poprosiłem sąsiada żeby podpisał ten dokument z dopiskiem Z Upoważnienia: Imię i Nazwisko Sąsiada A faktura przychodzi pocztą.Teraz rozumiesz? A swoją drogą to nie rozumiem zupełnie osób które zarzucają mi jakieś kłamstwa i broniących korporacji bo Agrolok to nie jakaś firemka rodzinna tylko corpo. Ich jedynym celem jest zarabiać a nie martwić się o klienta i co dalej z nim będzie po transakcji.Dzielę się z Wami swoją wiedzą i to zupełnie za darmo, chodź sam musiałem za nią słono zapłacić Po to chyba jest forum i założony wątek?

to jeszcze zalezy skad kolega @jankeson jest. Być moze on nie jest z kuj-pom ani okolicy po ktorej agrolok rozwozi nawozy swoim transportem, tylko gdzieś dalej z Polski i tam już wynajmują firmy spedycyjne zewnętrzne nawet z hds jak sie trafi.

 

Co nie zmienia faktu, ze ów kolega, aby sie uwiarygodnić mógłby zamiescic tu jakieś skany dokumentów.

Jestem z Podlasia.Ze skanem to będzie ciężko bo nie posiadam takiego, ale jak tak bardzo tobie zależy i ku Twojej satysfakcji, to podaj numer tel i wyślę tobie zdjęcie owego dokumentu, tylko czemu ma to służyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaskorpio    3

Mam saletre z Agroloku pochodzenie niby Gruzja 34.5N czy ktos to juz stosowal?

 

Tak Agrolok kupił sporo saletry z Gruzji to fakt, przedstawiciel grupy Azoty powiedział mi że wozili ją z porty i później ładowali wszystkim co było dostępne także można w niej ciekawe rzeczy czasem znaleźć. Jedno jest pewne Grupa Azoty i Agrolok się nie lubią :) Zapewne dlatego że Azoty tracą gdy Agrolok sprowadza nawozy z zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojteslaw    1

Panowie dajcie sobie spokój z tematem tego Agroloku. Jednym współpracuje się dobrze innym gorzej. Z doświadczenia wiem , że w każdej firmie może trafić się jakiś ''wybitny'' handlowiec i obieca wszystko aby sprzedać a póżniej to różnie bywa. Ja współpracuje z kolesiem który już dwa razy firmę zmienił i współpraca zawsze się układa nie zależnie od firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmodan28    47

Tak Agrolok kupił sporo saletry z Gruzji to fakt, przedstawiciel grupy Azoty powiedział mi że wozili ją z porty i później ładowali wszystkim co było dostępne także można w niej ciekawe rzeczy czasem znaleźć. Jedno jest pewne Grupa Azoty i Agrolok się nie lubią :) Zapewne dlatego że Azoty tracą gdy Agrolok sprowadza nawozy z zewnątrz.

 

A mnie sie wydaję ,że niech sie nie lubią jak najdłużej.  :) To moze na cenach zyskamy  :blink: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Westa    9

A mnie sie wydaję ,że niech sie nie lubią jak najdłużej.  :) To moze na cenach zyskamy  :blink:

No, Azoty nie lubią konkurencji, więc akurat tego co ich przedstawiciel mówi o tej firmie przepuściłabym przez grube sito. Zakładam, że skoro wprowadzili nowy towar na rynek, co było nie w smak tak dużej firmie, to naleciało ich tyle kontroli, że saletra po prostu musi być uczciwa ;]

I szczerze mówiąc, dostawa nawozów to nie paczka z zakupem na allegro, więc nie wyobrażam sobie podpisania WZ ot tak, kolega zaufał sąsiadowi a ten nie sprawdził ile jest czego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareczek525    25

Witam, miałem okazję raz kupić w Agroloku jakiś nawóz dolistny, od tej pory a było to z 5 lat temu, dzwonią i proponują nawozy śor itp , kiedyś dzwonili z zastrzeżonych to nie odbierałem później z normalnych więc wszystkie zapisałem i teraz nie odbieram (mam zapisanych 7 numerów Agroloku). Zawsze jak dzwonią to mówią że, samochód przejeżdża blisko mnie i troszkę brakuje czy bym nie chciał tego czy tamtego. Agrolok to ogólnie drogi jest, ceny nawozów wyższe niż w mojej okolicy w małych składach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro189    58

To troche jak z operatorami telefonicznymi, albo z konkursami w radiu - zostaje się dodanym do bazy danych i z automatu dzwonią, taka też ich praca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2417

Witam . czytał ktoś ten artykuł // DZIESIĄTKI TYSIĘCY TON PODROBIONYCH NAWOZÓW // Co o tym sądzicie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankeson    48

No, Azoty nie lubią konkurencji, więc akurat tego co ich przedstawiciel mówi o tej firmie przepuściłabym przez grube sito. Zakładam, że skoro wprowadzili nowy towar na rynek, co było nie w smak tak dużej firmie, to naleciało ich tyle kontroli, że saletra po prostu musi być uczciwa ;]

I szczerze mówiąc, dostawa nawozów to nie paczka z zakupem na allegro, więc nie wyobrażam sobie podpisania WZ ot tak, kolega zaufał sąsiadowi a ten nie sprawdził ile jest czego. 

I tu sie mylisz że nie sprawdził! Asortyment składał się z 4 rodzajów nawozu i to w big bag więc policzył i podpisał,oczywiście będąc w kontakcie ze mną.O fakcie że zamówienie się nie zgadza doliczyłem sie po powrocie i sprawdzeniu zapisków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekozar    7

Nagadujecie na kolegę ze nieprawda a ja wiem ze wynajmują transport i może HDS się trafić .

Wiem jedno kiedyś bo to już kilka lat brałem w Agroloku nawozy i siatke do prasy .

Jakość nawozu najczęściej kiepska ostatni raz kazałem nie zdejmować i zabierać to był straszny lament i ze pokryje koszty ta już płace

A z siatką jak już nie potrzebowałem to kurier coś przywiózł a ja nie zamawialem to pózniej mówili mi ze bede potrzebował a akurat wiezli niedaleko wiem co mi potrzebne. Są bardzo nachalni i męczący calego swiata nie zawojują

Ja nie polecam ALE każdy ma swoje zdanie

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dachu127    80

Ja trochę Z agroloku zamawiam i mimo że jestem z kuj-pom jakieś 80 km od nich to zawsze wszystko dostarczali firmami zewnętrznymi . azotow nigdy nie brałem bo mieli zawsze drogo, jedynie wieloskladniki, sor i materiał siewny i odzywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejczbio    82

Kuźwa o co tu chodzi? Człowiek miał taki przypadek z Agrolokiem nie stwierdzicie czy mówi prawdę czy nie, no chyba, że żona Kiszczaka ma jakieś dokumenty... ale to dopiero za kilka lat, jak już... Więc dajcie sobie na luz bo wchodzę tu dowiedzieć się o cenach, a czytam opowieści o kontaktach z Agrolokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz61    2

Kuźwa o co tu chodzi? Człowiek miał taki przypadek z Agrolokiem nie stwierdzicie czy mówi prawdę czy nie, no chyba, że żona Kiszczaka ma jakieś dokumenty... ale to dopiero za kilka lat, jak już... Więc dajcie sobie na luz bo wchodzę tu dowiedzieć się o cenach, a czytam opowieści o kontaktach z Agrolokiem.

 

ja też kupowałem z agroloku. W zeszłym roku kupiłem po raz ostatni kupkówke (100kg) zasiałem ją i zabrakło mi w środku pola ok 5arów no i dokupiłem z okolicznego sklepu tez kupkówke i dosiałem. jak się okazało ta trawa z agroloku wzeszła tylko w 50% słabo rosła część to nawet zgineła a w środku co inne nasiona  zupełnie odwotnie  miałem porównanie bo to był jeden kawałek te same nawozenie, agrotechnika itp. Niepolecam nikomu kupywać nasion z agroloku  ja już od nich nic nie kupie niech nawet bedzie o 20% tansze niz u konkurencji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekozar    7

wiem jedno ja bym sie podwyżek nie spodziewał nawozy raczej będa w marcu w podobnych cenach a jak sie potarguje to  i dobrze kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

salmag 110

saletra 122

tarnogran 12-23  105zł

lubofoska 4-12-12 98zł

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

wiem jedno ja bym sie podwyżek nie spodziewał nawozy raczej będa w marcu w podobnych cenach a jak sie potarguje to  i dobrze kupi

 

Chociaż raz ten poślizg w dopłatach wyjdzie nam na dobre bo nawozy nie drożeją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterson    0

Siemanko wszystkimi. Mam pytanko czy ktoś ostatnio kupował nawozy obojętnie jakie i po ile za tonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj