Polecane posty

farmervip    78

Tak na szybko licząc 30mln zł to jakieś 750 samochodów po 24t :blink: jest to możliwe do rozprowadzenia w Polsce?


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Nawozy pójdą do góry jak nic przynajmniej u nas, dziś w banku kasa płyneła za dopłaty jak strumień bez dna


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekozar    7

Ja dogadałem się z przedstawicielem  Agroskład Ujazd na auto mieszanki polifoska 6 saletra 32 i Rsm 32i 26 w 1000l zbiornikach  ,już u nich kupowałem to dostałem 90 dni terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a słyszeliście, że odkryli chyba w mazowieckim oszustów którzy pakowali nawóz jak POLIFOSKA w takie same bb a skład od oryginału oczywiście się różnił.. niby oszukali ludzi na 30 mln zł, czy ktoś tu z forum miał niestety z tym styczność? 

 

A wiesz co to za firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie jak wam się układa współpraca z agrolokiem? zastanawiam się czy brać nawozy od nich na dłuższy termin...

 

Podobno agrolok już nie będzie dawał na odroczony termin płatności tylko trzeba będzie podpisać umowę. Info z wczoraj od kolegi- przedstawiciela firmy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Podobno agrolok już nie będzie dawał na odroczony termin płatności tylko trzeba będzie podpisać umowę. Info z wczoraj od kolegi- przedstawiciela firmy

 

 

Patrz żeby nie było tak jak u mnie, zamóiłem korn kali, 4 dni i przywieżli , przyszła faktura i kopara mi opadla, przez tel. gadaliśmy o takiej cenie a tu teraz o 80zł wiecej na tonie, do d*py z takimi biznesami.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tetsuya    13

Już w ubiegłym roku żeby dostać na termin w agroloku trzeba było podpisać umowę współpracy na czas nie określony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już w tamtym roku tak było w agrolok pospisujesz umowe o współpracy i bierzesz na termin nic nowego

 

Nie wiem jak u was ale u mnie do 3 miesięcy z odroczonym terminem zapłaty nie trzeba było nic podpisywać. Czasem brałem na 30 czy 60 dni więc wiem co piszę, ale teraz już koniec z tym.

Ceny u nich przedwczoraj:

-saletra gruzińska 1180- saletra pulan 1220

-rsm 32 -1050 z własnym odbiorem. Ceny brutto przy ilości ok 4 ton

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Yara mila 18 -8 -16 jakie ceny macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio1612    102

Powiat ostrołęcki:

saletrzak- 1060

saletra amonowa- 1260

fosfor 40- 1550

sol 60- 1580

Amofoska corn 1150-1300

polifoska 6- 1700

Amofoska 4-12-20- 1220

polidap- 2280

Słabo bo potrzebowałem polifosek 4 i 5 i ciężko u mnie dostać, polifoska 6 tylko w jednym miejscu. W dodatku liczyłem to amofosek  nie opłaca się stosować bo taniej wychodzi wysiać oddzielnie sól i superfosfat, jedynie polidap i polifoska 6 lepiej posiać wieloskładnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekozar    7

U mnie w Łódzkim 18-8-16 BB kupiłem trochę na rzepak policzyli po1720żł brutto

16-16-16 MIELI po 1840zł


MI 32 liczyli po 1020 w zbiornikach 1000l


Popytajcie o polifoske tytan 6-25-25 w podobnej cenie jest jak 6 zrobili teraz nową i promowana jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodiax    184

U mnie w Łódzkim 18-8-16 BB kupiłem trochę na rzepak policzyli po1720żł brutto

16-16-16 MIELI po 1840zł

 

MI 32 liczyli po 1020 w zbiornikach 1000l

 

Popytajcie o polifoske tytan 6-25-25 w podobnej cenie jest jak 6 zrobili teraz nową i promowana jest

Polifoska tytan jest tania bo jej skłat jeśli chodzi o fosfor rozpuszczalny w wodzie jest słaby to taki chwyt mattekingowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Widzę że narazie ceny nawozów powoli pną się w górę jak nigdy..

 

Producenci nawozów zawsze twierdzili że to nie dopłaty powodują wzrost cen, jakoś w tym roku tego nie widać bo dopłaty się spóźniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojteslaw    1

ta saletra i fosforan sa Polskie? Cena niska

U nas:

saletra 1220-1240

Mocznik 1425

Polidap 2200

Sól potasowa 1615

Ceny brutto mały worek

 

Saletra z włocławka, fosforan ruski ale z tego co widać po workach jakość oki. Zakupione w  Scandagra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
remik1988    1

Ile kosztuje u was siarczan amonu i fosforan amonu? Mi za siarczan powiedzieli 850zł a fosforan 1950zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje u was siarczan amonu i fosforan amonu? Mi za siarczan powiedzieli 850zł a fosforan 1950zł

dobre ceny. w mojej okolicy fosforan 2200 a siaarczan 950

Edytowano przez bizonlukaszZ056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj