Polecane posty

sznajdik    573

RSM 28- 880 brutto. Dobra cena ?

Ilości nie cało samochodowe. 

 

Ja 2 tyg temu kupiłem po 837brutto tyle że dziś dojechał transport 22,5t

Edytowano przez sznajdik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

saletra amonowa BB 1130

mocznik BB 1350

saletrzak Canwil BB 980

saletrosan 26 N+13 S BB 1080

sól potasowa worek 50 kg 1580

polidap worek 50kg  2200

NPK 5-20-30 BB 1650

cenny brutto z transportem do gospodarstwa

 

jaki region tych zakupów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123456    54

Saletra 1210zł BB , Saletrzak 1040zł BB , Polifoska 6 1645zł BB , Sol potasowa 1550zł worek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Ampol-merol 1090netto. 2 tyg.temu.

Edytowano przez fezoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

Arturos21 własnie przedwczoraj przywieźli mi 8 ton saletry, cena mniejsza o dobre 50 zł niz lokalne firmy wokół mnie. płaciłem po 1190 zł brutto za tone kędzierzyńskiej 32%. namiary miałem z gazety NTO  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

 województwo łódzkie Powiat łowicki

 

dzięki za odp, ( przeczytaj pw), u mnie cena za amonową ok 1210zł brutto BB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekZ058    135

panowie mam pytanie,która saletra według was jest lepsza ta Kędzierzyńska 32% czy z Puław (Pulan)34% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Z puław szybciej sie rozpuszcza ale w duzy wiatr zle sie rozsiewa natomiast kedzierzynska troche dłuzej sie rozpuszcza i wiekszy wiatr nie przeszkadza w rozsiewie bo wieksza granula no i oczywiscie azot. W niektorych skupach cena jednego i drugiego jest taka sama gdzie w tym wypadku na czysty skałdnik taniej wyjdzie puławska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

 województwo łódzkie Powiat łowicki

 

Agroskład ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusie23    10

Agroskład ?

Agro-Bud Andrzej Gajda Bożena Gajda z Dąbkowic Górnych Zawsze u nich kupujemy nawozy od kąd tylko pamiętam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Powiat Lipno .

Nawozy w workach :

 

Saletra 34 -1220/t

Sól potasowa -1580/t

Lubofoska 4-12-12 - 940/t

Polidap 18+46 - 2200 /t

Saletrzak drobny -1060 /t

Mocznik -1400 /t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Sieje ktoś salmag, jak wam sie sprawdza?  Bo moge kupić po 1010 brutto , to chyba dobra cena?


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

@konrad82 ja siałem tego roku salmag i jestem zadowolony z efektów. duża granula daleko leci i powoli się rozpuszcza. Za te kase bierz  bez zastanowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj