Polecane posty

EdziuRolnik    1

Koledzy ,gdzie kupujecie mocznik po 1350 ? nazwa firmy .Mi koleś proponuje za 1460 i powiedział ,że jak podam firmę ,co ma za 1350 to też za tyle mi sprzeda :)

 

mocznik też na allegro znalazłem 1160 netto czyli 1253 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the1mati1    64

Kupione dzisiaj Saletra 34N Puławy po 1200 brutto worki 30kg 4tony

Zastanawiam się jeszcze nad salmagiem po 1040 lub saletrzak 1020brutto worki 50kg

Co lepiej wybrać salmag czy saletrzak? Co się lepiej rozsiewa?

woj łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

zawsze sypałem na wiosne saletrzak na zboża i teraz chce zmienić to bo jak sucho to słabo sie rozpuszcza myśle nad zakupem saletrosanu 30 co myślicie bedzie lepszy na wiosne na zboża ? jare i zimowe ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huberto89    62

Ja leciałem zawsze z saletrą na pierwszą dawkę i z rozpuszczaniem nie było problemy jak była wilgotna ziemia to na drugi dzień śladu po nawozie nie było. Teraz na próbę będę dawał saletrosan 26 z saletrą.

Saletra 1266

Mocznik 1320

Saletrosan 1220

Tarnogran 1100

Ceny brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raptus902    128

Kupiony salmag po 1060 zł brutto ( czysty składnik azotu wyszedł najtaniej :) )

 

A inne nawozy :
Saletrosan 26 po 1120 zł brutto

Zaksan 1250 zł brutto

Saletra Pulan po 1320 brutto 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1534

dobre tu ceny mają, u nas jest drożej, np mocznik 1400 brutto w workach, saletra w bb 1280, saletrosan w bb 1120 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

no co ty Michał zobacz mój poprzedni post. jak weźmiesz po traku to jeszcze taniej dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matys1990    23

RSM Puławy 890zł/netto jeszcze coś do urwania przy większej ilości, RSM import 880zł/t tez jeszcze coś do urwania, ja czekam na decyzję o zbiorniku, jeśli nie przyznadzą to kolejny rok w mausery będę lał...

 

ten importowany to skąd jest? duzej różnicy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
read    22

jakie u Was ceny na Polidap? (lub DAP luz lub BB fosforan amonu )

Ja dostałem ofertę 1915-1920netto (2073 brutto) BB 24t ale wydaje się że to i tak nadal kosmiczna cena.

Co tym myślicie?

Kolega na wiosne kupował detalu za 1980 brutto bądź tu mądry i pisz wiersze co robić??

 

Koledzy handlowcy poproszę oferty na Polidap lub fosforan amonu luz lub BB

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markus    27

lubelskie udalo mi sie kupic saletre amonowa z Puław po 1180 brutto przy ilosci 24 tony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loquito    240

Czy spotkał się ktoś z Was z takim nawozem YaraMila NPK 21-6-12 lub YaraMIla NPK 27-5-5. I co sądzicie o nitrofoskach z YaraMila np. na rzepak lub pszenicę wiosną "na start"

 

 

Edytowano przez loquito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superZ    3

Witam! Najlepsze ceny nawozów azotowych, długie terminy płatności np. Yara Bela Sulfan 24N+6S (12Cao, 1,5MgO) w cenie 1000 zł/t netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

Ponoć w przyszłym tygodniu (ale chyba jeszcze nie w poniedziałek) szykują się podwyżki cen nawozów wieloskładnikowych o 20-40 zł w Ampol-Merolu. Przy ilości 7,5 tony wyliczyli mi następujące ceny:

Polifoska 6 - 1580 zł/t brutto.

MacroSpeed® OPTIMA PK (Ca,S) 18-30 (6-6,5) + Zn 0,3%, Mn 0,2% - 1560 zł/t brutto

Swoją drogą stosował ktoś ten MacroSpeed. Jakieś opinie o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Npk ze wschodu 6-18-34 1600zł 

saletra 1230zł bb

superfosfat 78zł

mocznik 1420zł

,sól 1500zł

Polidap 2250zł z odbiorem w grudniu,ceny brutto okolice Łukowa

 

Co lepiej kupić przy tych cenach na łąki i pod owies npk czy sól i superfosfat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilo1888    61

NPK nieźle wychodzi :) ale superfofat jakbys chciał to weź ten wzbogacony 40% ma lepszą rozpuszczalnośc :) i kosztuje coś w granicy 1450 zł :) średnio 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj