Polecane posty

marcus1998    56

NPK pod oziminy kupione. Deko podrożały...

polifoska 8- 1685zł/ t 

NPK 8-19-29 (ruski)- 1545zł/ t

ceny netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

dziwne, ze taka różnica (ty bardziej, ze ja tez mam BB z Anvilu). Moze w moich stronach maja wieksza konkurencje to ceny niskie a u Ciebie moga sobie pozwolic drozej sprzedawac.

Albo sie nie targowałeś.

 

 

Jesteś lepszy klient niż ja :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loquito    240

Orientuje się może ktoś z Was w jakiej cenie mogą być nawozy ADOB Micro Zboże i ADOB Micro Rzepak ? Pozdrawiam :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

jest taka zasada ze odstep pomiedzy wapnowaniem nma nawozami fosforowymi powinien wynosić min 3 tyg, bo inaczej fosfor Ci sie uwsteczni do form nie dostepnych dla roslin


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bools    19

Witam chce kupic fosforan po 220 zl za 100 kg pod zboze czy dobrze robie cyz moze polifoska bedzie lepsza ? , zawsze byla siana polifoska a w tym roku chce fosforan posiac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

Jak juz niektorzy podają ceny nawozow to niech podają tez u kogo i dopisem czy to cena brutto lub netto...


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    824

jest taka zasada ze odstep pomiedzy wapnowaniem nma nawozami fosforowymi powinien wynosić min 3 tyg, bo inaczej fosfor Ci sie uwsteczni do form nie dostepnych dla roslin

teraz to te nawozy się nawet nie rozpuszczą :D

 

nie będę się kłócił, że to nie prawda, ale nie słyszałem jeszcze o takiej teorii... 

 

u mnie nawozy zakupione

 

rsm32 - 970

sól potasowa60% worek - 1560

superfosat wzbogacony bb-1400

wapno polcalc 480

polifoskę kupowałem po ok 1700brutoo z miesiąc temu

ceny brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EdziuRolnik    1

znalazłem fosforan amonu 18-46 BB za 1980 netto + dostawa na fosforanamonu.pl  , mają też polidap 18-46 BB ale drożej bo 2100 netto z dostawą

jest też taki skład 10-35 za 1440 ale jak się policzy na składniki to gorzej wychodzi chyba ,że azot nie potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Wapno polcalc 460zł brutto tona bagi  .Jeżeli płatność jest od ręki to 450 zł .Dziś siałem to wapno siewnikiem nawozowym ,to się blokowało strasznie .Ciężko je wysiać rozsiewaczem .Dawka 400kg na ha .Siałem też NPK Lubofoskę na te same pola  cena 1150 netto tona  .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Zamówiony RSM 32% Już po 934 brutto (podwyżka 30 zł/t od sierpnia) Cała cysterna.

Polifoska 4 1550 brutto /12T

Kalinit 11%K 27%Na, magnez+siarka 795 brutto/12 t

Ktoś może wie dlaczego Agrolok przestał handlować nawozami z Polic i Puław??


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Masakra jakaś u mnie litewski 8-20-30 kosztuje 1730zł Brutto! Plifoska 8 1880 Brutto. Saletra na przyszły rok juz zakupiona 1180 Brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Zamówiony RSM 32% Już po 934 brutto (podwyżka 30 zł/t od sierpnia) Cała cysterna.

Polifoska 4 1550 brutto /12T

Kalinit 11%K 27%Na, magnez+siarka 795 brutto/12 t

Ktoś może wie dlaczego Agrolok przestał handlować nawozami z Polic i Puław??

Całkowicie przestał? Chyba niemożliwe.

2 lub 3 lata temu grupa azoty zmieniła system sprzedaży nawozów do dużych firm, jak komuś nie pasowało, nie podpisał kontraktu to nawozu nie dostał. Kilku producentów się zgodziło, część nie. Poza tym jest coraz większy import wschodnich nawozów i niektóre firmy w nich widzą lepszy interes.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Właśnie dziś zamawiałem ten Kalinit w Agroloku i pytałem swojego "opiekuna" o to. Potwierdził, że kierownictwo nie podpisało z Grupą Azoty umowy własnie z uwagi na nowy system sprzedaży i polic oraz puław nie mają w ofercie. Z resztą zerknij na ich stronę z nawozami i zobaczysz że jużnie ma logo tych zakładów w ofercie.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Uu jak ten moloch GA będzie dalej prowadził taką polityke cenową to może sie im to czkawką odbić. Osadkowski z tego co wiem to też sporo wschodniego kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1507

ja dzisiaj kupiłem paletę wschodniego NPK za 1700 zł i polifoskę 6 w BB za 1780...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek21    4

polifoska 6 w BB 172 brutto, a NPK 5-20-30 po 148 brutto (worki 50 kg) cena z dziś. pod koniec sierpnia  pod rzepak jak kupowałem to biga  poli 6 po 166 płaciłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj