Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
loquito    240

Wiecie może coś na temat wapnia-węglowego  Wapniak CaCo3 z miejscowości Działoszyn? Na swojej ulotce piszą ze zwiera 92% reaktywności wapnia, 51CaO, magnez , mangan , bor, żelazo. Cena 400 zł/t. Działają w ten sposób zbierają zamówienia z danego regionu i jadą tam samochodem i sprzedają. I czy warto kupić takie wapno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin2057    22

dziś zamówiłem saletre puławską 7,2t z dostawą po 1122 brutto i saletrosan 1,2t po 1040 brutto , dobra cena, a propozycja na mocznik 1270brutto i na polifoskę 6 1670brutto  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    176

Stosowal ktos nawoz plonovit 5-20-30 (import)? Ma on jakies dodatkowe składniki?, bo slyszalem dwie opcje: pierwsza - ze tylko npka a druga ze posiada jeszcze 25-13 Ca-S? Produkuja to w dwóch wersjach? Zaproponowano mi za to cene 1380 brutto. Stosowal ktos juz ten nawoz, jak sie sprawdza?

Wczensiej stosowalem bialfoske z importu tez 5-20-30 3S, ale teraz cenia 1550 zl brutto wiec roznica duza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

plonvit i bialfoska to praktycznie to samo tylko inne firmy. tzw. NPK wschodni blending. Unas najpopularnijsze NPK-i ze wzgledu na cene.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    176

A wiesz moze czy plonvit posiada cos jeszcze poza npk? chodzi o siarke, wapn, magnez?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo89    17

Warto stosować ten Plonvit 5-20-30? 300 zł róznicy u mojego dostawcy w porównaniu z Polifoską 6, ale nigdy nie stosowałem tych wschodnich NPK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcus1998    56

Pewnie, że warto. Zawsze to parę złotych w kieszeniu przy wcale nie gorszej jakości nawozu. My osobiście stosujemy tylko wschodnie NPK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    151

Gdzie na północy wlkp. można zakupić coś wschodniego NPK? Kupiłem Lubofos pod rzepak i chcę coś na próbę zamówić wschodniego. Gdzie dzwonię to mają tylko polifoski bądź lubofos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal673    6

Cześć

 

Też jestem zainteresowany wschodnim NPK województwo Mazowieckie. Napisałem do jednej firmy, czekam na odpowiedź, ale obawiam się, że są dostępne tylko ilości całosamochodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okolice Świecia, czy ktoś wie gdzie można dorwać tanią saletrę? Dzwoniłem do Cichoradza ale nie odbierali, Agrolok proponował 1210zł/t brutto

Zadzwoń do Cichoradza pod nr 508 155 284 lub końcówka 283

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wschodnie NPK poniżej , taką ofertę dostałem :)

7-20-30 - 1470 netto + dostawa z podlasia

6-18-34 - 1450 netto + dostawa z podlasia

fosforan 18-46 - 2020 netto + dostawa z podlasia

sól potasowa - 1350 netto + dostawa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcus1998    56

@NawozyKromagPL

Od kogo dokładnie otrzymałeś tą ofertę? Podaj miejscowość.

Edytowano przez marcus1998

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki1122    43

To może i ja się podzielę i poproszę o radę

saletra am. 34 30kg-1270

                      big 600kg-1250

npk (7-20-30) 50kg-1620

                    big 500kg-1600

plifoska 6 50kg-1760

               big 500kg- 1730

Oferta z kojpasz wisznice

Porównując ceny to co piszą inni to są wysokie czy znacie jakieś inne firmy w woj. lubelskim w okolicach białej podlaskiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario81    118

Panowie jak to jest z tymi cenami nawozów.Dzisiaj byłem na kilku składach i jedni sprzedawcy twierdzą że nawozy juz podrożały od 1 lipca i teraz bedą tylko szły do góry a na innych składach nie maja towaru bo czekaja na obniżki cen i dopiero sie zatowarują. I kto ma racje :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamils    6

Nie każdy sprzedawca kupuje tak dużo żeby producent dał mu odpowiednią zniżkę a jak nakupili wcześniej drożej to teraz nie popuści żeby zarobić ! Ja byłem na większym składzie to powiedzieli że mieli saletre po 1040netto puławską a mieli 1600 ton i poszło w trzy dni ! Wzieli by więcej ale puławy nie chcą dać narazie  i czekają ! Może z anwilu bendą mieli ale cena nie wiadomo ?? npk  cena stoi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo89    17

Koledzy w małopolskim po ile macie oferty na nawozy, pytałem już w 7 składach i wszędzie saletra ponad 1400, a pasowałoby kupić póki taka tania w fabryce. Polifoska 6 od 1680 do 1780.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Ktoś wie po ile teraz można kupić mocznik? Polifoska 6 1720 worki 50kg, saletra jak dobrze pamiętam 1150, polidap 2250, mocznika brak, sól nie pamiętam dokładnie ale cena nie spadła wcale po sezonie podobnie jak polidapu i wieloskładników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro93    215

Panowie jeszcze orientowalem się o ceny nawozow wiec zapytam wprost ceny już idą w górę czy jeszcze w dół ? kiedy będzie najlepszy moment na zakup nawozow? pytam bo nigdy nie kupowałem nawozow latem zawsze zima ale z tego co słyszałem latem są chyba jeszcze tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przem    37

@PawelWlkp ceny nawozów wieloskładnikowych spadły po sezonie i to znacznie, niestety towaru z obniżek było niewiele i dostępny tylko w czerwcu, od lipca znów podwyżki na wieloskładnik, Polifoska 6 w czerwcu 1620 brutto na mazowszu w opakowaniu BB bez targowania, ja kupiłem importowany 7-20-30 +S w BB po 1580 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj