Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
plapla123    8

NPK 7 20 30 +bor+cynk i chyba siarka 1560 brutto w bb stosował ktoś z was ten nawóz czy lepiej kupić polifoskę 6 po 1650 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

Blending- miesznina. Ten NPK u nas jest w obrocie od kilku lat w BB bezposrednio z litwy czy BY juz nie pamietam a w 50kg to chyba bialchem pakuje. Jest ok jak sie miesza z gleba na łaki nie polecam bo efektu nie bedzie tak jak po soli i fosforanie. Stosuje go pod rzepak i zboża ozime, jare


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yara 6 16 32 plus cynk i siarka 1540

polifoska 6 1480

polifoska 7 1415 ceny netto podkarpacie...

moze ma ktos lepsza oferte z gory dzieki........

 bardzo dobre ceny, kto dal Ci taka oferte cenowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateopi    0

bardzo dobre ceny, kto dal Ci taka oferte cenowa???

Jak coś ja mam lepszą 517691434

Edytowano przez mateopi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

@mocpolska skąd taka saletra 30% to cena brutto czy netto z jakiego regionu jesteś???


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocpolska    0

zadźwoń do grupy azoty i zapytaj się o cenę saletry, jakaś kobita przekieróje cię do takiego gostka i on ci powie po ile i jak zamówisz 24 tony to ci dowiozą a jeśli aż tyle ci nie potrzeba to podaj mu swój adres on ci powie że od dźwoni bo musi sprawdzić czy jest gdzieś w twoim rejonie u jaiegoś handlarza ta saletra jak będzie gdzieś blisko to po prostu cena będzie właśnie tak

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Lukasz_    0

Witam

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany nawozami, jestem w stanie przygotować bardzo atrakcyjną ofertę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to podaj cenę na polifoskę 6, może też być z importu o podobnym składzie  7-20-30 czy 8-20-30 potrzebuję koło 10 ton

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Witam

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany nawozami, jestem w stanie przygotować bardzo atrakcyjną ofertę .

 

Lukasz z jakiej firmy jesteś podaj cennik nawozów szczególnie mnie interesuje saletra 34%


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elessar1410    3

Oferta na mocznik 1290 netto franco gospodarstwo płatność 3 dni w programie 1:1 z polifoską 4,5 lub M. Jeśli ktoś jest zainteresowany ofertą to proszę o kontakt. Oferta na 24 tony i wielokrotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzo    27

Czy kupował ktoś z was nawozy z firmy Kromag ( kromag.pl)? Jeśli tak to jak by je ocenił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaziU91    14

Nawozy kupione przed świętami w cenie : 

Saletra 1250 zł/tona

Mocznik 1380 zł/tona 

Siarczan amonu 950 zł/tona

Edytowano przez KaziU91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25235

Yara PK  15-30  1550zł

Superfosfat wzbogacony 40% 1480zł

Sól potasowa  około 1550zł

 

I tu mam pytanie - Czy jest wyraźnie widoczne lepsze działanie tej yary względem mieszanki superfosfatu i soli, ewentualnie polifoski?

Przeliczając samo PK to yara wychodzi 220zł/t drożej

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d0minik    1

saletra 1170 netto zaksan a anwil 1150netto

saletrosan 1050 netto

Edytowano przez d0minik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozeF84    1

saletrosan 1120 zł/t

mocznik     1400 zł/t

lubofos PK 918  zł/t

ceny brutto z dostawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobi77    1

Nawozy dzisiaj kupione na lokalnym składzie (centralna Polska), ceny brutto, gotówka, transport gratis

Saletrzak 1050

Saletra 1250

Mocznik 1320 (bb500kg)

Lubofos Corn 1100

Polidap 1950

Korn Kali 1450 (bb500kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

dzisiejsze zakupy saletra 1280zł mocznik 1380zł polifoska m 1575zł sól potasowa 1485zł polidap 1960zł ceny brutto małe worki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj