Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
konrad82    50

3,97pH (było 4,12) pobierana w listopadzie fosfor 12,6 (było 6,7) potas 6,7 (było 7,0) magnez poniżej 1 - w nawiasie wyniki z maja 2013, zastanawiający jest wzrost zawartości fosforu, przy spadającym pH - dziwne

 

Jak ziemia się zakwasi to roślinki nie pobierają fosforu i dlatego jest wzrost fosforu.


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

Konrad analiza dotyczy tylko form przyswajalnych, więc jest coś nie tak - nie może pH spadać a formy przyswajalne fosforu rosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid35123    1

Co myslicie o zastosowania posypowgo siarczanu magnezu z Siarkopolu zamiast kizerytu?? Roznica w cenia troche jest i wlasnie zastanawiam sie co kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

ten siarczan zawiera trochę mniej magnezu i siarki, ale jak dobra cena to bym brał - jak wychodzi cenowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRIRAPID    15

podaj kod dostawy to ci wycenię

to są Ceny  :)  na powiat Grudziądz Brodnica , Sztum, Ostróda, Toruń, Swiecie

 

 


Aro 1975 - co to znaczy bajer to ty masz ale nic po za tym?

 

Połączone

 

co to znaczy, że bayer mam sle nic poza tym 

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.14 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

A  RSM  w jakich masz cenach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

podaj kod dostawy to ci wycenię

to są Ceny  :)  na powiat Grudziądz Brodnica , Sztum, Ostróda, Toruń, Swiecie

 

 

Aro 1975 - co to znaczy bajer to ty masz ale nic po za tym?

 

Połączone

 

co to znaczy, że bayer mam sle nic poza tym 

 

chodziło mi o to że jak podajesz cenę to podaj trochę więcej danych np. BB, worek, lokalizacja gdzie można kupić

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRIRAPID    15

Saletra 1180 netto BB

Saletrosan 1060 netto BB

Cena loco GR pow. Grudziądz Ostróda, Brodnica, Toruń, chełmiński, świecki -

Po podaniu dokładnego kodu dostawy cena może lekko się zmienić .

Edytowano przez AGRIRAPID

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zibi80    12

Pojawiły się gdzieś może nawozy YARA?


Pomogłem? Jeśli tak kliknij w zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plapla123    8

Saletra am 125                                                                                                                                                                                                                                                   saletrzak 105                                                                                                                                                                                                                                                     mocznik 135                                                                                                                                                                                                                                                       ceny brutto w workach po 25 kg lubelskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzeski    5

ja kupilem nawozy we wrześniu.

mocznik 1300

saletra 1200

saletra wapiena 1180

salmag 1030

sol 1430

superfosfat 40 1340

fosforan 1900

polifoska 8 1670

polifoska 6 1620

 

szepietowo oldakowski ROL-POL


 

 

Edytowano przez krzeski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRUTAL    7

Moze ktoś z was wie od kiedy azoty puławskie będą produkowały z taniego gazu z Niemiec który kosztuje jedną trzecią mniej niż nasz Polski.Słyszałem że ma stanieć mocznik poniżej 1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

a od kiedy Niemcy maja gazu ziemnego aby sprzedawać nam? i my i oni ciągną z Rosji rurociągami lub ze Skandynawii.

skąd masz takie info?

 


jakie ceny potafoski magnezowej woj.lubelskie 

 

Konrad a po co Ci to dziadostwo? pod co chcesz posiać i w jakiej ilości?
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidastra    0

Może być .Przeciez w polsce dla polaka najwyższa cena . Saletrzak to powinien 500 zł za tone kosztowac


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRUTAL    7

aro to nie Niemcy ciągną tylko Rosja im wciska po 320 $ a ciągniemy my Polacy po cenie w promocyjnej 480 $

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj