Polecane posty

ahten    177

Stosowal ktos bialfoske? Nawoz npk 5-20-30 (3S). Najprawdopodobniej import. Mam do kupienia po 1500. Jak to sie ma z jakoscia do polifoski 6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

U mnie jest po 1560 brutto. I jest to mieszanka soli potasowej z fosforanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalinaa    14

Kolego ja stosuje Nawoz npk 5-20-30 (3S) kupilem w zeszlym roku 48 ton w cenie 1350 brutto import :)Robilem analize i była pozytywna :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Stosowal ktos bialfoske? Nawoz npk 5-20-30 (3S). Najprawdopodobniej import. Mam do kupienia po 1500. Jak to sie ma z jakoscia do polifoski 6?

ja dałem pod ziemniaki bo potafoski zbrakło to takie urosły że nasienniaków nie było z czego odebrać bo same buldoki. Więc działa. Ale lepiej kupić polskie bo to polskie i tu żyjem i niech kasa kasę robi w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

to niech dadzą rozsądne ceny to będziemy kupować polskie... no ale mamy monopolistę, który jedyne co umie to zabiegać o zaporowe cła zamiast być konkurencyjnym. Za import trzeba zapłacić cło i transport, a polskie mimo to są dużo droższe przynajmniej z tego co czytam bo u mnie coś nie bardzo 8-20-30 import 1680 brutto, a polifoska 6 1700 więc brałem polską, tyle więcej za polski jestem w stanie dać, ale jakby importowany był po 1500 to bym nie miał wyrzutów sumienia bo zdaje się polscy producenci nieźle na nas kase trzepią i raczej wyrzutów nie mają od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

u nas ten nawóz jest stosowany w okolicy od kilku lat nazywany przez wiekszosc NPK-iem to jest belnding ( mieszanka soli, fosforanu i superfosfatu) Jesli chodzi o stosowanie pod oziminy jest ok po łakach kicha wychodziła. Stopsuje to sam pod rzepaki i zboza takze na wiosne. U nas kupowałem oststnio po 1400 w BB i na zboza tez bede kupował.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5324

ja zastosowałem na zboża w tym roku (na wiosnę) Bialfoskę i jestem zadowolony

tak jest to import z za wschodniej granicy

Edytowano przez marulekk

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

5 ton w bagach po 1280 netto. Kupione 10 dni temu. Lubelskie


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masio513    50

ADLER AGRO: NPK 8-20-30+3S - 1400, Polidap NP(S) 18-46 (5) - 1740, SÓL POTASOWA 60% - 1270. Ceny netto w big bag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinO10    69

Także polecam bialfoske. Bardzo dobry nawóz. Porównywałem z polifoską i nie ma żadnej różnicy.

 

Orientujesz się może, gdzie w sokólskim można go dostać? Aktualna cena?

W zeszłym tygodniu pytałem u Dobrzyńskich, niestety nie mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek30m2    5

Amofoska 5-10-20 +S+Ca - 1180 zł brutto

saletra pulan 1164 zł brutto

Lubelskie -

Edytowano przez misiek30m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcus1998    56

 

Orientujesz się może, gdzie w sokólskim można go dostać? Aktualna cena?

W zeszłym tygodniu pytałem u Dobrzyńskich, niestety nie mieli.

Zobacz w suchowoli w "Krówce" powinni mieć.


  •  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

ampol-merol

sól potasowa 1520

polidap 2040

brutto za worki 50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globus512    18

Zastanawiam się nad nawozami na nowe zasiewy i mam dylemat czy na pierwszą i drugą dawkę dać mocznik lub na pierwszą saletrę a na drugą mocznik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmkeen    7

Nie dawaj mocznika na pierwszą dawkę w oziminach. Ona musi dać roślinom ''kopa'' na start, więc konieczna jest forma amonowa i azotanowa, które szybko zadziałają, najlepiej saletra albo saletrosan. Mocznik w niskich temperaturach bardzo wolno działa, także odpada. Na drugą dawkę jak najbardziej się nadaje, bynajmniej w pszenicy, sam to w tym roku praktykowałem.

Edytowano przez Farmkeen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

ampol-merol

sól potasowa 1520

polidap 2040

brutto za worki 50kg

 

drogo

jakis miesiac temu od nich kupowałem dokładnie te same nawozy i były o 60 (sol) i 100zł (polidap) tansze.

 

wiec albo od tego czasu podrozały, albo chca cie zgolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj