Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
syberol    5

Mocznik bb 1460 brutto


Syberol - artykuły do produkcji rolnej
09-303 Syberia, pow. żuromiński
www.syberol.pl
kontakt@syberol.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cobrap    0

To nie nazywa się RSM tylko PK, ale jak bym tak napisał to nikt by nie wiedział że takie coś jest, a jest to w płynie z wapnem jeszcze. Dawkuję się to dyszami co 120cm od siebie z otworami 8mm, mam zrobione zdjęcie tego "opryskiwacza" na samochodzie, to może potem dodam.

 

kolego co to jest za wynalazek??, podaj moze producenta tego specyfiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

Panowie macie jakiś link do cenników z nawozami? Aktualnymi oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ten RSM PK 10-15 to niedaleko mnie Instytut Puławy odział Łagiewniki, pod Strzegomiem.

Brałem go dwa lata temu pod rzepak i byłem bardzo zadowolony, teraz pod buraka kupiłem. Sam 680 zł z rozlaniem 780, ale zwykłym opryskiwaczem nie ma szans rozlać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

Pytanie, jaki jest fosfor w tym RSM PK ?

Macie może jakiś opis, ulotkę o tym produkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

saletra 1340

saletrzak 1140

sól potasowa 1480

śr. wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

saletra 1280

korn kali 1250

polidab 1940

ilości tonowe wlkp pow krotoszyśnski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1175

saletrosan był zamawiany po 1070 netto, niestety dotarł z podwyżką po 1090 zł netto, całe auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez e1leex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1175

sprzedawca nic na tym nawozie nie zarobił dystrybutor mu cene podniósł, pewnie jakby była wpłata na całość zrobiona to cena nie ulega zmianie. i czas oczekiwania 1,5 mieś był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawit06    6

po wywiadzie cenowym ; polidap od 1980 do 2200 sól 1460 do 1720 i te różnice w promieniu 20 km. co sądzicie o npk 8 20 30 ?

Edytowano przez mawit06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezczelny    0

Witam.

 

Czy gdzieś w okolicach Lublina dostanę siarczan potasu granulowany np. KALISOP i kredę workowaną CaCO3? Jakoś nie mogę znaleźć tych dwóch rzeczy.

Edytowano przez Bezczelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawit06    6

Znalazłem ofertę fosforan amonu 18- 46 z litwy po1872/T i sól pot. po1440. i mam pytanie warto kupić ten fosforan ile to ma fosforu rozpuszczalnego w wodzie? stosował to ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezczelny    0

To ja Ci odpowiem że to jest to samo co Polidap - fosforan diamonowy / diwodorofosforan amonu. Forma fosforu 100% rozpuszczalna. Nie ma bardziej przyswajalnej formy P niż to. + zawiera azot amonowy.

Edytowano przez Bezczelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawit06    6

Czyli biorę litewski 100 zł/T taniej od polidapu, jest jeszcze 7 18 28 1570zl/T ale to wyjdzie drożej 70 zł /ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezczelny    0

Dzięki. Znasz jakiś dokładniejszy adres żeby nie błądzić?

 

jest jeszcze 7 18 28 1570zl/T ale to wyjdzie drożej 70 zł /ha

 

W takich nawozach często nie wiadomo w jakiej formie te składniki są, a tak jest pewność że nie sypie się czegoś co nie zostanie pobrane i tylko zwiększy zasolenie gleby.

Edytowano przez Bezczelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medalik    2

Dzisaj kupiłem sól ptasową z Białorusi firam Aurepio-Kalij cena 1560 zł/tona.

Czy ktoś z waqs miał styczność z tymi nawozami i co o nich sądzicie(cena,jakość)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj