Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Michalmeer    483

Azotowe poszły średnio około 25 zł za Tone . Wieloskladniki i reszta nsrazie bez zmian

Edytowano przez Michalmeer

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominower    0

Interesują mnie nawozy azotowe a mianowicie saletra mocznik salmag oczywisce polskie

może ktoś mi doradzi gdzie można w dobrych cenach kupić? 8-9 ton

Podlaske pow. Wysoko Mazowecki

Edytowano przez dominower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystof    1

saletra 34% worki-1189 zl -netto

mocznik -worki-1372 zł -netto

ponoć od lutego znowu w góre.

Edytowano przez krystof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

to tez nie sprawiedliwe dlaczego wiosna tak drastycznie rosną ceny .. nastepne koncerny i posrednicy żerują na chłopku


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akernolat    26

Oferuje NPK 8-20-30 (3S) Białoruski w big-bagach w cenie 1700 zł/t brutto. Ciechanów (mazowieckie) możliwy dowóz w całej Polsce w zależności od ilości cena ulega zmianie. Więcej na priv

 

miesiąc temu kupowałem taki w cenie 1500zł:P w bb w ilości 5 ton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W dalgecie nawoz 8-20-30-(7,5S) i cos tam cynku ma kosztuje 1500zl/t netto big bag... Jak myslicie jest to dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Trudno powiedzieć. Nawóz jak sądzę wschodni, taki skład brałem w grudniu po 1490 ale brutto więc spora różnica. Zastanawia mnie to co napisałeś, że zawiera cynk. Pierwszy raz się spotykam żeby w nawozie NPK był cynk. Ale moze i występują takie...?


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czakbar    0

Wie ktoś jaką rozpuszcalność fosforu ma fosforan amonu litewski czy jest taka sama jak z Polic

 

Litewski fosforan 1750 brutto małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

u mnie fosforan 1660 brutto .., teraz moze z 10 zł wiecej


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

saletra amonowa 1310zł/t

NPK 7-20-30 1520zł/t

chyba jutro zamówie bo taniej nie moge znaleść


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

uważajcie na tenpk wsochdnie bo niektóre to gówniane są i rozpuszczalność słaba, ja brałem litewski i było wszystko ok, w prawdzie nie badany ale się ładnie rozpuścił nawet nie wymieszany. a podobno są 7 20 30 i 8 20 30 co już tak ładnie się nie rozpuszają i one są przez litwe z białorusi ściągane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Lubelskie Migrola Motycz :

 

Saletra 34N - 1340zł wziąłem resztę w 30kg workach - nastepna dostawa już po 1380zł

Polifoska 8 - 1900zł

Mocznik - 1500zł

 

Ceny brutto


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marb80    8

Dziś dokupiłem saletry BB 1250zł/t ilości detaliczne, ale w okolicznych punktach małe worki juz 1340.

Jeszcze została do kupienia sól potasowa i nidługo ją zakupie bo cena juz chyba tylko w góre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem okazje zapoznać się ceną

Saletra amonowa 1260

Mocznik 1510

Polifoska 6 1900

Ceny brutto WLKP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a ten opti complex to z jakiem kraju produkowany,czy to jedna granulka czy mieszanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raptus902    128

Kupione:

Saletrzak 1090 zł

Kędzierzyńska Saletra Amonowa 1250 zł

Saletrosan 1190 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś odwiedziłem inny skład i tu promocja

Mocznik 1460

Polifoska 6 1850

Salmag 1170

Sól potasowa 1440

Saletry chwilowo brakło ale ma być po niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj