Polecane posty

eMWu    485

Płatność w pazdzierniku gotówka.

 

Proponuję pisać o cenach nawozów OBECNIE, kogo obchodzi, ile kosztowały w październiku? Albo pisac o tym na początku posta, a nie na końcu. Wybacz za uszczypliwość. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1530

"Proponuję pisać o cenach nawozów OBECNIE, kogo obchodzi, ile kosztowały w październiku? Albo pisac o tym na początku posta, a nie na końcu. Wybacz za uszczypliwość. :) Pozdrawiam."

 

 

kolega napisał ceny aktualne, z tym że płacić będzie w październiku

Edytowano przez XTRO
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

Wszystko BB ceny brutto

Saletra polska - 1150zl 10t

Mocznik 1335zł 10t

Fosforan Litewski 46-18 1620zl 6t

NPK litewski 8-20-30 1555zł 6t

 

 

I to wszystko, brakuje 2t saletrosanu na cały sezon. Ale to domowie wiosna. Płatność w pazdzierniku gotówka.

 

Gdzie ty takie ceny dostałeś na takie ilości tzn. mniejsze niż 24t :o u mnie saletra i mocznik przy tej ilości jest o 150-180 zł droższa :blink:

 

Napisz kiedy zamówiłeś i jaki koszt faktoringu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

zamowione odpowiednio

Saletra polska pazdziernik, okolo 5.10

Mocznik 20.10

Fosforan 10.11

NPK 15.10

 

Chemirol i Agrolok.


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Od dawna stosujesz litewski fosforan? Masz jakies porównanie z krajowym "polidapem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    513

Wszystko BB ceny brutto

Saletra polska - 1150zl 10t

Mocznik 1335zł 10t

Fosforan Litewski 46-18 1620zl 6t

NPK litewski 8-20-30 1555zł 6t

 

 

I to wszystko, brakuje 2t saletrosanu na cały sezon. Ale to domowie wiosna. Płatność w pazdzierniku gotówka.

Siałeś już ten NPK litewski ? Jak się sprawdza? Jest to jakaś alternatywa dla polifoski i cena w porównaniu do składu też dobra. Wziąłem tego na próbę po 1600 zł za tonę, obaczę jak się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

nie widze zadnej roznicy w jakosci, wazne aby sie nie zbrylal i nie mial za wiele pylu. Rok temu juz sprawdzalem i wszystko ok. Z rosyjskimi jest lipa i nigdy nie kupie wiecej. Azotowe tylko PL

Taka cena bo moze do litwy mam 15 km:)

 

"Proponuję pisać o cenach nawozów OBECNIE, kogo obchodzi, ile kosztowały w październiku? Albo pisac o tym na początku posta, a nie na końcu. Wybacz za uszczypliwość. :) Pozdrawiam."

 

 

kolega napisał ceny aktualne, z tym że płacić będzie w październiku

 

nie, placilem gotowka


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1530

aha myslalem ze pazdzierniku 2014 roku :D

 

ile kosztuje na lubelszczyznie siarczan magnezu? zna moze ktos cene ?

Edytowano przez XTRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Poszed coś do góry nie jestem pewnien ale coś około 50 zł

Edytowano przez Michalmeer

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmkeen    7

Kuj.-pom. Ceny brutto:

 

Saletra 1280zł

Mocznik 1480zł

Saletrzak 1100zł

 

 

Chyba azot juz nie stanieje teraz. Jak myślicie, czy to dobra cena saletry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

na tą chwilę dobra cena. Dziś kupiłem sól potasową 60% za 1440 zł/t-Hurtownia Rolnik, Wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek912    7

Przecież ceny nawozów nie są uzależnione od cen zbóż..Nawóz zawsze drożeje po nowym roku do wiosny czy pszenica tanieje czy drożeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Fosforan 1690 brutto Litewski

Sól 1400 brutto ilości 24 tony płatność 7 dni


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

oj nie zawsze drożeje wiosną-przypomnij sobie kilka lat temu. Pamiętam jak kupowałem jesienią np mocznik po 1700 zł a wiosną był po 1500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

do wiosny żadne nawozy nie stanieją to raczej pewne, jak wiosna nie będą się sprzedawać to może coś tam spadnie. Ciekawe sytuacja jest z NPKami litewskimi :D polifoska się w ogóle nie sprzedaje a po 1465 netto z dostawą na podwórko 24 t przywiozą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto653    1

W piątek kupione

Saletra amonowa Puławska 1300 zł/t

Mocznik 1480 zł/t

Sól potasowa 1450 zł/

woj. Świętokrzyskie powiat Opatowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj