Polecane posty

KRISS75    54

Która firma oferuje obecnie najlepsze ceny w okolicach Poznania ?

Taniej niż w Mosinie masz w Parkowie ale to druga strona Poznania więc chyba Ci nie dowiozą.Sprubuj w Chemirolu w Gnieźnie masz tel.61/4266588

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Najtaniej jest w agrochescie nie ma zadnego problemu z załatwieniem a chemirol nie mam o nim dobrego zdania


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

za saletre płaciłem 1165 netto i z dowozen na podwórko


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp255    7

piotr123456789

 

 

Weź przedzwoń do Kalinowskiego.Dobre ceny i własny transport.


Jeśli pomogłem daj zieloną strzałkę ;) Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

10 ton brałem coś około 14 grudnia i fak że w małym worku bo w big bagu jeszcze troche tańsza była


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek1234    18

No to wprowadzasz ludzi w błąd ponieważ kupiłeś saletrę po 1258 brutto a ja w Emplex zakupiłem po 1220 brutto z Mg, a z włocławka była po 1210 brutto i także z dowozem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1533

Agro-Handel. FHZ. Skup zbóż, owoców. Jakubiuk M. Polubicze Wiejskie II (gmina Wisznice):

-saletra 1300 zł/t

-saletrzak 1200 zł/t

 

Agro-Corn. Rudno III nr 15. 21-210 Milanów

-saletra 1320 zł/t

-saletrzak 1160 zł/t

 

 

Stan na: 14.01.2014

 

 

ja pierdziele saletra poszła 40 zł na tonie u Jakubiuka ;/

nie wiesz może ile teraz mocznik i polifoska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Saletra BB 1220 brutto 7t (z 22.11.2013)

Polifoska 8 BB 2,5t 1840 brutto

Mocznik op 25kg 1490 brutto 1t (oba koniec 2013)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

nie wprowadzam ludzi w błąd na tamten czas była wmiare tania .. a ze kupiłes taniej to sie ciesz


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek1234    18

cena na dzisiaj

saletra 1290, mocznik 1410, saletrzak canwil 1110 ceny brutto

Edytowano przez slawek1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabrysiek    82

 

 

ja pierdziele saletra poszła 40 zł na tonie u Jakubiuka ;/

nie wiesz może ile teraz mocznik i polifoska ?

 

Nie pytałem na razie, ale jeszcze przedzwonić można też do Wisek, bo tam też przecież sprzedają. W sobotę prawdopodobnie uda mi się sprzedać zboże i dopiero zacznę się interesować. Jak bd zboże ważył w AgroCornie w sobotę to poproszę o cennik wszystkich nawozów i wstawię. Jak coś to śledź temat. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

polesie andrzej bylicki

 

 

Nie pytałem na razie, ale jeszcze przedzwonić można też do Wisek, bo tam też przecież sprzedają. W sobotę prawdopodobnie uda mi się sprzedać zboże i dopiero zacznę się interesować. Jak bd zboże ważył w AgroCornie w sobotę to poproszę o cennik wszystkich nawozów i wstawię. Jak coś to śledź temat. :D

gabrysiek a nie wiesz czy będzie podał śnieg w sobotę bo zamierzam ładować patelnię owsem? po ile oddajesz mieszankę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabrysiek    82

polesie andrzej bylicki

 

 

gabrysiek a nie wiesz czy będzie podał śnieg w sobotę bo zamierzam ładować patelnię owsem? po ile oddajesz mieszankę?

 

No pogody nie sprawdzałem. Hehe :-)

''Ładować patelnię owsem'' yyy o co chodzi?

Mieszanka po 650 zł/t jedzie przyczpa do Gęsi i przyczepa do Ossowy dla trzody chlewnej. Dzisiaj juz wycofałem ogłoszenie, ale jeszcze miałem tel w sprawie mieszanki.

Co do zboża więcej to wiecej możemy popisać pod ''cenami zbóż''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

No pogody nie sprawdzałem. Hehe :-)

''Ładować patelnię owsem'' yyy o co chodzi?

Mieszanka po 650 zł/t jedzie przyczpa do Gęsi i przyczepa do Ossowy dla trzody chlewnej. Dzisiaj juz wycofałem ogłoszenie, ale jeszcze miałem tel w sprawie mieszanki.

Co do zboża więcej to wiecej możemy popisać pod ''cenami zbóż''

"patelnia" to naczepa wywrotka do ciągnika siodłowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj