Polecane posty

Daro20    514

@konrad055 gdzie taka cena fosforanu? Ja przeważnie biorę w Parczewie u Sobianka ale ma strasznie drogo teraz. Fosforan ma po 2400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Mi wczoraj i dzis przyjechały pozostałe nawozy juz prawie wszystko poza mocznikiem , musze sam podjechac 2 km ale nie moge sie zmobilizyowac

ceny brutto (lubelskie, powiat łukowski)

Saltrosan BB 1160

Sól potasowa 50kg 1470

Fosforan Litwa BB 1750

Mocznik 1480


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad055    33

@konrad055 gdzie taka cena fosforanu? Ja przeważnie biorę w Parczewie u Sobianka ale ma strasznie drogo teraz. Fosforan ma po 2400.

 

ceny sa takie w polubiczach u jakubiuka i ja u niego kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semenpl2    0

prosze o podpowiedz co lepiej zastosowac sól potasowa i fosforan amonu czy jakis npk cenowo wychodzi podobnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

jesli chcesz jakosc to sól i fosforan, W npk zazwyczaj jest troszke fosforanu a wiekszosc to superfosfat i sól


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristof82    1

Dzis przywiezione. saletrzak 1100 saletra34% 1250 npk7-20-30 1570 mocznik polski 1530 ceny brutto Wszystko z wyjątkiem mocznika BB, transport gratis. Wziąłem też na próbe 2 t wapna 80%cao-wapno z alg morskich w cenie 470 brutto. północna wielkopolska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo12    370

Dziś kupione.Saletra 34%-1280,mocznik-1450,saletrzak-1130,ceny brutto wszystko w workach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    514

Zrobiłem rozeznanie w terenie i ceny nawozów mają się następująco:

............................Jakubiuk Polubicze.... Brzozowy Kąt.......Sobianek Parczew......Rolbud Parczew

Polidap........................ 2000..........................2100 .......................2400.........................2050

Saletrzak Tarnów.........1100..........................1130........................1110 ........................1110

Lubofoska 4,12,12........1000.......................... 965.........................1010.........................1180

Lubofoska 3,5,10,20.....1100..........................1085........................1260............................-

 

Ceny brutto, wszystko w workach

Edytowano przez Daro20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

dzis zamówione kilka nawozów ceny brutto detal małe ilosci w workach 50kg został tylko fosforan do kupienia

saletrosan 5,5t 1150

sól potasowa 4t 1470

mocznik 3t 1480

NPK wschodni 1t bb 5-20-30 1500

fosforan polidap - 2000-2200 ( zalezy w jakim punkcie)

fosforan litwa 18-46 1800 ( nad nim sie zastanawiam bo wyglada praktycznie jak polski wziałem garstke na test rozpuszczalnosci jesli bedzie podobnie jak polski to biore litewski)

Biały a sprawdzałeś rozpuszczalność NPK-u 5-20-30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    140

saletra amonowa 1240zł, sól potasowa 1600zł, fosforan polidap 2040zł, mocznik 1470zł wlkp toral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Co do npk 5-20-30 sieje ten blending od 2 lat i jesli ma byc wymieszany z ziemia bedzie ok ale na łąki powierzchniowy wysiec to nie jest dobrze. lezy i lezy tylko sól i fosforan sie rozpusci a superfosfat lezy długo. Dlatego na łąki kupuje sól i fosforan jak pod zboza to NPK


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

chcę go posiać pod zboża zamiast polifoski 6 (prawie identyczny skład), a różnica w cenie to 400zł na tonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

saletra 34 1232zł, mocznik 461380zł, saletrosan 26 1100zł, sól potasowa 1480zł, fosforan Litewski DAP 18-46 1700zł zamówione w grudniu dzisiaj przywiezli 10t. saletry, 5t.moczniku, 5t.saletrosanu, 3t.soli, 2t.fosforanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesior90    23

Endurak91 Spółdzielnia Agro Małdyty. 45ton narazie ale jeszcze z 10 trzeba bedzie dobrac blizej wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To jest temat o cenach nawozów, nikogo nie interesuje wychwalanie się ile kto kupił, albo co z nim robi, wiadomo że do zup się go nie sypie!!! następne posty tego typu będą odpowiednio "nagradzane".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesior90    23

Kolego MAT912 Jeśli ktoś się pyta gdzie i przy jakiej ilości kupiony za taka cenę to chyba należy mu odpowiedzieć. Nie wiem o co problem w tym przypadku i czy uzasadniona jest twoja interwencja. Istnieje temat "Ceny zbóż" i tam jakoś wszyscy piszą gdzie, za ile , i w jakich ilościach sprzedali i póki co nikt nie robił z tego hałasu. Ale to jest tylko moje skromne zdanie. Pozdrawiam

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254

To jest temat o cenach nawozów, nikogo nie interesuje wychwalanie się ile kto kupił, albo co z nim robi, wiadomo że do zup się go nie sypie!!! następne posty tego typu będą odpowiednio "nagradzane".

Wielkość partii zakupionego nawozu nawozu ma decydujący wpływ na cenę . inna jest cena przy 1tonie , inna przy 12tonach , calkiem inna przy 24t i jeszcze da się coś ugryźć jak to będzie 150t.

Więc dopisywanie ilości zakupionego nawozu jest kluczowe.

 

KornKali 1040netto

saletrosan 1010netto

za 24t , z dowozem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

salerta amonowa 1150 netto

fosforan amonu 1540 netto

saletrzak kanwil 1000 netto

mocznik 1380 netto

corn cali 1150 netto

suprofos 1180netto

kizeryt 1180 netto

sól potasowa 60 1360 netto


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

KornKali 1040netto

 

od kogo to i ile km od Lubonia? u mnie Lechpol:

- korn kali 1060zł/t netto,

- sól potasowa 1260zł/t netto przy 24t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp255    7

Opłaca się kupować ten Korn Kali.Polecacie go bo azotowe już kupiłem tylko coś na ozime bym musiał dać bo te Polifoski to normalnie drożyzna taka a jesienia nic nie dawałem.Moim zdaniem fosfor na wiosne juz nie potrzebny szczegolnie na piaskach juz go tak nie przyswoi.Dzwonilem po sprzedawcach i maja po 1360 brutto tylko w BB a ja w workach.Ie tego dajecie na hektar??

Ps.Sorry obiegłm trochę od tematu cen.


Jeśli pomogłem daj zieloną strzałkę ;) Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj