Polecane posty

zipo1    2

Saletra puławska kupiona 1140 netto dziś 30 ton, ale to fart bo stara dostawa, w agroloku już ponad 1200 netto, dopłaty weszły i się zaczeło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rico39    0

NPK(S)7-18-28-(11) Czy ktos wie coto za nawoz?Zaplacilem za niego 1600 zl w bb,planuje dac go pod przenice przewodkowa tylko zastanawiam sie czy ten sklad faktycznie jest taki jak pisze

Edytowano przez Rico39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

dziś praktycznie wszędzie zamknięte, poza jedną firmą - saletra w 30kg workach po 1290 a w bigbagu po 1280 brutto za tonę.

3 pozostałe firmy z mego regionu mają zamknięte do 6 stycznia.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Slomek

Tani mocznik 1350brutto... zapewne import?

 

czemu import według tego cennika co mam z grudnia to Puławy w BB miały podobną cene :P import miałem po 1150 brutto

 

Słomek ten kizeryt to mam po 800PLN netto mg21 s30

Edytowano przez janczar810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

u mnie salmag 106 zł/100 kg, mocznik 150, saletra 34N 127, saletrosan 116, polidap (fosforan amonu) 190, sól potasowa 150, wszytsko worki 50 kg, saletra 30 kg a saletrosan bb 500 kg


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody17    13

Yara Can 27 24t 1040 netto, może jeszcze coś urwiemy, Yara Corn 7t 1780 netto i też myśle, że jeszcze się coś urwie. Inne ofert Puławska saletra amonowa 1240 brutto, mocznik PULERA 1400 brutto, Sól potasowa 1440 brutto, Fosforan import 1740 brutto. Ceny loco gospodarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cobrap    0

Yara Can 27 24t 1040 netto, może jeszcze coś urwiemy, Yara Corn 7t 1780 netto i też myśle, że jeszcze się coś urwie. Inne ofert Puławska saletra amonowa 1240 brutto, mocznik PULERA 1400 brutto, Sól potasowa 1440 brutto, Fosforan import 1740 brutto. Ceny loco gospodarstwo.

 

kolego podaj namiary na ten punkt sprzedazy Yary bo masz lepsza oferte od mojej: Can 27 za 24t po 1050netto a Corn oferyja po 1850netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crative    1

AurePio sp. z. O.o. z Warszawy kupowaliście już od nich coś ?

wiecie może skąd ściągają nawozy ?

interesuje mnie konkretnie NPK 7-20- 30 macie otym nawozie jakąś wiedze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

aurepio jak się nie mylę to firma austryjacka - w polsce to firma córka, sprowadzają sól potasową i inne nawozy przeważnie z białorusi. ja osobiście kupuję przeważnie ich sól potasową - chyba są największym importerem tego nawozu. kiedyś stosowałem nawozy ze wschodu ale ich rozpuszczalność w glebie była słaba - nie wiem jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    4

czemu import według tego cennika co mam z grudnia to Puławy w BB miały podobną cene :P import miałem po 1150 brutto

 

Słomek ten kizeryt to mam po 800PLN netto mg21 s30

Czyżby Puławy miały 2 cenniki?

Mi w listopadzie proponowali po 1260zł netto ale nie dostałem a w grudniu przyznali mi po 1280zł netto czyli 1383zł.

A z tego co widzę na rynku to każdy pośrednik liczy sobie po 100 zł do t.

Edytowano przez Grześ

The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawóz kupiłem przed nowym rokiem po cenach

-saletra 1250zł za 1 t

-mocznik 1500zł za 1 t

-salmag 1180zł za 1 t

-polifoska8 1940zł za 1 t

-potafoska 900zł za 1 t

sól potasowa 1520zł za 1 t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AurePio sp. z. O.o. z Warszawy kupowaliście już od nich coś ?

wiecie może skąd ściągają nawozy ?

interesuje mnie konkretnie NPK 7-20- 30 macie otym nawozie jakąś wiedze...

 

ja stosuje już ten nawóz 2 lata , efekty są takie same jak po polifosce , rozpuszczalność też dobra tak że jak taniej wychodzi jak polifoska to nie ma co przepłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes86    0

AurePio sp. z. O.o. z Warszawy kupowaliście już od nich coś ?

wiecie może skąd ściągają nawozy ?

interesuje mnie konkretnie NPK 7-20- 30 macie otym nawozie jakąś wiedze...

 

wczoraj kupiłem w BB po 1640 brutto

granulki jednakowe tak jak w polifosce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

saletra pulan 30kg woreczki po 1160 netto za tonę - fakturka z dziś. Wychodzi 1253brutto.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

czemu import według tego cennika co mam z grudnia to Puławy w BB miały podobną cene :P import miałem po 1150 brutto

 

Słomek ten kizeryt to mam po 800PLN netto mg21 s30

Kolego gdzie masz taki tani Kizeryt?Możesz podać namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad055    33

fosforan amonu ( Polidap) 2000 za tone, sól potasowa 1470 worek .BB 1450 za tone ceny brutto woj lubelskie powiat bialski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj