Polecane posty

luki787    0

Saletrzak Canwil 108zł

Mocznik 152zł

Saletra Anwil 127zł

Polifoska 8 186zł

Bontar 3-9-15 140zł

 

woj świętokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

Tak to ejst jak sie nawoz trzyma na dworzu :D

nie wypowiadaj się jeśli nie masz pojęcia o sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starybudnik    221

Dlaczego on tak dziwnie wygląda? Może być problem z rozsianiem i właściwości też może mieć dalekie od zadawalajacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

A jakie macie doświadczenia z litewskim fosforanem np. w upraiw kukurydzy? Cena zachęca do kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

saletra anwil worki 50kg 1tona 1270brutto :P

NPK 8-20-30 1540brutto 1 tona BB

Kizeryt 500kg 400brutto/0,5tony BB

mocznik import rosja 1150brutto/tona 2,5tony BB

Edytowano przez janczar810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Panowie mam pytanie. Jak jest u was z kizerytem? 8% vatu czy 23% ? bo przy zakupie teraz mam na fakturze 23%, a poczytałem w necie i niby od 1 kwietnia, po podpisaniu oswiadczenia że wykorzystam go do celów rolniczych jest ze stawką 8% . Jestem na ryczałcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia37    0

Witajcie, Panowie

mocznik zamówiłam przed Świętami za 1220 za tonę netto. Czyli w sumie ok.

Jesienią kupiłam tani wiekoskładnik. Dobrze, że szybko wysypaliśmy, bo zbrylał się na widok kałuży.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crative    1

czy słyszał ktoś o polifosce 7 (7-20-30)

na składzie sprzedaca oferuje ten nawóz po 174 brutto

nie wiem skąd on jest , ja osobiście nie słyszałem dotąd o takim nawozie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mammut1    20

Jak coś to bież w jednej granuli bo jak jest odzielnie to może się zdążyć że "szpadlem mieszane" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28

czy słyszał ktoś o polifosce 7 (7-20-30)

na składzie sprzedaca oferuje ten nawóz po 174 brutto

nie wiem skąd on jest , ja osobiście nie słyszałem dotąd o takim nawozie...

 

była polifoska eksportowa w tym roku 7 18 28 pisało na workach, że jest to nawóz pogłówny super się rozpuszcza (jak się bag rozerwał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Panowie mam pytanie. Jak jest u was z kizerytem? 8% vatu czy 23% ? bo przy zakupie teraz mam na fakturze 23%, a poczytałem w necie i niby od 1 kwietnia, po podpisaniu oswiadczenia że wykorzystam go do celów rolniczych jest ze stawką 8% . Jestem na ryczałcie.

 

ja mam po 8% za kizeryt.z owym oświadczeniem ze na cele rolnicze

Edytowano przez janczar810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

 

była polifoska eksportowa w tym roku 7 18 28 pisało na workach, że jest to nawóz pogłówny super się rozpuszcza (jak się bag rozerwał)

 

to jakis NPK import na pewno nie jest to polifoska bo police nie robia takiego produktu


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crative    1

 

jeśli nie jest nasza to czy warto w takim razie ją kupować ...

czy ktoś kupował już coś takiego, jeśli tak to jak się sprawdził?

Edytowano przez crative

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

Sezon wapnowania się zakonczyl a wapna kopalniane drgnely w ogole w dol? Orientuje się ktoś?

Edytowano przez wiesko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28

 

to jakis NPK import na pewno nie jest to polifoska bo police nie robia takiego produktu

 

7 18 28 jest produktem eksportowym pisze na niej polifoska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dralo5    27

Lubelskie powiat krasnostawski, ceny brutto z Wigilii:

Saletra Pulan 1230 worek 1210 bb

Mocznik puławski 1460 worek

Saletrzak z borem 1120 worek

Polidap 46% 1900 worek

Sól 60% 1460 worek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominower    0

Saletra pulan 1260, mocznik pulsar 1470, myślę że saletra jeszcze będzie drożeć natomiast mocznik też, chociaż importowany. Mocznik trzyma niższa cenę, więc Puławy dużo nie mogą z cena wyskoczyć ale saletrę to lepiej już kupić. Pozdrawiam.

 

Pracuje przy nawozach kilkanaście lat i powiem szczerze że importowane nawozy są godne polecenia jeśli chodzi o jakość a cena swoje też robi.

Edytowano przez milanreal1
caps lock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Znajomy kupił mocznik litewski ,bardzo się pylił przy wysiewie. Pył osiadł na liściach kukurydzy i trochę przypalił więc z tą jakością różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

SALETRA PULAN 1260. MOCZNIK PULSAR 1470 MYSLE ZE SALETRA JESZCZE BEDZIE DROZEC NATOMIAST MOCZNIK TEZ CHOCIAZ IMPORTOWANY MOCZNIK TRZYMA NIZSZA CENE WIEC PULAWY DUZO NIE MOGA Z CENA WYSKOCZYC ALE SALETRE TO LEPIEJ JUZ KUPIC POZDRAWIAM

 

PRACUJE PRZY NAWOZACH KILKANASCIE LAT I POWIEM SZCZEZE ZE IMPORTOWANE NAWOZY SA GODNE POLECENIA JESLI CHODZI O JAKOSC A CENA SWOJE TEZ ROBI

skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj