Polecane posty

SOKAN    13

Co wiecie na temat moczniku z Rosji, miał ktoś jakieś kłopoty ?

1350 t/brutto/bb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

fosforany jeszcze są w okolicach 1500zł/t netto w ilościach całosamochodowych, ale są kłopoty z tanim mocznikiem macie jakieś namiary na coś poniżej 1200zł/t netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal116    0

nawóz dzisiaj kupiony:

mocznik 1500zł

saletra 1300zł

saletrzak1100zł

polifoska 5 1695zł

siarczan amonu 850zł

ceny brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sybiuszek24    21

A u mnie na dzień dzisiejszy cena saletry puławy 1250zł/kędzierzyn 1230zł a saletrzak 1080zł.Miałem jutro zamawiać ale spotkałem znajomego i mówił że puławy wykupili coś w Keni i nawozy mają być sporo tańsze tylko zależy kiedy transporty będą docierać do kraju,a słyszał tak w radiu dzisiaj.Słyszał ktoś o takim czymś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

A no kupili, ale żeby nawozy staniały to wątpie. Kupili kopalnie fosforytu, to fosfor będzie tańszy, ale znając życie to może za dwa lata.

 

A azot teraz to tylko zdrożeje. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sybiuszek24    21

Czyli widzę że na pewno nie ma szans na tańsze nawozy trzeba brać teraz puki kasa jest i tyle.(A zboże droższe nie chce być tylko nawozy i środki w górę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

To co podałeś ma chyba taki sam skład jak polifoska 6 o ile dobrze pamiętam :D Sądząc po cenie jest tańsza więc jeżeli by było to samo co polifoska 6 to chyba warto :P


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

fosforan amonu 12-52 1450zł/t netto,

sól potasowa 1275zł/t netto,

korn kali 1050zł/t netto,

 

szukam taniego mocznika z importu, bowiem ostro podrożał, macie jakieś namiary?

 

Nawóz 8-20-30 1350 netto Ruskii Pytanie czy warto kupić ? :) Propozycjia na dziś :)

 

jeszcze tego nie kupiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2254

Ta sól to import? Cholera teraz czysty K w tej soli potasowej wychodzi sporo taniej w porównaniu do Kizerytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

każda sól potasowa pochodzi z importu (czerwona ze wschodu), tylko K+S używa zachodniej soli w innym kolorze (białym), kizeryt nie zawiera potasu, prawdopodobnie rozchodzi się o kornkali, gdzie K jest droższy, ale mamy jeszcze magnez oraz siarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2254

Wiem że w polsce niema K, ale są tacy co ogłaszają się sól potasowa import i jest taniej. Tak tak chodzi o korn kali, ma siarkę i właśnie nie wiem czy nie taniej teraz wychodzi sól+saletrosan (100kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorak1    0

Ja dzis zamowilem saletre z Anwilu po 1090 netto (24 tony). Slyszalem ze ma zdrozec.

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

fosforan amonu 12-52 1450zł/t netto,

sól potasowa 1275zł/t netto,

korn kali 1050zł/t netto,

 

szukam taniego mocznika z importu, bowiem ostro podrożał, macie jakieś namiary?

 

 

 

jeszcze tego nie kupiłeś?

Gdzie kupiłeś Korn Kali w tej cenie jaka ilość bo się zastanawiam czy wiosną nie dać z 200 kg na pszenicę bo robiłem badania i mało potasu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

Gdzie kupiłeś Korn Kali w tej cenie jaka ilość bo się zastanawiam czy wiosną nie dać z 200 kg na pszenicę bo robiłem badania i mało potasu jest

 

cena zależy od kursu euro, dzisiaj 1060zł/t netto w Ampolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renovoltage    480

Chyba nie w ampol merol ?

Pytałem się tydzien temu to korn kali było po 1270

sól 1570

a fosforan 18-48 2060zł :E ceny brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Servio    13

Witam markuszowa ,,Gospodarz" RSM 1080 brutto, Przy całej cysternie koles mówił ze jedna beczka gratis jakos tak liczył ilu %-wy tez nie wiem bede zamawiał jutro to moge dopisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

To drogo ci zaproponował RSM, bo ja zamówiłem w Agro asie po 900 netto za 32% Dalgety 905, Osadkowski 925 chciał, ale podejrzewam że za 905 póscił by. To z 120 zł taniej niż tobie proponują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomas1    0

Witam dzisiaj kupione ....

Mocznik-1,430-big bag 500kg

Sól potasowa-1,560

Polidab-1,990

ceny brutto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

Poszukuję osób z AF którzy handlują nawozami. Mógł by ktoś kogoś wskazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj