Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
corrado    401

Znacie ceny nawozów z północnego Mazowsza? Okolice Ostrołęki, Makowa Mazowieckiego, Przasnysza ? Jak są ceny? Może polecicie kogoś z owych stron?


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Lubelskie okolice biłgoraja

- saletra kedzierzynska 126 zł

- mocznik 146 zl

- saletrzak 116zl

- polidap 212zl

 

ceny brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agroutasz    5

agroutasz a masz ceny innych nawozów z emplexu słupca?

jescze mi podali cene na saletre 1200zł/t w workach i bb 1180zł ale czy polski to nawóz czy białoruski to nie wiem bo nie pytałem ale tak jak pisałem bb mocznika z białorusi to mają na placu po 1330 w workach już sprzedany i polski mocznik z polic worki 50kg 1410zł i mocznik 25kg puławy 1430zł z ale w grudniu odbiór , mi dowiozą gratis bo pszenice im odstawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

od kilku lat mam problem z jęczmieniem jarym.Po wschodach zaraz ginie to występuje tylko na jednym pole

Wie ktoś co należy zrobić

Problem nie w tym temacie ale najlepiej daj próbkę do stacji chemicznej to będziesz może wiedział w czym problem. Prawdopodobnie masz za kwaśną glebę w tym miejscu a jęczmień takiego odczynu nie toleruje lub brak magnezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Jak myślicie będzie jeszcze taniej, czy już raczej nie?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

od grudnia pojda nawozy znowu w gore. zawsze tak jest. zaczna wypłacac obszarowki na konta rolnikow i ceny nawozow pojda w gore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

Problem nie w tym temacie ale najlepiej daj próbkę do stacji chemicznej to będziesz może wiedział w czym problem. Prawdopodobnie masz za kwaśną glebę w tym miejscu a jęczmień takiego odczynu nie toleruje lub brak magnezu.

 

To raczej nie jest wina braku Mg. Mam poziom Mg bardzo niski lub niski a pH 6,6-6,65, oczywiście muszę nawozić magnezem i plon jęczmienia jarego jest w porządku. Raczej jest to problem z zakwaszeniem.

Daj glebę do badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Saletra anwil 1220

Saletrzak tarnów 1100

mocznik police(worki 50kg) 1600

polifoska 6 1980

Ceny brutto.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto653    1

Zna może ktoś ceny nawozów w okolicach sandomierza, opatowa?? :)

Edytowano przez Roberto653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz82r96    4

Najlepiej i najtaniej to wapno w dawce podanej na wynikach badania gleby. Zrób badanie gleby (koszt niewiele ponad 10zł), a będziesz wszystko wiedział. Inne sposoby to tylko półśrodki.

Edytowano przez mtz82r96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Mocznik 1480zł

saletra puławy 1250zł

saletrzak 1050zł

polidap2080zł

superfosfat granulowany756zł

polifoska6 1870zł

polifoska41670zł

sól 1500zł

ceny u nas na składzie w detalu brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Po ile RSM 32%, bo mam ofertę z Agroasa po 900, mocznik mówiła po 1250, ale to będzie chyba netto, nawet się nie spytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszos1    1

co sądzicie o nawozach LUVENA, chodzi mi głównie o LUBOFOSKA 3,5-10-20 (NKP) cena to 1048zł wg producenta. Mam dylemat czy pod zboża jare (jęczmień jary) dać 500kg/ha tego nawozu po 250kg/ha polifoski 6 lub polifoski 8?? co byście poradzili i czy macie jakieś doświadczenia z nawozami LUVENA. oto link do strony producenta

http://www.luvena.pl/page.php/1/0/show/726/Cennik%20nawoz%C3%B3w.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

Kolego Koszos jeśli piszą, że nawóz posiada procentowo 3,5-10-20 to tyle powinien mieć. Osobiście też się waham czy brać w moim przypadku 3,5-10-15 bezchlorkowy z lubonia, czy kombinować z innymi firmami, gdzie ceny są znacznie wyższe.

 

Orientuje się ktoś po ile chodzi potas w formie siarczanowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1379

co sądzicie o nawozach LUVENA, chodzi mi głównie o LUBOFOSKA 3,5-10-20 (NKP) cena to 1048zł wg producenta. Mam dylemat czy pod zboża jare (jęczmień jary) dać 500kg/ha tego nawozu po 250kg/ha polifoski 6 lub polifoski 8?? co byście poradzili i czy macie jakieś doświadczenia z nawozami LUVENA. oto link do strony producenta

http://www.luvena.pl...ik nawozów.html

500kg lubofoski =524zł (loco luboń)

100kg Polidapu+150kg soli potasowej=442zł (według cen jakie są u mnie w rejonie)

I masz to samo, i ile taniej. O lepiej przyswajalnym fosforze nie wspominając.

Edytowano przez jajonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308

Nie liczy się cena kg nawozu tylko czystego składnika w nim, jak kolega @jajonasz podał Ci na przykładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj