Polecane posty

bialy2005    582

Duzo punktów z nawozami ma zapasy kupione po cenach sprze4d obniżek i teraz nikt nie chce dokładac do interesu tyko że zanim wypchaja zapasy to cena pewnie wróci do tej sprzed obniżek i na punktach bedzie bez wiekszych zmian :) Obnizki można odczuc kupujac całe auta bezposrednio z fabryk w momencie gdy te obnizki nastapią. Dzis zadzwoniłęm na jedne punkt i tez polidap powiedził mi gosciu 200 czy 210 bo po 200 kupowali w sierpniu :) NPK 5-20-30 1550 to akurat tansze niz przed siewem ozimin. Jutro podzwonie po punktach w okolicy i zdam relecja jak to wyglada w prominiu 20km :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilo1888    61

 

U kogo takie ceny? W Opatowie czy okolicy?

 

 

Dokładnie to są z Ożarowa w starym GS ;) . a za sól to w annopolu ( powiat kraśnicki annopol jest 12 km od Ożarowa )

 

Nie wiem jak z azotami bo nie są mi potrzebne ponieważ teraz daję PK pod pług pod zboża jare i musiałem kupić :) U nas ceny od tygodnia mają się podnieść to jest pewne ale kiedy to za niedługo jak znam życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moscich    5

saletra amonowa Yara Bela extran27 cena 1112 brutto przy ilości 33t kupione dzisiaj

Edytowano przez moscich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

Lubelskie, Zakrzew

mocznik 1500

saletra z puław 1280

sól potasowa 1550

fosforan amonu 2050

siarczan magnezu siedmiowodny 1070

małe ilości w małych workach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez e1leex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JONH91    0

Łódzkie centrum

Polifoska 6 1780

Saletrzak 1035

Mocznik 1420 ceny brutto w detalu przy większych ilościach możliwe upusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez e1leex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzichu124    9

Wczoraj przyjechały do mnie nawozy w cenach:

 

Mocznik 1480zł/t

Sól potasowa 1520zł/t

Polidap 1980zł/t

 

Transport Gratis, woj. wielkopolskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolxd200    0

od kilku lat mam problem z jęczmieniem jarym.Po wschodach zaraz ginie to występuje tylko na jednym pole

Wie ktoś co należy zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agroutasz    5

mam oferte z emplex słupca na mocznik BB z Grodna za 1320zł/t testował ktoś białoruski mocznik? bo mocznik z polic worki 50kg maja po 1410 z dowozem za dwa tygodnie a z puław worki 25kg z dowozem na grudzien po 1430zł/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal22    57

krolxd200

a sprawdzałeś pH na tym polu, bo jęczmień jest bardzo wrażliwy na kwaśną ziemię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hh600    0

od kilku lat mam problem z jęczmieniem jarym.Po wschodach zaraz ginie to występuje tylko na jednym pole

Wie ktoś co należy zrobić

 

jaki był przedplon? czy zwalczałeś w ni chwasty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1368

Pro-Agro Gałęzów koło Bychawy (lubelskie)

Saletra 1240

Saletrosan 1140

Salmag z borem 1260

Polidap 2080

Sól Potasowa 1560

Siarczan magnezu 1060

Ceny brutto, transport gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

Rajpol Olesno(opolskie):

- polifoska 8 1880 zł/t

- polifoska 6 1860 zł/t

- salmag 1080 zł/t

Ceny brutto, transport i rozładunek gratis, worki 50 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stalon    25

Południowe Mazowsze brutto

saletra puławska 1300zł/t

saletrzak tarnów 1120zł/t

saletrzak kedzierzyn 1100zł/t

wap mag z mikro elem, 540zł/t

wap mag 480zł/t

unifoska 4-12-12 980zł/t

Przy całych paletach - 20zł/t wszystkie

Edytowano przez stalon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj