Polecane posty

karolr2    767

Możecie podawać cenę i ilość jaką zamawiacie bo wiadomo że za skład 24t jest inna cena jak za 1.5 tony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hereford    18

Saletra 32 Kędzierzyn 1065 za 24t na podwórku

Mocznik ruski 1120

 

Saletra 32 Kędzierzyn 1065 za 24t na podwórku

Mocznik ruski 1120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RudnikAgro    2

Saletra 32 Kędzierzyn 1065 za 24t na podwórku

Mocznik ruski 1120

 

Saletra 32 Kędzierzyn 1065 za 24t na podwórku

Mocznik ruski 1120

 

Dorzuć swoje 5zł i biorę wszystko po 1070.

Poważnie rzecz ujmując nie ma takich cen obecnie. Nie mąć ludziom w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2203

A jak Cena RSM na dziś bo tylko taki nawóz stosuje.Pozdrawiam

 

RSM 32N 810,- netto. Na wiosne pewnie będzie ponad 1000 więc przegrany będziesz przy 50t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hereford    18

Rudnikagro- niema takich cen bo co?!!! bo ty takich nie masz? zadzwoń nawet do Osadka to ma podobną cene na saletrę . Czemu sie spinasz i ty mącisz ludzom w głowach. Powiedz dokąd mam tą saletre przysłac to powiem ci cenę,zapłacisz w chwili rozładunku.

 

kissmy - ceny z dostawą do szczecinka dzisiaj potwierdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2203

Saletra ale jaka? Loco gospodarstwo czy zakład? Twoja cena tak naprawde mało mówi.

Saletra Anwil 34N 1060,- netto, min 24T loco zakład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

RSM 32N 810,- netto. Na wiosne pewnie będzie ponad 1000 więc przegrany będziesz przy 50t.

]

Kolego daj jakies namiary na taki tani RSM ?To jest cenu na gospodarstwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

dokładnie cena może się różnić od miejsca dostawy wczoraj obdzwoniłem 5 punktów i cena za amonową z Włocławka u mnie na podwórzy za 24 tony od 1080 do 1100zł netto, do włocławka ok 130 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    176

Mam możliwośc zamówienia z dostawą 12 ton saletry amonowej (34) z anwilu oraz 12ton canvilu (27) z magnezem.

 

Cena w50kg plaeta - 1133zł/netto, 1223,64zł/brutto za saletre

Cena w50kg paleta - 970netto - 1047,60zł brutto za canvil

 

Czym się różni ta saletra oraz saletrzak od wyrobów innych wytrówni poza nazwą i ceną?

Edytowano przez ahten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj