Polecane posty

ENDURAK91    22

ja mam oferte na polfoske m-max 5 16 24 (Mg S) 4 7 1500zł netto, jak myślicie jest to dobra oferta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

w tej chwili nie ma sensu kupować nawozów,ceny zboża i rzepaku spadają i to znacząco,kupowanie np. saletry w granicach 1200zł brutto(cena praktycznie taka sama jak w ubiegłym roku o tej porze)to jest zdecydowanie za drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huberto89    62

U mnie saletra 1500 brutto w porównaniu z lutym to wzrost o 100zł na tonie i na spadki się nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

w tej chwili nie ma sensu kupować nawozów,ceny zboża i rzepaku spadają i to znacząco,kupowanie np. saletry w granicach 1200zł brutto(cena praktycznie taka sama jak w ubiegłym roku o tej porze)to jest zdecydowanie za drogo.

 

 

myślisz jak ceny zbóż czy rzepaku beda niższe niż w tamtym roku to ceny nawozów też pójdą w dół? oby tak było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocji w tym roku na nawozy chyba się nie zanosi cena na dzisiaj

Saletra amonowa 1510 zł/tona brutto

Mocznik 1760 zł/tona netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat181    5

Saletra 1215 brutto.

Mocznik 1495 brutto.

lokalizacja jak wyżej.

 

Za kwotę o którą potaniał mój rzepak w ciagu 10 dni na moim skupie kupiłbym 70% azotu na cały mój areał na cały rok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Kórnik k. Poznania (ceny brutto):

Polifoska 4 1920 zł/t

Polifoska 5 1980 zł/t

Polifoska 6 2190 zł/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwlkp    0

Saletra 1190 zł brutto

Sól potasowa 1750 zł brutto

gdzie mają taką saletrę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RudnikAgro    2

Kędzierzyńska saletra amonowa 1080netto/tona loco Kędzierzyn Koźle - takie są mniej więcej ceny na dziś. Kosztować będzie różnie, w zależności gdzie ma jechać. Kalkulujcie sobie mniej więcej 4pln za kilometr i już wiecie ile u Was powinno kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Firmy nawozowe zacierają ręce że w środku żniw przy cenie żyta 300 z groszami owsa poniżej, pszenżyta 400 rolnicy już szukają nwozów oj sami jesteśmy sobie winni że fabryki nawozów utrzymujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Wapno węglanowe bez magnezu 50% CaO z dostawą ok 150 km 49 zł brutto tona z dowozem na miejsce.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Ja kupowałem w poniedziałek w Lubelskiem po 2120zł/t <_<


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj