Polecane posty

pancer527    11

Wita mam teraz dylemat jaka jest stawka VAT na nawozy przy zwrocie 8% czy 23% bo nie wiem??? z góry dzięki za odp. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Takie pytanie to raczej do sprzedawcy, albo z choinki się urwałeś jak nie wiesz ile vat w nawozach


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pancer527    11

jak by było ciężko tobie napisać tylko głupie odzywki, dziś się nie dowiem a jak nigdy nie kupowałem na fakturę to skąd mam wiedzieć jak nie było mi to potrzebne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

U nas saletrzak tarnów 117 brutto


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie kupowałem nawozów i na pewno bez kredytu się nie obejdzie

 

pod kuku dałem w tamtym roku 400 kg polifoski 8 i mocznika 200 kg a ile wy sypiecie ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arko2255    8

Panowie napiszcie jak jest z kredytowaniem w poszczególnych firmach typu Agrolok czy Chemirol. Musze kupic troche nawozu na termin chce sie zorientowac jak to jest w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

byłem kilka dni temu w zaprzyjaznionym punkcie sprzedaży i ceny przedstawiają sie nastepująco:

 

polifosk6 2230

polifoska8 2280

 

siarczan amonu 810

saletrosan 1320

saletra 34 1470

RSM 32 1200 :D

 

troche duże te ceny, jak myślicie kiedy bedzie najlepsza cena na np. polifoski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekM    17

Panowie napiszcie jak jest z kredytowaniem w poszczególnych firmach typu Agrolok czy Chemirol. Musze kupic troche nawozu na termin chce sie zorientowac jak to jest w takiej sytuacji.

Pewnie będzie 1 procent miesięcznie za kredytowanie, zalezy jaka ilośc i jaki klient.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W agroloku to Ci dokładnie nie napisze. dla przykladu ja jestem tam stałym klientem i gdy brałem na termin 30 dni to wyszło mi tylko 10 zł do każdej tony drożej. Więc myślę że to nie jest żle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro86    31

w moich stronach

polifoska 8 2180 zł

mocznik 1770 zł

salmag 1400 zł

no do tego lekki upust w granicach 20 zł

 

 

salmag 1400? to chyba to samo co saletrzak wiec powinno byc w granicach 1200 mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ktoś oriętuję się w cenach nawozu w woj mazowieckim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leghorn   
Gość leghorn

Wschód świętokrzyskiego, ceny z początku lutego: polifoska 6 2140 zł/t, saletra 1420, mocznik 1720, saletrzak 1160 brutto. Dziś słyszałem w agrobiznesie, że we wszystkich zakładach chemicznych w PL w jednym czasie zepsuły się linie do produkcji mocznika więc jego cena idzie mocno w górę - niezłe chamstwo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ernescik    0

Mazowieckim saletra Puławy 1500 zł t saletrzak 1250 zł mocznik 1780 zl polfoska 8 2250 zł potfoska 1180 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

ilości całosamochodowe ceny netto:

- saletrosan Tarnów 1000zł/t,

- polidap 2000zł/t,

- sól potasowa 1550zł/t,

- korn kali 1200zł/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Panowie warto zamówić teraz nawozy z dostawą na sierpień np yara 8-15-30 po 1800nett?


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj