Polecane posty

Cinek8541    76

Taaa na pewno znając rzeczywistość to na zachodzie wtedy by kupowali taniej te nawozy niż my w kraju...


Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez e1leex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

A to jakaś duża ilość tego saletrosanu? czy tak mało tonka dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez e1leex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loldek37    4

Dzis kupiona saletra 34% po 1410 zl ,mocznik po 1720zl, saletrzak po 1200zl polifoska6 po 2120zl ceny brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia87    9

Dostałam cennik dziś od firmy, która przywozi mi nawóz. saletra 34% Puławy 1400, polifoska 6 2090, amofoska 4;12;20 1425, mocznik 1690.


Wypełniam kompleksowo dokumentację związaną z działalnością gospodarstwa. Wnioski o dopłaty bezpośrednie, wnioski za materiał siewny, prowadzę ewidencję ŚOR, i inne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin2057    22

a stosował ktoś wapno granulowane 80%CaCO3 + 5% MgCO3, jeśli tak to ile dać na ha i jaka cena i czy w ogóle warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huberto89    62

Saletra 1400

Mocznik 1700

Tarnogran 1340

Sól 1800

Saletrzak 1200

Ceny brutto na marzec coś słychać o podwyżce saletry.

Edytowano przez Huberto89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko    20

Dziś dzwoniłem na skład i podali mi cenę za saletrę 30 - 1480, w lipcu płaciłem 1330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

a stosował ktoś wapno granulowane 80%CaCO3 + 5% MgCO3, jeśli tak to ile dać na ha i jaka cena i czy w ogóle warto ?

Warto jak dasz tego kilka ton tak jak normalnego wapna pylistego :D. Więc sam sobie przelicz co lepsze albo tańsze.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

Ceny brutto na marzec coś słychać o podwyżce saletry.

 

prezes azotów bądź v-ce przy prezentacji wyników spółki w tym tygodniu wspominał o ograniczonym popycie i obniżce cen, więc to już koniec chemicznych żniw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachu2005    5

Ograniczony popyt? Holendrzy i Duńczycy szukają naszego "taniego nawozu", tylko tam to jest chyba trochę inna polityka nawozowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Witam wszystkich, szukam kizeryt-gdzie mogę go kupić w województwie śląskim? Najlepiej jak najbliżej południa, może też być województwo małopolskie, ewentualnie opolskie. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARAKAM    64

Ceny z dzisiaj oczywiście brutto za worki 50 kg

Saletrzak 1200

Saletra 1460

Mocznik 1760

Polifoska 8 2200

łódzkie

Edytowano przez MARAKAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

prezes azotów bądź v-ce przy prezentacji wyników spółki w tym tygodniu wspominał o ograniczonym popycie i obniżce cen, więc to już koniec chemicznych żniw

Dziś byłem w ODR to akurat pracownik przyniósł cennik nawozów szok. Saletra od 1500 do 1600 w zależności od rodzaju mocznik 1960. Coś w tym jest bo dziś byłem w tej firmie właśnie i brałem parę metrów polifoski 5 i saletrzaku. Jak dwa tygodnie pracownik obiecał mi polifoskę 5 po 189 a saletrzak po 130 tak dziś zapłaciłem za polifoskę 5 po 218 a saletrzak po 140. Ręce mi opadły i ztego wszystkiego zapomniałem zapytać czy ceny na saletrę i mocznik są prawdziwe ale wygląda że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin2057    22

to dobrze,że ja kupiłem w listopadzie saletre puławską po 1300, nawozy drożeją, paliwo również a np żyto tanie choć pszenica w cenie ale nie ma jej za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huberto89    62

prezes azotów bądź v-ce przy prezentacji wyników spółki w tym tygodniu wspominał o ograniczonym popycie i obniżce cen, więc to już koniec chemicznych żniw

Fajnie by było gdyby to był koniec. A co do podwyżek to związane to jest tym że sieć składów ma cenę za saletrę jaką podałem wcześniej ponieważ chcą jej jak najwięcej sprzedać a na marzec coś było słychać o podwyżce. Bo konkurencja w okolicy ma saletrę nawet 80zł droższą za tonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturos21    6

Nie wiem czy mogę tutaj zapytać bo nie związane z tematem ale spytam czy nawóz w big bag można wysypać pół worka nie całe 500 kg ?? czy ciąć worek w wzdłuż i czy to wytrzyma sieje 60 i tony chyba nie da rady :( choć zawiesiłem dodatkowe 150 kg z przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid5508    2

Nawozy z anwilu

-saletra amonowa 34% 1450zł

-saletrzak canwil 1260zł


Jeżeli pomogłem kliknij zieloną Strzałkę, z prawej strony postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czy 270 zł za beczkę 16tys litrów czegoś (nie znam składu chemicznego i przydatności nawozowej) z pod ruszt krów mlecznych, wraz z rozwiezieniem tego po polu, sprzętem z łyżką i ciągnikiem sprzedającego to drogo czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj