Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damii1    62

ceny brutto

saletra anwil 144

sół potasowa 186

polidap (fosforan) 230

siarczan potasu 260

polifoska 6 215

mocznik 170

skład nawozów w Niegowej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
areqo    35

saletra 34 145

saletrzak 115

mocznik 180

ceny brutto

Edytowano przez areqo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel36    8

saletra 1410

saletrzak 1190

mocznik 1780

lubofoska 4-12-12 1140

wielkopolska pow. Wągrowiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marb80    8

Ile minimum trzeba zamówić zeby przywiezli z Agroloku nawóz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristof82    1

Witam. Mam pytanie : czy wie ktoś gdzie można dostać tanio nawozy w okolicy Piły (wlkp). Prosiłbym o jakiś adres internetowy lub nr tel. Z góry dziękuję.

Lechpol Krajenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomek    186

Saletra Anwil 1280zł/t Yara 27N z wapniem 1330zł/t

Zastanawialiśmy się co będzie lepiej ale spróbujemy Yare, Saletra też oczywiście jest ale zakupiona w Lipcu po 1100/t saletrosan 1040 bodajże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk2411    30

Słomek, ceny netto czy brutto?

My myślimy żeby na pierwszą dawkę dać saletrosan, a na drugą YaraBela Extran 27 (CAN).

Edytowano przez patryk2411

Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk90    5

spotkał się z was ktoś z nawozami Litewskimi NPK(Ca,S) 8*20*30*12,5*28,5. cena dobra bo po 1800 ale czy one nie są jakies oszukane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

ceny w lokanym punkcie zaopatrzenia rolnictwa będącego bezpośrednim dealerem. Brutto

polifoska 6 2180

polifoska 5 1980

mocznik 1750

saletra anvil 1500 :o

saletra zak 1450 :o

salmag z borem 1380 :o

salmag 1300 :o

ceny na luty bo od marca prawdopodobnie w górę mówiła pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Lubofoska (3,5-10 -20)-1320 , Polifoska 8 -2150 ,saletrzak 1220, Saletre kupowałem w listopadzie po 1330 a na dzień dzisiejszy 1445 zł ceny brutto. Pn mazowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MODEL67    0

saletra worki 1430 saletrzak worki 1230 mocznik 1720 siarczan amonu 1050 lubofoska 4-12-12 1190 ceny brutto

Edytowano przez MODEL67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5334

Polidap(fosforan) - 2490

Saletra puławska - 1420

Saletrzak - 1200

Polifoska 8 - 2200

Polifoska 6 - 2180

Wap-Mag -450

Sól potas.- 1800

Ceny brutto

 

Radzyń Podlaski

W marcu Pani powiedziała,że prawdopodobnie będzie podwyżka.


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawit06    6

saletra włocławek - 142

mocznik - 178

polidap -240

sól potasowa - 186

poli 6 -220

wap-magia -58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromaro    9

czy ktoś z was wie ile kosztuje

ESTA® Kieserit gran.

 

jest to nawóz producenta KALI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

Kizeryt gran. (25%MgO 20%S) - ok 1400zl/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozmi    0

a może kotś wie jak to bedzie od lipca mieli zmniejszyc cło na wschodnie nawozy bo ruscy wstąpili do WTO będzie zmniejszą czy nie?? może nasi się obudzą i obniżą wtedy trochę ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    841

ja nawozy kupuje zawsze w żniwa bo są najtańsze. Przed żniwami kupiłem 40 ton saletry 34% po 1300 brutto, także stoi i czeka na wiosnę :) Polifoske 6 też kupiłem w żniwa 35 ton po 1950 brutto. Teraz kupiłem pod kukurydze bo mi braknie około 2,5 tony to już po 2170 brutto i mocznik 1,5 tony to po 1780 brutto. Przy saletrze i ilościach jakie kupuje to jednak różnika kilka procent jest w okresie 7 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

bez urazy ale na saltrze to interesu nie zrobiłes bo w lipcu, sierpniu była po 1200 :) Za po 1320 kupiłem w listopadzie czy pazdizierniku


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja pod koniec października za Saletrę 34% N Anwil, z transportem płaciłem 1310zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

pisałem ceny brutto. w lipcu była 1100 netto puławy


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

a może kotś wie jak to bedzie od lipca mieli zmniejszyc cło na wschodnie nawozy bo ruscy wstąpili do WTO będzie zmniejszą czy nie?? może nasi się obudzą i obniżą wtedy trochę ceny

cena na azoty spadła by gdyby doszło do wykupienia przez rosjan naszego zakładu azotowego co miało mieć miejsce, posiadali by fabrykę na terenie UE i produkcje mogli by pchać do wszystkich krajów unii, u nas automatycznie cena azotowych mogłaby pójść na dół

saletra amonowa 1430 zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj