Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
magnum123    288

Jaka może być różnica między ceną detaliczną nawozu a całosamochodową. Pytam dlatego bo mocznik w detalu kosztuje w jednej z firm 1760 brutto a byłem świadkiem jak zaproponowano gościowi całe auto za 1480 jeśli odbierze sam z pociągu lub 1495 jeśli firma ta przywiezie jemu ten nawóz na plac. Możliwa jest aż tak duża różnica w cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

różnica 145zł/t, tę niższą wskazałeś netto a wyższą brutto, czyli warto skrzyknąć się z sąsiadami i zaoszczędzić 3500zł na aucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Nie wszystkie są cenami brutto tak zrozumiałem różnicę w cenie robi jedynie kwestia czy własnym transportem czy firmy(odległość od stacji w granicach 20 km.). To by dawało około 300 zł różnicy między detalem a hurtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

JA saletre kupowałem po 1330 brutto (grudzień ) a obecnie 1380 .Co do ropy to po 4.40 bez faktury czyli mamy zwrot z gminy odrazu przy tankowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

mocznik ukraina 1485zł/t netto - 1603zł/t brutto dalgety,

polidapl 2060zł/t netto - 2240zł/t brutto ampol merol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogas    16

Panowie a czy może wiecie ile kosztują nawozy blendingowe z agrochemu dobre miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

RSM 28 - 1120 zł brutto

Mocznik - 1650 zł brutto

Saletra wapniowa 1260 brutto


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpeniek26    5

Mocznik 1685 zł

Saletra amonowa 1400 zł

Saletrzak 1140 zł

Polifoska 6 2130 zł

Sól potasowa 1780 zł

 

Ceny brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogas    16

Znaczy sie jaki to są?

Znaczy się ze są to nawozy pk lub npk ale nie w postaci jednej granulki lecz wymieszania np soli potasowej i fosforanu amonu lub dodatkowo czegoś jeszcze.

Masz gotową mieszanę dwóch lub więcej nawozów - nie musisz mieszać sam, lub nie musisz jeździc kilka razy po polu.

Agrochem dobre miasto coś takiego oferuje - tak się dowiedziałem z wiarygodnego źródła, ale neie znam cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Zamówiona saletra puławska big bag 1370 zł/T brutto ilości niewielkie 8 T


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

prawie wszystko +20zł, ale dopiero od poniedziałku, dystrybutorzy jeszcze mają duże zapasy ze stycznia,

 

kizeryt 25 MgO, 50% SO3 1100zł/t netto,

siarczan magnezu granulowany 21MgO, 30% SO3 850zł/t nett,

siarczan magnezu siedmiowodny (16-13 MgS) 26MgO, 32,5 SO3 1090zł/t netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1993    8

W Zbuczynie, saletrzak 1150 z Tarnowa, 1400 saletra amonowa z Anwilu, ceny brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
argoz    0

Radzyń Podlaski, ceny brutto

 

Mocznik 1690

Saletra 1390

Sól potasowa 1800

Polidap 2430

Polifoska 8 2160

Polifoska 6 2160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj