Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kissmy...    67

dlaczego nie realne ja też mam co najmniej dwa namiary na saletrę po 1380-1400zł tona i sól w podobnej cenie reszta się nie interesowałem

 

sól po 1720zł/t brutto? u kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekM    17

więcej jak 100zł nie ma, chyba ze nakupili w listopadzie to juz około 200zł na tonie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Szwagier ma hurtownie i u niego brałem myśle że cena mogła być jeszcze mniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusek360    28

Polifoska 8.2180zł/t

Mocznik 1680zł/t

Wapno granulowane 400zł/t

Woj.Podkarpackie

Edytowano przez ursusek360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Karolr2 możesz podać namiary na tą hurtownie może być na PW...


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Ja dziś dostałem propozycję na saletrzak z siarką po 1206 brutto i saletrę 34% z ukrainy po 1360 brutto. Big bag. Myślę czy brać bo planowałem RSM.

  • Like 1

Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

saletra 32 ZAK 1350zl , saletrosan 1260 zl ceny za tone, brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loldek37    4

DZIS w agrobiznesie mowili ze na przeceny nawozu niema co liczyc ,,,czyli zbytu niema to trzeba fame puscic ze niepotanieje rolnicy rusza kupowac zbyt bedzie a ja mysle ze potanieje chyba ze uwierzymy w to co nam tv mowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15354

Ja tam nie kupuję, zobaczę jak będzie jak się w pole ruszy. Poco go trzymać jeszcze ukradną. Jak będzie droższy to na samym oborniku urośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2244

Jak odrazu zakładasz że może słabo przezimować gratuluje, przepłacaj :D a tak wogole to po ile za paliwo płacisz na stacji, bo pewnie na bierząco tankujesz gdyż w domu moga ukraść :lol:. No oborniku pewnie że urośnie, słoma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek8541    76

a paliwo po ile u was jest

na Mazowszu ON po bodajże 5,46 a 95 po 5,38,LPG coś koło 2,8...


Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Miałem ofertę na tą ukraińską saletrę po 1360 zł brutto. Sprzedający zachwalał, że poprawiła się jakość i że już ma 34 % azotu a nie jak kiedyś 32. I w ogóle że już spełnia wszystkie unijne normy. Ale nie kupiłem bo na razie zamówiłem większą ilość RSM.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

RSM 28 po 1160 brutto


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris7530    6

Miałem ofertę na tą ukraińską saletrę po 1360 zł brutto. Sprzedający zachwalał, że poprawiła się jakość i że już ma 34 % azotu a nie jak kiedyś 32. I w ogóle że już spełnia wszystkie unijne normy.

witam, ja też mam ofertę na ukraińską saletrę po 1370 zł brutto i stąd moje pytanko jak sprawdzić zawartość w niej azotu bo takie gadanie że kiedyś było tak a teraz inaczej to raczej do mnie nie przemawiają znając życie to sprzedający będzie się nawet na układ warszawski powoływał żeby przekonać kupującego do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Moim znaniem podobnie jak w polskich nawozach. Wierzyć na słowo producentowi:) Wiadomo co u nas kupujemy? Nie sądzę żeby były metody na "domowe" sprawdzenie zawartości składników w nawozach, ale mogę się mylić. Choć np RSM można sprawdzić w domu np. ważąc 1 litr. Producent podaje jego gęstość a sprzedający mogą próbować go "chrzcić" wodą. Ja zawsze sobie warzę 1 litr nawozu i porównuję z deklaracją producenta.

Edytowano przez Alio

Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

-sól potasowa 1695zł/t brutto, polidap 2300zł/t brutto agrolok,

-fosforan amonu 18-46 (ze wschodu) 2215zł/t brutto agrosieć,

-siarczan magnezu granulowany 850zł/t netto agrosieć,

-siarczan magnezu siedmiowodny 980zł/t netto,

- mocznik 1540zł/t netto Jabłowo,

- saletra anwil 1260zł/t netto Jabłowo

Edytowano przez kissmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj