Polecane posty

Podobno saletra 50zl w góre na Puławach


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

@RSM32 napisał bujde i siedzi cicho, może nie zdrożeją ani nie stanieją ,na zeszły sezon kupiłem jesienią nawozy i były sporo tańsze niż na wiosnę, a w sierpniu dokupiłem saletry bo brakło to była 230 na t droższa ,po 1480

najlepiej to kupować tak gdzieś w czerwcu


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

więcej rolników stać na to, aby zapłacić 20% więcej 5 miesięcy później (koszt kapitału ponad 40% rocznie), ale przynajmniej budżet państwa zyska i związkowcy dostaną wyższe 13 a rolnicy będą mogli biwakować w Szczecinie do następnej gwiazdki

 

mocznik puławy 1575zł/t netto agrolok

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

dzisiejsze zakupy ceny brutto. Saletra anwil 1420zł mocznik 1710zł polifoska M 1850zł polidap 2280zł sól potasowa 60% 1820zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staszek    3

mam pytanie dla ekspertów :) po obniżkach ceny gazu jak się to będzie miało do ceny nawozów? będzie taniej? czy raczej się nic nie zmieni? jak sie kształtują ceny na Podkarpaciu ( ropczycko-sędziszowskie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

nie jestem znawcą to się nie będę wypowiadał:) prywatnie sądzę, że na pewno nie stanieją, chyba że pszenica spadnie o 50%.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Ekspertem nie jestem ale jestem pewien, że obniżka cen gazu nie wpłynie na cenę nawozów azotowych. Gdyby gaz podrożał to by było co innego... Ja swoją saletrę kupiłem w listopadzie po 1360zł i myślę, że do lipca taniej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RudnikAgro    2

Mam przed sobą nowe cenniki producentów. Nowy rok wita nas wyższymi cenami. Polifoski w górę o kilkanaście zł. Nawozy azotowe w górę o kilkadziesiąt zł. Tak też pewnie będzie do wiosny.

Saletra kędzierzyńska na poziomie 1220netto loco Kędzierzyn, saletrzak/salmag 1080 loco Kędzierzyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357

Dopóki będzie popyt, cena na pewno nie spadnie.

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

koniec czerwca to mało komu potrzebna saletra kolego już :P

a za rok to ci juz nie bedzie potrzeba?? i nie mówcie że to zamrażanie pieniędzy. jak w zimie trzeba zapłacic o jakieś 300 zł drożej w stosunku do czerwca. to czysty zysk.


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Wzeszłym roku styczeń saletra dałem 1460 zł dzisiaj ten sam punkt 1410 zł ,potem w maju dokupiłem na drugi pokos łąki dałem 1260 zł tak więc niekiedy masz taniej od razu z przyczepy siejesz niż magazynujesz ale każdy robi jak mu wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    841

ja odpukać mam spokój bo od kilku lat kupuje nawozy w szczególności azotowe w żniwa, i od kilku lat wychodzi na to że są najtańsze... Także 35 ton czeka na wiosne no i kilka ton wieloskładnika pod jęczmien i qq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

siarczan amonu krystaliczny 940zł/t netto,

saletrosan 1160zł/t netto,

mocznik import 1505zł/t netto

dalgety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POLIFOSKA 2160

LUBOFOSKA 1200

SALETRA 1400

SALETRZAK 1260

MOCZNIK 1750

AGROFOSKA 24-24 1960

AGROFOSKA 20-25 1880

AGROFOSKA 4-16-18 1550

Edytowano przez kombajnista84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Z tym mocznikiem to chyba kolega Kombajnista nieco przesadził:) Nawet taka cena netto byłaby rewelacją sezonu. Ja dziś kupiłem tylko 2 palety mocznika po 1680 i jestem z ceny przy tej ilości zadowolony. Mocznik stosuję tylko do odżywiania dolistnego.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj