Skocz do zawartości

Polecane posty

farmermf    78

Cena dzisiaj RSM32 cysterną 765brutto a w beczkach 1000l po 760brutto za tone.Troche śmiesznie ale to sprawa firmy.

Wiadomość z agroFakt.pl

Lukasz82    2

A kto by zaoferował 10t rsm32 z warmin-mazur. A u kolegi to w zbiorniki 1000l z rsm sprzedają?

Lukasz82    2

No ale nie u mnie i dlatego się tak zdziwiłem. Ja zaczynam z RSM i szukam zbiorników niedaleko mnie i nie mogę znaleźć. I taka oferta była by dla mnie super. A jaka to firma tak z ciekawości?

farmermf    78

Nazwy i tel niemam ale to firma z szepietowa , ołdachowscy czy coś takiego .Poszukaj w necie .

jacekP82    6

Witam wszystkich. Mam pytanie czy orientujecie się jaka cena jest w tym roku nawozu Complex znanego z nazwy Hydrocomplex firmy Yara MIla. Na hurt w Krakowie lecą po 70 zł za worek 25 kg a jak jest u was ?? Dziękuję za odpowiedz :)

krzycho9711    0

Czy wie ktoś może gdzie moge kupić RSM w okolicach Białej Podlaskiej, Włodawy najlepiej jak by był w zbiornikach 1000 l. W tym roku chce spróbować stosować ten nawóz , a jak pytam tam gdzie zawsze brałem zwykły nawóz to nic nie wiedzą.

farmer07    1

W tym roku korzyści ze stosowania RSM są podwójne - nie dość że roślinki dostają równomiernie rozmieszczony azot, który szybko pobierają to jeszcze spora różnica w cenie czystego składnika w porównaniu do saletry. Na koniec marca kupowałem RSM 32 po 750 brutto.

mieszanki    0

Witam ..chcę zapytać was o siarczan magnezu jednowodny MgO23% . zna ktoś taki nawóz ?

Jakie są jego wady i zalety ?

Zna ktoś cenę ..i miejsce gdzie go można tanio kupić?

czy slyszal ktos o nawozie wapniowym magnowap firmy dol-wap z raciszyna jaka jest jego cena

Ja nie słyszałem ale jest taka Firma z Bukowa ..ARKOP oni mają nawóz Actical .. płynny ..z wapna CaO 9,8% chelat ..bardzo dobrze przyswajalny .

RSM32    0

Jednowodny jest bardziej czysty, ma więcej MgO - mniej rozpuszczania ale najdroższy

Siedmiowodny oprócz MgO ma trochę żelaza i manganu też potrzebne niektórym roślinom - dużo rozpuszczania

Najwygodniejszy jest roztwór siarczanu magnezu /50% siedmiowodny/ i najtańszy.

Dla zainteresowanych podam firmy sprzedające. /na priv żeby nie robić reklamy/

stasiex    23

jaka cena jest w tym roku nawozu Complex znanego z nazwy Hydrocomplex firmy Yara MIla.

Dzisiaj płaciłem 58 zł za worek 25 kg. Saletra amonowa 945 zł/t brutto.

LeF    24

No coś podobnego - Police obniżyły ceny swoich produktów. Pojawił się nowy cennik na stronie tego producenta.

farmer07    1

No faktycznie nawozy z Polic trochę staniały, znalazłem nawet polifoskę 6 po 1245 zł/t netto. Podobno w czerwcu podwyżka o ok 50zł a w lipcu o jakieś 30zł. Ciekawe czy to znowu taki chwyt marketingowy i na jesieni będzie obniżka - tego pewnie nie wiedzą nawet najstarsi górale norwescy :rolleyes:

Wie ktoś ile kosztują nawozy Yara?

elsevier    0

a od kiedy to Police produkują saletre?

może kiedyś będą :D :rolleyes:

Pytanie do fachowców z nawożenia. Co powiecie o skłądzie następującego nawozu.

NPKMgS 15-15-15 (5). Azot zarówno w formie amonowej (ok 70% udziału) i w formie azotanowej (ok 30% udziału)

Jakieś potencjalne zastosowania? Może wskazówki z modyfikacją składu?

Vitasem    17

nie podabają mi się nawozy gdzie NPK jest w tych samych proporcjach,nie ma na rynku odpowiedniego nawozu do nawożenia ziemniaków gdzie razkład NPK powinien wynosić np.15N-5P-20K ,wtedy przedsiewnie można dostarczyć w jednym nawozie NPK w odpowidnich proporcjach.

LeF    24

Nawóz, który przedstawia @elsavier to nadaję się chyba do stosowania pogłównego jeśli ktoś nie dał P i K przed siewem lub w celu uzupełnienia brakujących składników którymi są P i K.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się