Skocz do zawartości

Polecane posty

KlimekPL    121

Ale zbrylone trwale w takie gęste grudy czy po prostu zlepione granulki? Jeśli tylko zlepione to co to za problem, mieszadło w rozsiewaczu załatwi sprawę. Gorzej jak rozsiewamy taśmowym rozsiewaczem, wtedy może być trochę zabawy z rozbijaniem tych bryłek.

ekozar    3

od nowego miesiąca będą mocno pójdą mocno w górę nawozy azotowe

Wiadomość z agroFakt.pl

melon10641    158
Napisano (edytowany)

jaka cena saletrosanu 26 i rsmu 26 na lubelszczyźnie ?

chcę porównać do swojej oferty 

rsm 32 kupiony po 725 netto

edit 

a co do ceny to oczywiste, że pójdą w górę bo już nie długo ludzie zaczną dostawać zaliczki dopłat więc i automatycznie cena w górę. 

Edytowano przez melon10641

XTRO    159

nie wiem czy to prawda- zaraz rsm, saletra 50zł do góry do czwartku mam dać znać czy biorę czy nie

XTRO    159

32- 725,60 

32 micro- 755

30- 686

28- 645,50

26 S- 655,4

Ceny za cały samochód i to są ceny netto. Ale chyba nie zamawiam na razie

Uziu92    1356

panowie i jak z tymi cenami ? do góry czy nie ? na nawozy azotowe, w tamtym roku kupowałem wszystko w sierpniu, pozniej w pazdzierniku-listopadzie jeszcze potaniało. Jak w tym roku prognozujecie ?

d4rek    16

Dzis saletra zaksan po 890 netto od jutra 920 zamowione 24t

Agrest    347

Azotowe polskie od października w górę, import ponoć systematycznie po kilkadziesiąt zł również w górę przy każdej dostawie.

Agrest    347

A to czasy się nie zmieniły? Dziś wsiada się w osobówkę, a skład ze sklepu zasuwa do Ciebie. 

kryssr    50

ja to tylko nie kumam, sprzedawcy straszą podwyżkami i juz mają klientów pełen plac :D a później lipa bplistopad nie mają co zrobić z nawozami i jak w tamym roku po 790 saletra wschodnia była w listopadzie, wiem że to i tak teraz ceny są dosyć niskie porównując kilka lat wstecz jak potrafiły być  grubo ponad 1300 

Agrest    347

Ale zastanawiające jest że każdy sprzedawca i przedstawiciel handlowy głośno mówi że w listopadzie mocne tąpnięcie cen wieloskładników. 

marluk    29

kiedy generalnie sa najtansze nawozy azotowe i NPK w ciagu roku? Wakacje? Ogolnie to w tym roku w jakiej cenie mozna bylo kupic np. saletre najtaniej w ilosci calosamochodowej?

hopper5    19

Saletrosan 26 na początku września kupiłem po 850zł a teraz nowa dostawa przyszła po 1025zł

kryssr    50

ceny z reguły w żniwa albo przed żniwami powinny być najlepsze najtansze, ale jak przyciągnął statek jakiegoś nawozu to cena leci, jak przestój w fabrykach to często troszke rośnie, ogólnie zauważam że jak zboża rzepaki drogie to i nawozu. 

JozB    20

To raczej cena powinna być albo stabilna albo powinna spadać. Zobaczycie jak wzrośnie jak dostaniemy dopłaty. Już teraz robią podwyżki, żeby pozniej jeszcze więcej zarobić.

Michalk13    8

jeżeli ceny pszenicy, rzepaku i kukurydzy utrzymają się na podobnym poziomie to więcej niz pewne że nawozy azotowe , fosforowe, czy potasowe również pójdą w górę, niestety takie czasy.. Agrocentrum kolno proponowało mocznik na początku tyg po 940zł + 10 zł do tony za płatność  każdy miesiąc później,

mk9422    96

@up za jakie ilości? Ceny innych nawozów znasz np korn kali?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się