Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
koczas    53

Spoko. Po 845 netto to ja mogłem kupić 10 dni temu Anwil przy 5 tonach także powinno być sporo taniej. A agrolok to w nawozach i reszcie ratują bdb logistyka przy mniejszych ilościach i długie terminy. Choć chciałem tam kupić coś to zawsze chemiról spokojnie przebijal.

martinezo    16

oferty na dziś:

- Yara Bela Extran 27 - 880 netto/t

- Yara NPK (5-10-25) - 1320netto/t

- Elplon STER NPK (5-15-30) - 1440 netto/t

co o tym sądzicie??

koczas    53

Z tym elplonem to ostro lecą, niby wyłączność ale bez przesady. Za tyle brutto to kupisz polifoski 5 i 6 nie wspominajac o ultrach( jakbyś wyhaczyl 5tke której niestety brakuje to poniżej 1300 brutto).

Wiadomość z agroFakt.pl

nunu85    82

Dostałem info od człowieka z Azotów, ze u nich juz zadnej super obnizki nie bedzie i jak mam dostep do taniego Anvila czy importu to brac póki jest, bo Azoty nie obnizaja,

ansu    73

NPK 8 19 29 BB 1317PLN brutto 24t można w kilku byle rozładunek w jednym miejscu. O azocie jeszcze nie myślę, może koniec sierpnia się zastanowię.

marek1977    27

Polifoska 6 z Ampolu - 1440zł brutto z dostawą ,dzisiaj miałem dostawę.Pytałem kierowcy ,czy coś wie o saletrze ,to mówił że ostatnio wiózł z Anwilu po 740 netto.

JozB    20

lambogrand zobaczysz że będzie  skoro litewska tak tanio chodzi. Azoty nie pozwolą sobie  na stratę rynku

nunu85    82

właśnie litewskiej tez juz tak tanio jak jeszcze przed kilkoma tygodniami nie chca puszczac.

Dzis z ciekawosci zapytałem, to w kuj-pom z dostawą na podwórko 840 netto to max co mozna osiagnac.

lambogrand    26

JozB ja jeszcze nie kupilem a ze sasiadujemy ja ze slakiego to po ile litewska u ciebie?

koczas    53
Napisano (edytowany)

NPK 8-19-29 jest z barteru i wygląda to tak https://www.agrolok.pl/nawozy/nawoz-npk-8-19-29--3s-bba500-kg.htm

Wrzuciłem z Agroloku bo tam najfajniej opisane, mi to chemirol chciał sprzedać 8 ton za 1350 brutto, ale wolę jednak ultrę bo to jest jednak nawóz nr 2 na rynku NPK po tych z Yary. 

Grupa Azoty to działa tak logicznie, że się wcalę nie zdziwię jak będzie zupełnie inna cena niż anwil czy litwa, za parę lat  się nie zdziwię jak yara prilled  będzie tańsza od Pulan-a. Ja z produktów tego koncernu zrezygnowałem definitywnie.

Edytowano przez koczas

mk9422    96

Pewnie by tak było że yara była by tańsza niż nawozy z grupy azoty. Wyszło że ci na najwyższych szczeblach wyłudzali pieniądze a ktoś musiał za to zapłacić więc podnosili cenę

ansu    73

Co to za npk 8 19 29 ? U kogo?

NPK 8 19 29 +3S Belor-Polska dostawa przez TeamAgro

koczas    53

A czy to nie jest to samo tylko importer inny? Tak z ciekawości pytam.

yaroslaw    2

te 950 -1000 zł brutto nie było by źle. Pamiętam ceny saletry po 1500 do 1600 brutto

Faktycznie   saletra  bywała  powyżej  półtora  tysiąca , tyle  że  pszenica  była wtedy  sporo  powyżej  tysiąca  za  tonę

AS2    52

Ponoć w przyszłym tygodniu azoty mają ogłosić nowy cennik i saletra ma kosztować ok. 850 zł brutto, ale ile w tym  prawdy to się okaże w przyszłym tygodniu.

Michalmeer    366

To i tak dosyć drogo jak na ten czas bo u mnie w okolicy przedstawiciele mówią o 750 netto , bedzie wiadomo 1 lipca co i jak 

machtomi    5

NPK (S) 7-20-30-(5) BB 1160 zl

NPK (S) 7-12-32-(10) BB 1120 netto plus transport ok 40zl.tona

Nawoz wieloskladnikowy ciechgroup. 

Kupował ktos taki nawoz?

Prawdopodobnie bedzie to z zagranicy ale sklad sprawdzony

Napisano (edytowany)

W tym roku na wiosne stosowałem NPK 7-20-30 pod łąki prawdopodobnie to Białoruski nawóz, i nie zauważyłem różnicy między naszą polifoską 6

Na przyszły sezon też zamówie ten NPK Białoruski

Edytowano przez LuckyLuke12345

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się